• Informacje na temat:

  kasia cerekwicka piosenkarka

Artykuły na temat: kasia cerekwicka piosenkarka
 • Kasia Cerekwicka (36 l.) w ostatnich latach rzadko bierze udział w wydarzeniach publicznych. Niedawno jednak zrobiła wyjątek. Piosenkarka wzięła udział w koncercie Tribute to Frank Sinatra w Operze Leśnej. Wielu osobom nie uszło uwadze, że wokalistka nieco się zaokrągliła. Naszym zdaniem jednak nadal wygląda świetnie! Chcielibyście, żeby wróciła na stałe do show-biznesu?

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

 • Kasia Cerekwicka: Menedżerka artystki odpowiada na zarzuty

  ...na festiwalu". "Ze zdumieniem czytam komentowane w mediach 'doniesienia' p.Iwickiego, jakoby Kasia Cerekwicka wygrała trzy nagrody w koncercie Premier z powodu 'mocnego faworyzowania przez(...). Dziennikarz stwierdził, że piosenkarka była "mocno faworyzowana przez organizatorów", a sama piosenka - "Bez Ciebie" - nie jest żadną premierą, gdyż w rozgłośniach radiowych pojawiła się już na początku 2017

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • Kasia Cerekwicka coraz szczuplejsza! Pozazdrościła Karolinie Szostak?!

  Kasia Cerekwicka (38 l.) rzadko pojawia się na salonach, jednak kiedy już to robi, to wzbudza wielkie emocje. Teraz wszyscy byli zachwyceni jej nową figurą!

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Kasia Cerekwicka padła ofiarą bandytów!

  Kasia Cerekwicka przeżyła ostatnio naprawdę ciężkie chwile...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Świetny Matti Jakubiec

  Siódmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Mattiego Jakubca. Aktor i wokalista wystąpił jako Steven Tyler z zespołu Aerosmith i zawojował polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 17 kwietnia, w "TTBZ".

 • Kasia Cerekwicka była "królową makaronu"!

  Kasia Cerekwicka (35 l.) opowiedziała, czym zajmowała się przed tym, gdy rozpoczęła karierę piosenkarki. Wyznała, że była… „królową makaronu”!

 • Jedną z uczestniczek popularnego programu telewizyjnego "Taniec z gwiazdami" jest piosenkarka Kasia Cerekwicka. - Początki były trudne - opowiada INTERIA.PL.

Wideo na temat: kasia cerekwicka piosenkarka
 • Cerekwicka chwali się mieszkaniem w TVN!

  Kasia Cerekwicka od dawna nie nagrała żadnego przeboju, więc najwyraźniej postanowiła przypomnieć o sobie w nieco inny sposób. Piosenkarka zaprosiła ostatnio ekipę "Dzień Dobry TVN" do swojego(...) i dlatego kuchnia zawsze była dla mnie takim centrum domu" - opowiada Kasia. Jak Wam się podoba? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Obce ciało

  Angelo i Kasia poznali się we Włoszech w grupie modlitewnej Focolari, gdzie połączyła ich miłość i wiara w Boga. Ich związek przerywa powrót dziewczyny do Polski i decyzja o wstąpieniu do klasztoru. Angelo przyjeżdża do Warszawy, żeby nakłonić Kasię do zmiany zdania. Czekając na jej decyzję, podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Firmą zarządza bezwzględna i cyniczna Kris przy pomocy swojej asystentki Miry. W korporacyjnej rzeczywistości, głęboko wierzący Angelo staje się ofiarą drwin...

 • Cerekwicka: Powierzyłam swoje ciało medycynie stylu życia!

  Kasia Cerekwicka kilka miesięcy temu wydała nową płytę, która jednak okazała się klapą. Piosenkarka nie poddaje się i właśnie wydaje trzeci singiel, który zaprezentowała w "Dzień Dobry TVN". Odbyła(...) oczywiście nie dotyczyła muzyki, a plotek i wyglądu. Ten w przypadku Cerekwickiej uległ niedawno sporym zmianom. Okazuje się, że Cerekwicka ma problemy z astmą i musiała zmienić styl życia, stąd te zmiany

 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

Dyskusje na temat: kasia cerekwicka piosenkarka
 • Re: Kasia Cerekwicka w serialu

  jaka piosenkarka taki serial , juz nie wie gdzie jeszczema sie pchac ta cala cerekwicka ( nazwisko pisane z malej litery dla ukazania emocji ;-)