• Informacje na temat:

  kasi kilka

Artykuły na temat: kasi kilka
Zdjęcia na temat: kasi kilka
 • Kasia Cerekwicka
Wideo na temat: kasi kilka
Dyskusje na temat: kasi kilka
 • Re: "Na dobre i na złe": Szczęśliwe przebudzenie Kasi

  Nie będą musieli ukrywać ciąży. Sceny z Kasią w szpitalu i po przebudzeniu nagrali już pewnie latem lub wczesną jesienią, a wtedy ciąża była niewidoczna. Wątek Kasia-Falko pojawia się co kilka lub kilkanaście tygodni, więc to co nagrali w ubiegłym roku wystarczy do końca sezonu. A gdy Pani Ilona urodzi to w odpowiednim czasie nagrają kolejne sceny, które zobaczymy dopiero w następnym sezonie.

 • Re: "Na dobre i na złe": Szczęśliwe przebudzenie Kasi

  Nic nie muszą chować. Nagrali to pewnie pół roku temu, a że wątek pojawia się co kilka tygodni, wo wystarczy do końca sezonu.

 • Re: "M jak miłość": Wojna o Majkę

  Marcin bedzie potem mial dziecko z ania, Iza bedzie z Arturem wychowywac majke,, natomiast Szymek szybko zapomni o Kasi-ktora umarla kilka lat temu..Bo tatus bedzie mial wiele dziewczyn co akrat nam sie podoba. Gratuluje wyboru i zycze szczescia

 • Re: "Klan": Pożegnanie z ciocią Stasią

  Swietnie zagrala w Kogel Mogel. To byl krotki epizot, jak trzy dzialaczki przyszly do Kasi i spotkaly dzialaczke z Warszawy. Kilka razy chciala podac reke, ale jakos nie wychodzilo. To bylo swietne. Zagrala taka prawdziwa, zacofana kobiete ze wsi. Ogladnijcie.

 • Re: "M jak miłość": Janka zrujnuje związek Marcina i Kasi?

  Ja też, jest sztuczna i wątek wymuszonej miłości beznadziejnie durny. Jak dla mnie to i ten jej bokser mógłby odejść w siną dal. Kilka lat temu były lepsze wątki w tym serialu.

 • Re: "M jak miłość": Marcin i Iza wspólnie wychowają dzieci!

  Chcemy pomóc naszej przyjaciólce Kasi zebrać fudusze na upragniony wózek elektryczny, który da jej samodzielność i dlatego wysyłam tą wiadomość. Jeśli możesz udostępnij, prosze tą wiadomość na swoim profilu FB lub w inny dostępny Tobie sposób spraw by dotarła do jak największego grona. A może masz też kilka złotych nadwyżki w swoim budżecie i możesz pomóc. :) Wszystko co trzeba wiedzieć, Kasia

 • Re: Święta Kasi Cichopek

  Dajcie juz spokoj z cała Cichopek.Znam kilka mlodych dziewczyn ktore sa znacznie bardziej utalentowane od niej z ta roznica ze to normalne dziewczyny ktore nie zadzieraja nosa i nie robia takich idiotyzmow jak Ona.

 • Re: To się kręci: "Czas honoru - Powstanie Warszawskie"

  Z tej Kasi Sawczuk robią jakąś wielką aktorzynę. Kilka razy zaśpiewała w The Voice of Poland i już co wielka kariera w Polsce?

 • Re: "M jak miłość": Trzy pary na zakręcie

  "Po powrocie do domu Kasia zastanie o poranku ukochanego na kanapie, czule tulącego... Jankę." Jak to mówią...szczęście w nieszczęściu...bo gdyby Kasia przyszła nie o poranku a kilka godzin wcześniej(...) przewartościowanie wszystkiego i renesans stosunków międzyludzkich.Kasia zakocha się do nieprzytomności w Wojtku,pójdą nawet razem do kiosku kupić gazetę,Janka zadurzy się do granic szaleństwa w Agnieszce

 • Re: Święta Kasi Cichopek

  Dajcie juz spokoj z cała Cichopek.Znam kilka mlodych dziewczyn ktore sa znacznie bardziej utalentowane od niej z ta roznica ze to normalne dziewczyny ktore nie zadzieraja nosa i nie robia takich idiotyzmow jak Ona. to ona ma nos