• Informacje na temat:

  karykaturalnie

Artykuły na temat: karykaturalnie
 • Najgorzej ubrane gwiazdy 2009 roku

  Monika Richardson wygląda jak "własna ciotka", szokujące kreacje Dominiki Gawędy dają "żałosny" efekt, Joasia Liszowska w swoich wyzywających strojach staje się "karykaturalna"...

 • Recenzja Dwa Sławy "Ludzie sztosy": Produkty swagopodobne nie przejdą

  Album "Ludzie sztosy" bardzo celnie wyśmiewa polski, często karykaturalny swag, pokazując przy tym, że da się zrobić u nas bardzo dobry kawał Ameryki.

 • Nagranie Kasi Nosowskiej, na którym w zabawny sposób instruuje, w jaki sposób pomalować sobie usta, aby wydały się większe, podbiło sieć. Wokalistka z typowym dla siebie dystansem parodiuje kobiety, które są miłośniczkami nienaturalnie powiększonych, czasem wręcz karykaturalnie wyglądających, ust.  W "poradniku" Kasia najpierw na usta nakłada ogromną ilość fluidu, później posypuje je pudrem...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya" : Walka z wiatrakami

  Ekranizacja "Pięćdziesięciu twarzy Greya" w reżyserii Sam Taylor-Johnson ("John Lennon: chłopak znikąd") bije na głowę swój literacki pierwowzór w kwestii warsztatowej sprawności. Nie oznacza to jednak, że opowieść o romansie studentki z ekscentrycznym multimilionerem jest filmem udanym.

 • "Na dobre i na złe": Proszę cię, zamieszkaj ze mną

  Lipski wciąż ma nadzieję, że Agata do niego wróci. A w szpitalu nadal wrze – lekarze zaczynają walkę z dyrektorem.

 • "Gang Rosenthala": Nietypowy napad na bank

  Między innymi Mark Strong i Vera Farmiga występują we wspólnej produkcji Rumunii, Polski, Włoch i USA zatytułowanej "Gang Rosenthala". W filmie, który na ekrany kin wejdzie 13 marca, zobaczymy też znanego z "Trzy minuty. 21:37", "Jasminum" i "Bitwy pod Wiedniem" Marcina Walewskiego.

 • Jon Hamm w serialu "Czarne lustro"

  Gwiazda serialu "Mad Men", Jon Hamm, powróci na mały ekran w nowej telewizyjnej roli w specjalnym odcinku "Czarnego lustra". Aktor wystąpi wspólnie z Ooną Chaplin, znaną widzom z "Gry o Tron", oraz Rafem Spallem ("Jeden dzień"). Będzie to pełnometrażowa produkcja, która zostanie wyemitowana w Zjednoczonym Królestwie w Boże Narodzenie na Kanale 4.

 • Recenzja Chris Brown & Tyga "Fan of a Fan: The Album": Muzyka na bogato, ale monotonna

  Chris Brown i Tyga bawią się w najlepsze, celebrując pierwszy wspólny album. Nie powinni jednak z tym przesadzać - "Fan of a Fan: The Album" szału nie robi. Pozostawia za to słuchacza z uczuciem niedosytu.

 • "Wspaniałe stulecie": Czy Meryem Uzerli znalazła już swojego Sulejmana?

  ​Jako Hürrem nie mogła narzekać na brak szczęścia w miłości. A jak jest prywatnie? Czy zła passa aktorki wreszcie się odwróciła?

 • Młodzi producenci na Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Młodzi producenci zrzeszeni w Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych (KIPA) w wyraźny sposób zaznaczą swoją obecność na trwającym 55. Krakowskim Festiwalu Filmowym.

Zdjęcia na temat: karykaturalnie
 • Emma Stone: Uroczo czy karykaturalnie?
 • Emma Stone: Uroczo czy karykaturalnie?
 • Emma Stone: Uroczo czy karykaturalnie?
Wideo na temat: karykaturalnie
 • Rembiszewski: Mężczyzna nie powinien gonić za modą

  Ryszard Rembiszewski podkreśla, że każdy mężczyzna powinien mieć w zanadrzu chociaż jeden dobrze skrojony garnitur, elegancką koszulę i czyste buty. Kiedy jednak nie mamy doświadczenia w kwestii mody, to lepiej nie eksperymentować z ekstrawaganckimi fasonami i krzykliwymi kolorami, bo można zdeformować sylwetkę, oszpecić się i wyglądać karykaturalnie. Prezenter teraz próbuje swoich sił jako model

 • Paulina Krupińska: Nie jestem zwolenniczką medycyny estetycznej

  Paulina Krupińska jest jedną z najstarszych Miss Polonia, tytuł uzyskała bowiem w wieku 25 lat. Obecnie ma 27 lat i uważa, że jest zdecydowanie zbyt młoda na inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Najpiękniejsza Polka nie wyklucza jednak, że skorzysta z nich w przyszłości. Jej zdaniem tego typu zabiegi przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które cierpią z powodu poważnych defektów skóry, blizn lub deformacji. – Jeżeli ktoś takich zabiegów potrzebuje, to jak najbardziej jestem za....

Dyskusje na temat: karykaturalnie