• Informacje na temat:

  kasia bujakiewicz ślub

Artykuły na temat: kasia bujakiewicz ślub
 • Kasia Bujakiewicz wyszła za mąż!

  Kasia Bujakiewicz (45 l.) i jej wieloletni partner Piotr Maruszewski zalegalizowali swój związek!

 • Nie zamierza wychodzić za mąż!

  Katarzyna Bujakiewicz ("Na dobre i na złe", "Listy do M.", "Lekarze") wyznała właśnie w wywiadzie, że nie ma szans na to, by komukolwiek udało się w najbliższym czasie zaciągnąć ją przed ołtarz!

 • Katarzyna Bujakiewicz: Miał być ślub w Rzymie, jest rozłąka!

  Katarzyna Bujakiewicz (43 l.) miała wyjść za mąż jeszcze w tym roku, jednak los zdecydował inaczej. Zamiast ślubu parę czeka długie rozstanie.

 • Mezo na ślubnym kobiercu!

  To może być smutna wiadomość dla wielu fanek poznańskiego rapera Jacka Mejera, lepiej znanego swym fanom jako Mezo. Już w piątek, 3 czerwca, przestanie on być kawalerem! A wkrótce na świat przyjdzie pierwszy potomek popularnego hiphopowca.

 • Katarzyna Bujakiewicz: Córka namówi ją na ślub?!

  Ze swoim partnerem, poznańskim biznesmenem Piotrem Maruszewskim (41 l.), Kasia Bujakiewicz (43 l.) tworzy od ośmiu lat udaną parę. Przyzwyczaiła się do życia na kocią łapę, ale gdy na świecie pojawił się owoc ich miłości, 5-letnia dziś córeczka Ola, aktorka chętnie dzieliła się matrymonialnymi planami. - Tak, w przyszłym roku biorę ślub. Na razie nie mam jeszcze lokalu czy wybranego miesiąca...

 • Katarzyna Bujakiewicz stanęła przed trudną decyzją!

  Rodzice Katarzyny Bujakiewicz (43 l.) mają coraz mniej siły i chętnie przekazaliby swoje gospodarstwo córce. Co o tym pomyśle sądzi aktorka?

 • "Na dobre i na złe": Katarzyna Bujakiewicz przyjęła oświadczyny

  Katarzyna Bujakiewicz, którą wkrótce po prawie 5-letniej przerwie znów zobaczymy jako Martę w "Na dobre i na złe", zaręczyła się! Ukochany poprosił ją o rękę w wigilię Bożego Narodzenia, a ona bez wahania przyjęła pierścionek i od razu zaczęła planować ślub...

 • Kasia Bujakiewicz nie chce być panną młodą!

  Katarzyna Bujakiewicz, czyli pielęgniarka Sylwia Matysik z "Lekarzy", wyznała właśnie w wywiadzie, że nie ma szans na to, by komukolwiek udało się w najbliższym czasie zaciągnąć ją przed ołtarz!

 • Bujakiewicz szczęśliwie zakochana!

  Nareszcie! Wiecznie roześmiana przyjaciółka Ani Przybylskiej, lekko puszysta 36-letnia Kasia Bujakiewicz, czyli pielęgniarka Marta z serial u "Na dobre i na złe" w końcu znalazła faceta, z którym jest gotowa związać się na dłużej.

 • Bujakiewicz wychodzi za mąż

  Kasia Bujakiewicz zdradziła, że w przyszłym roku zostanie żoną biznesmena Piotra, z którym ma roczną córeczkę Olę.

Wideo na temat: kasia bujakiewicz ślub
 • Katarzyna Bujakiewicz: Ślub dopiero za 8 lat?

  karierę. Kasia jakiś czas temu zaręczyła się z Piotrem Maruszewskim. Na pytanie, kiedy planują ślub, odpowiedziała, że dopiero za... osiem lat. (WideoPortal / x-news)(...)Katarzyna Bujakiewicz przyznała podczas rozmowy z Robertem Patoletą, że na pokazie mody w Warszawie znalazła się po raz pierwszy w życiu. Podczas wywiadu zaprezentowała się w sukni Tomasza