• Informacje na temat:

  kasia burzyńska pytanie na śniadanie

Artykuły na temat: kasia burzyńska pytanie na śniadanie
 • Kasia Burzyńska jest w ciąży!

  Kasia Burzyńska (32 l.) wygadała się, że spodziewa się pierwszego dziecka! Już ma pomysł, jak na tym zarobić!

 • Stylowe podróże Pauliny Drażby

  "Stylowe podróże" - tak nazywa się nowy cykl Pauliny Drażby w "Pytaniu na śniadanie". Dziennikarka wyruszy tej jesieni w modową podróż, odwiedzając Rzym, Londyn i Paryż. "To wielkie szczęście, że w pracy mogę robić to, co kocham" - mówi gwiazda telewizyjnej Dwójki.

 • Kasia Burzyńska nie może się nachwalić cesarskiego cięcia!

  Kasia Burzyńska (32 l.) dwa tygodnie temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Swoimi spostrzeżeniami dzieli się oczywiście w internecie!

 • Życie przynosi niespodzianki

  Marzenia się spełniają, trzeba tylko bardzo w nie wierzyć - mówi z entuzjazmem Paulina Drażba. Dziennikarka, która przez ostatni miesiąc prowadziła z Tomaszem Kammelem "Pytanie na śniadanie", w styczniu obchodziła jubileusz 7-lecia swojej pracy w programie. Na jakie zawodowe wyzwania teraz czeka?

 • Kasia Burzyńska na pierwszym spacerze z dzieckiem

  Kasia Burzyńska (32 l.) na początku maja po razy pierwszy została mamą. Pierworodny Henryk na świat przyszedł przez cesarskie cięcie, którego dziennikarka "Pytania na śniadanie" nie może się nachwalić. "Uważam, że cesarka (obok antykoncepcji) to jeden z najgenialniejszych wynalazków dedykowanym nam, kobietom" - zachwyca się. Paparazzi "spotkali" świeżo upieczoną mamę na pierwszym spacerze...

 • Doda miała chrapkę na... Borysa Szyca!

  Borys Szyc musiał chyba poczuć się jak supermen, gdy dowiedział się, że miała na niego chrapkę... Doda! Piosenkarka dała ostatnio w jednym z wywiadów do zrozumienia, że gdyby tylko chciała, rozkochałaby w sobie popularnego aktora!

 • Kasia Burzyńska jest w ciąży!

  Kasia Burzyńska (31 l.) pochwaliła się właśnie, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka!

 • Paulina Drażba: Trema mnie mobilizuje

  Program na żywo to ogromna adrenalina. Ja to kocham, stres napędza mnie do działania - zdradza Paulina Drażba.

 • Kasia Burzyńska przez trzy noce po ślubie płakała!

  ...​Prezenterka "Pytania na śniadanie" Katarzyna Burzyńska (31 l.) bardzo przeżyła swój ślub z pracownikiem agencji reklamowej Łukaszem Sychowiczem. Jak zdradza, sama ceremonia nie była dla niej stresująca, bo przygotowywała się do niej od dziecka. Nerwy puściły jej dopiero po całym zdarzeniu.

 • Kasia Burzyńska jednak nie jest w ciąży!

  Kasia Burzyńska (31 l.) postanowiła nabrać wszystkich rozsyłając nieprawdziwe informacje, że spodziewa się dziecka. Desperacka próba zwrócenia na siebie uwagi?

Wideo na temat: kasia burzyńska pytanie na śniadanie
 • Kasia Burzyńska odlicza dni do porodu

  Prezenterka znana m.in. z „Pytania na śniadanie” jest już w dziewiątym miesiącu ciąży i lada dzień urodzi syna. Chłopczyk prawdopodobnie będzie miał na imię Henryk. Psychicznie nie jestem jeszcze gotowa na to, że zostanę mamą. Nie umiem sobie wyobrazić tego stanu, to po prostu musi się zdarzyć, więc czekam – mówi Katarzyna Burzyńska.

 • Kasia Burzyńska chwali się pierścionkiem z diamentem

  Kasia Burzyńska w czerwcu tego roku poślubiła Łukasza, pracownika agencji reklamowej. Okazuje się, że lepiej trafić nie mogła. Prezenterka "Pytania na śniadanie" jeszcze przed ślubem dostała od narzeczonego pierścionek z diamentem. Teraz marzy o kolejnym! "Pierścionek zaręczynowy to jest sprawdzian dla faceta, czy podołał, czy wie, czego ja chcę i czy tak naprawdę mnie zna. Jak otworzyłam

 • Kasia Burzyńska tłumaczy się z "molestowania seksualnego"

  Prezenterka "Pytania na śniadanie" Katarzyna Burzyńska opowiedziała o szczegółach niemoralnej propozycji, którą otrzymała kilka lat temu od producenta telewizyjnego. (WideoPortal/x-news)