• Informacje na temat:

  karta kredytowa

Artykuły na temat: karta kredytowa
 • Fala zbrodni

  Aleks wraca do pracy. OPZ otrzymuje zadanie rozpracowania szajki, zajmującej się oszustwami związanymi z kartami kredytowymi. Michał podejrzewa, że ma...

 • Tajemnica śmierci Philipa Taylora Kremera. Ciało znaleziono po czterech latach

  20 lat temu, 12 lutego 1995 roku po raz ostatni znak życia dał Philip Taylor Kramer, basista amerykańskiej grupy Iron Butterfly z lat 70. Jego ciało znaleziono ponad cztery lata później, a wokół śmierci narosło wiele tajemnic.

 • Dwie spłukane dziewczyny

  Max i Caroline kłócą się o to, za co zapłacić nową kartą kredytową. Darius, nieznany syn Earla, pojawia się w Nowym Jorku w nadziei na karierę komika.

 • U2: Charytatywna karta kredytowa

  Bono, wokalista irlandzkiej grupy U2, nie ustaje w walce o poprawę sytuacji krajów Trzeciego Świata. Tym razem chce to robić za pomocą charytatywnej karty kredytowej, dzięki której będą zbierane fundusze na rzecz chorych na AIDS w Afryce.

 • Od kilku dni świat sportu żyje głównie głośnym transferem Neymara z FC Barcelona do Paris Saint-Germain. Piłkarz przechodzi do francuskiej drużyny za rekordową sumę 220 milionów euro. Tym samym 25-latek najdroższym zawodnikiem w historii klubu i oczywiście najlepiej zarabiającym piłkarzem na naszym globie. Piłka piłką, ale przecież nie jesteśmy serwisem sportowym, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, komu przyjdzie te miliony wraz z Neymarem wydawać. Ową szczęściarą jest jego ukochana, Bruna...

 • Michael Jackson miał romans z kobietą z Europy Wschodniej?

  Byli ochroniarze piosenkarza Michaela Jacksona ujawniają kolejne sekrety zmarłego w 2009 roku Króla Popu.

 • Kradzież

  Alutka zostaje okradziona. W tajemniczy sposób na ulicy znika jej torebka z zawartością - m.in. kluczami i złotą kartą kredytową. Ponieważ Jędrula, małżonek lekkomyślnej sąsiadki, bawi akurat na Węgrzech, Alutka wprowadza się do Kwiatkowskich. Wkrótce w Warszawie zjawia się Jędrula. Okazuje się, że zaginiona karta kredytowa pozbawiona była limitu - co znaczy, że dawała dostęp do całego, bardzo...

 • Wolny czas w przerwie między koncertami w Chicago Marta Wiśniewska (28 l.) spędziła na zakupach.

 • Jan Englert okradziony

  Złodziej zakradł się do mieszkania słynnego aktora i wykradł jego karty kredytowe. Jan Englert stracił... 30 tysięcy złotych!

 • Madonna w komórce

  Madonna przygotowała specjalny prezent dla swoich fanów w Ameryce Północnej. Będą mogli oni kopiować polifoniczne dzwonki z piosenkami gwiazdy pop do swoich telefonów komórkowych bezpośrednio z oficjalnej strony internetowej Madonny.

Wideo na temat: karta kredytowa
 • Rodziców Adzie Szulc zastąpiła karta kredytowa

  Wiedzieliście, że Ada Szuc, uczestniczka "X Factora", była prywatnie bardzo samotna? Młoda wokalistka w "Kulisach sławy" zdradziła, że bliscy swoją miłość okazywali jej, pozwalając korzystać z karty kredytowej. "Rekompensowałam sobie zakupami brak rodziców" - wyznała. (UWAGA! TVN/x-news)

 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...

 • Złodziej tożsamości

  Jason Bateman ("Szefowie wrogowie") oraz Melissa McCarthy ("Druhny") to gwiazdy najnowszej produkcji komediowej "Złodziej tożsamości" /Identity Theft/, w której całkiem zwyczajny facet musi sięgnąć po nadzwyczajne środki, żeby oczyścić swoje dobre imię. Kiedy okazuje się, że ktoś podszywa się pod jego osobę jest zmuszony okiełznać swoje emocje i wyrównać rachunki, które osiągnęły już dość kosmiczną wysokość. Nieograniczone fundusze na karcie kredytowej pozwoliły Dianie (McCarthy) korzystać z...

