• Informacje na temat:

  kasia 13 posterunek aktorka

Artykuły na temat: kasia 13 posterunek aktorka
 • "13 posterunek": Aleksandra Woźniak zaprasza na... terapię za stówkę!

  Aleksandra Woźniak, czyli niezapomniana Kasia z kultowego "13 posterunku", jest z wykształcenia germanistką i - od niedawna - psycholożką. Aktorka, którą obecnie oglądać możemy jako Zytę w "Klanie", kilka tygodni temu otworzyła w Gdańsku własny gabinet terapii indywidualnej i grupowej. Za 50-minutową sesję kasuje zaledwie... 100 złotych!

 • Aleksandra Woźniak i Cezary Pazura: Miłość z "13 posterunku"

  Dopiero w trzecich małżeństwach znaleźli szczęście.

 • "13 posterunek": Jak dziś wygląda Aleksandra Woźniak?

  W uroczej Kasi z "13 posterunku" pod koniec lat dziewięćdziesiątych kochali się wszyscy. Mogło się wydawać, że ta rola otworzy aktorce drzwi do ogromnej kariery. Jednak tak się nie stało, a po zakończeniu serialu jej gwiazda zaczęła przygasać. Co dziś dzieje się z aktorką?

 • Powrót Kasi z "13 posterunku"

  Aleksandra Woźniak, znana z serial u komediowego "13 posterunek" i "Złotopolscy" wraca na ekrany.

 • "13 posterunek": Co się stało z serialową Kasią?

  Aleksandrę Woźniak szersza publiczność poznała dzięki jej roli w serialu "13 posterunek", w którym wcielała się w uroczą, długonogą Kasię. Udział w sitcomie Macieja Ślesickiego u boku bardzo(...). Co stało się z Olą Woźniak? Aktorka została mamą bliźniaczek Ani i Julii, które dziś są już nastolatkami. W 2014 roku po raz trzeci wyszła za mąż. Teraz najważniejsza jest dla niej rodzina...

 • Nastały dla niej gorsze czasy

  Zasłynęła rolą Kasi w "13 posterunku". Dziś Aleksandra Woźniak nie jest już tak popularna. Czy kiedyś przełamie złą passę?

 • "13 posterunek 2": 20 lat od premiery serialu

  ...​"13 posterunek" był jednym z największych polskich hitów telewizyjnych. Serial szybko zdobył wierną rzeszę fanów i dzisiaj uznawany jest za kultowy. Dwa lata po zakończeniu pierwszej serii, powstała druga odsłona serialu pod nazwą "13 posterunek 2". Właśnie mija 20 lat od jego premiery.

 • Aleksandra Woźniak: Mała stabilizacja

  Wiele razy była na życiowym zakręcie, zaczynała wszystko od nowa. Odpuściła. Teraz pragnie tylko stabilizacji.

 • Aleksandra Woźniak: „13 posterunek” ciągnie się za mną już od 16 lat

  Aktorka nie może uwolnić się od roli Kasi z „13 posterunku”. Po 16 latach od zakończenia produkcji wciąż jest kojarzona głównie z tym serialem. Twierdzi, że do dziś otrzymuje pytania o sytuację na planie lub najnowsze wydarzenia z życia serialowych kolegów.

 • "13 posterunek": Gwiazdy po latach

  Każdy z funkcjonariuszy miał inny problem, a wszystkie razem bawią widzów od 1997 r. do dziś. "13 posterunek", opowieść o policjantach specjalnej troski, otworzył w telewizji epokę polskich sitcomów.

Wideo na temat: kasia 13 posterunek aktorka