• Informacje na temat:

  kartoflem

Artykuły na temat: kartoflem
 • Maryla Rodowicz opycha się kartoflami? Co z jej dietą?

  Maryla Rodowicz (70 l.) jeszcze niedawno chwaliła się, że jest na tzw. "diecie pudełkowej", która pozwala jej zachować zgrabną sylwetkę. Okazuje się, że gwiazda często pozwala sobie na "małe" grzeszki w postaci ukochanych kartofelków.

 • Grażyna Błęcka-Kolska i Dariusz Siatkowski: Role ich życia

  Zarówno dla Grażyny Błęckiej-Kolskiej, jak i dla Dariusza Siatkowskiego role Kasi i Pawła w komedii "Kogel-mogel" i jej drugiej części - "Galimatias" - były rolami życia.

 • Kwaśniewska: Byłam istnym kartoflem

  ...- W dzieciństwie byłam istnym kartoflem - śmieje się w rozmowie z "Na żywo". - Nie podobałam się sobie i uważałam za brzydszą od moich sióstr: starszej Wandeczki i młodszej Aluni. To one były piękne. Ja do trzeciego roku życia byłam pulchna, a jako nastolatka zaś byłam szkieletem, bo spalałam energię chodząc po drzewach z chłopakami. Moje siostry dostawały lalki, a ja do świętego Mikołaja pisałam...

 • Recenzja Barbra Streisand "Partners": Najlepszy kotlet w mieście

  Kolejna płyta z oldiesami. Kolejna sława idzie w duety. Ciężki to chleb, bo temat wyeksploatowany. Czy Streisand sobie poradziła?

 • Co Marcin Dorociński robi w klipie Brendy Walsh? Obiera kartofle, ubija białka, pierze majtki i kręci mięso!

 • Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak: Szykują się na diamentowe gody

  Wzięli ślub, ale pięć lat nie mieszkali razem. Kto wie, jak potoczyłyby się ich dalsze losy, gdyby nie pewna propozycja.

 • Sebastian Stankiewicz wciąż czeka na wielką rolę i... miłość!

  Bawi nas między innymi w "La la Poland". Wraz z kabaretem "Na koniec świata" z kolei podbił serca widzów nową wersją hitu lubelskiej Budki Suflera "Takie tango - Bo do ping ponga trzeba dwojga". A jaki jest prywatnie?

 • Emilia Krakowska wspomina "Chłopów"

  Traktowałam tę powieść jako biblię naszych tradycji, obyczajów i kultury - mówi Emilia Krakowska, która w filmie "Chłopi", adaptacji prozy Władysława Reymonta, zagrała rolę Jagny. 13 listopada przypada 90. rocznica przyznania pisarzowi literackiej Nagrody Nobla.

 • Zbyszek Buczkowski wyznaje: Uratowałem Jacqueline Kennedy

  Miał wtedy 20 lat, a sierpniowy dzień 1971 roku zapamiętał na długo. - O wizycie Jacqueline w Polsce dowiedziałem się od mamy, która pracowała w LOT. Chciałem zobaczyć tę legendarną kobietę, żonę zastrzelonego prezydenta USA - mówi "Dobremu Tygodniowi" Zbigniew Buczkowski (67 l.).

 • Nowy film Jana Jakuba Kolskiego

  Autor "Pogrzebu kartofla" i "Jańcia Wodnika" wraca do swojego świata pełnego magii, cudów i poezji. I do prostych ludzi, wśród których szukał zawsze prawdy o życiu, miłości, namiętności, zdradzie, śmierci - pisze w "Rzeczpospolitej" o najnowszym filmie Jana Jakuba Kolskiego Barbara Hollender.

Zdjęcia na temat: kartoflem
Dyskusje na temat: kartoflem
 • Re: "Allo, Allo": Zmarł Gorden Kaye

  No a jak nie masz kamienia pod ręką to rzuć Burakiem albo Kartoflem .........Co nie buraku .?

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Czy Meryem Uzerli znalazła już swojego Sulejmana?

  do złośliwego przygłupa podpisującego się ,,Pis'':=== Jarosław Kaczyński jest jedynym najskuteczniejszym politykiem ostatniego ćwierćwiecza. Może jest starym kawalerem. Może i zdziwaczałym. Może jest kurduplem...kartoflem...burakiem...ziemniakiem...selerem... Może ma krzywe nogi i wygląd lichy... Może niejeden piękny Lolo, młody, europejski, pachnący, elokwentny językoznawca, dobrze ubrany może

 • Re: "Klan": Maciej wyjedzie do Australii z Leokadią?

  Jarosław Kaczyński jest jedynym najskuteczniejszym politykiem ostatniego ćwierćwiecza. Może jest starym kawalerem. Może i zdziwaczałym. Może jest kurduplem...kartoflem...burakiem...ziemniakiem...selerem... Może ma krzywe nogi i wygląd lichy... Może niejeden piękny Lolo, młody, europejski, pachnący, elokwentny językoznawca, dobrze ubrany może, dobrze ostrzyżony ...może mu "dowalić", przygadać

 • Re: Śmierć Lubicza. Jakie pomysły?

  Proponuję, żeby Rysiek przy obiedzie zadławił się kartoflem.

 • Re: Śmierć Lubicza. Jakie pomysły?

  Proponuję, żeby Rysiek zadławił się kartoflem podczas obiadu.

 • Re: Śmierć Lubicza. Jakie pomysły?

  Proponuję, żeby Rysiek zadławił się kartoflem podczas obiadu. napisz jeszcze trzecią wersję, ale nie urozmaicaj tyle

 • Re: To będą hity! Polskie serialowe nowości

  Ciagle ci sami aktorzy, tak ajk by nie było innych świetnie grających i o niebo lepiej wyglądających? Nie ogladam filmów z Kartoflem!