Dyskusje na temat: karta kredytowa
 • Re: "Przyjaciółki": Kryzys, dylemat i nowy plan

  Chyba nie wiesz co to karta kredytowa

 • Re: "Pierwsza miłość": Michał oświadczy się Marysi!

  Dopóki nas karta kredytowa nie rozłączy AMEN.

 • Re: Sesja w basenie? Czemu nie! Oni nie wstydzą się swoich ciał

  Myśl choć trochę jak piszesz. Normalna karta KREDYTOWA ???? Przy twoich biznesach, z takimi kumplami i tak ślicznymi żonami ??? Ty jełopie piszesz o karcie kredytowej. KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ, kumple wypier... z paczki a żona codziennie doprawiała ci nowe rogi. Dorośnij najpierw a później, pisz bez błędów swoje fantazje.

 • Re: "Policjanci z Miami": Szaleństwa Dona Johnsona

  "Znam się z chłopakami ponad 15 lat. Tworzymy elitarne grono. Kupujemy najdrorzsze fury i nieruchomości. Robimy powarzne biznesy. Nie mogę pozwolić by koledzy z gurnej pułki ośmieszali się takimi rzonami. Co to za argument, ze dobże gotuje słoiki? Ide do ekskluzywnego marketu i kupuje jeszcze smaczniejsze. A do tego niepoczebna mi rzona. Wystarczy normalna karta kredytowa. Dobrze muwie, nie?"

 • Re: Sesja w basenie? Czemu nie! Oni nie wstydzą się swoich ciał

  "Znam się z chłopakami ponad 15 lat. Tworzymy elitarne grono. Kupujemy najdroższe fury i nieruchomości. Robimy poważne biznesy. Nie mogę pozwolić by koledzy z górnej półki ośmieszali się takimi zonami. Co to za argument, ze dobrze gotuje słoiki? Idę do ekskluzywnego marketu i kupuje jeszcze smaczniejsze. A do tego niepotrzebna mi żona. Wystarczy normalna karta kredytowa. Dobrze mówię, nie?"

 • Re: "Barwy szczęścia": Małgorzata Potocka była zaręczona z... Zygmuntem Malanowiczem

  "Znam się z chłopakami ponad 15 lat. Tworzymy elitarne grono. Kupujemy najdrorzsze fury i nieruchomości. Robimy powarzne biznesy. Nie mogę pozwolić by koledzy z gurnej pułki ośmieszali się takimi zonami. Co to za argument, ze dobże gotuje słoiki? Ide do ekskluzywnego marketu i kupuje jeszcze smaczniejsze. A do tego niepoczebna mi zona. Wystarczy normalna karta kredytowa. Dobrze muwie, nie?"

 • Re: "Barwy szczęścia": Kropla drąży skałę - rozmowa z Katarzyną Glinką

  "Znam się z chłopakami ponad 15 lat. Tworzymy elitarne grono. Kupujemy najdrorzsze fury i nieruchomości. Robimy powarzne biznesy. Nie mogę pozwolić by koledzy z gurnej pułki ośmieszali się takimi rzonami. Co to za argument, ze dobże gotuje słoiki? Ide do ekskluzywnego marketu i kupuje jeszcze smaczniejsze. A do tego niepoczebna mi rzona. Wystarczy normalna karta kredytowa. Dobrze muwie, nie?"

 • Re: 7 serialowych grzechów głównych: Gniew

  przez ten serial "czterej pancerni i pies' to Czeczeńcy mnie od głodu uratowali w Kazachstanie zresztą i to w 1999 roku! jaja! Nie działala mi przez pół miesiąca karta kredytowa a Czeczeńca spotkałęm w pociągu do Kazachstanu i tak sie zaprzyjażniłem z grupa wysiedlonych jeszcze za Stalina - Czeczeńców w Kazachstanie!