• Informacje na temat:

  karpiel bułecka sebastian żona

Artykuły na temat: karpiel bułecka sebastian żona
 • Karpiel-Bułecka uratował małżeństwo!

  Sebastian Karpiel-Bułecka (40 l.) bardzo pomógł swojemu kuzynowi...

 • Czy oni się rozstaną?

  Ratujmy zakochane pary! Jeśli wierzyć najnowszym pogłoskom, tej wiosny dojdzie do prawdziwej epidemii rozstań wśród gwiazd. Tylko... czy to na pewno prawda?

 • Robert Lewandowski i Sebastian Karpiel-Bułecka przyjaźnią się?! Połączyły ich dzieci!

  Robert Lewandowski (29 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (41 l.) nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Jednak znaleźli jeden, ważny wspólny temat!

 • Wielki skok na sam szczyt polskiej listy!

  Szósta odsłona składanki "Siesta - Muzyka świata - prezentuje Marcin Kydryński" wykonała skok z 26. miejsca na sam szczyt najpopularniejszych płyt w Polsce.

 • Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska znów zostaną rodzicami, a potem wyprawią wesele?

  ...​Jak utrzymuje „Na Żywo”, po narodzinach drugiego dziecka Sebastian Karpiel-Bułecka (40 l.) i jego ukochana Paulina Krupińska (29 l.) staną przed ołtarzem. Ale wesele urządzi im nie matka Sebastiana, a pierwsza żona jego ojca...

 • Czy dla miłości porzuci Hollywood?

  Alicja Bachleda-Curuś, który zasmakowała życia w Hollywood, coraz więcej czasu spędza w Polsce. Bo ma do tego powód...

 • Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska wcale nie szykują się do ślubu. Wokalista ma obawy?

  Paulina Krupińska (29 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (40 l.) są rodzicami, kochają się, ale ciągle nie zalegalizowali związku. Dziennikarka jest na to gotowa, ale wokalista zwleka. Jaki jest tego powód? Jego znajomi wyjawiają, co może nim kierować. Podobno zniechęcił się tym, że związki małżeńskie jego przyjaciół się rozpadają. Czyżby tracił wiarę w miłość aż po grób?

 • "Moi fani czekają na rebelię"

  Kayah długo czekała na wielki sukces, ale w pełni na niego zasłużyła. Po latach śpiewania w chórkach u innych, znanych wykonawców, rozpoczęła udaną karierę solową. Jej pierwszy album „Kamień” legalnie kupiło 50 tysięcy osób. Druga płyta „Zebra” znalazła już 100 tysięcy nabywców. Pracę nad trzecią wokalistka rozpoczęła ponad dwa lata temu, a w międzyczasie przyszedł sukces z Goranem Bregovicem i 600 tysięcy sprzedanych egzemplarzy!!! Nowy album „JakaJaKayah” powstawał bardzo długo, termin...

 • Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: Dlaczego wciąż nie zdecydowali się na ślub?

  To było jedno lakoniczne zdanie. A jednak wywołało lawinę domysłów i spekulacji. Paulina zamieściła na swoim profilu na Instagramie zaproszenie na koncert Sebastiana Karpiela- -Bułecki (39(...). Naprawdę trzeba czasem podejść z dystansem do tego, co się czyta, bo szkoda życia i zdrowia na takie bzdury" – powiedział Karpiel-Bułecka.  Jednak wydaje się, że Paulina pół żartem, pół serio, po-stanowiła...

 • Najgorsze płyty 2010 roku

  Sprawdźcie najgorzej ocenione płyty 2010 roku przez recenzentów serwisu Muzyka INTERIA.PL! Tych albumów naprawdę ciężko było wysłuchać w całości.