• Informacje na temat:

  kasia cichopek ma dzieci

Artykuły na temat: kasia cichopek ma dzieci
 • Katarzyna Cichopek (34 l.) wyznała, że trzyma swoje dzieci krótko. Chce w ten sposób ustrzec się przed problemami wychowawczymi w przyszłości!

 • Katarzyna Cichopek: Duże zmiany!

  Żyje na pełnych obrotach - serial, dom, dwójka dzieci. Teraz Katarzyna Cichopek, gwiazda "M jak miłość", będzie prowadzić nowy program w TV Puls, ma także własne projekty.

 • Kasia Cichopek: Im ciekawsze życie prowadzi matka, tym ciekawiej może wychować swoje dzieci

  Kasia Cichopek (36 l.) uważa, że jeśli matka prowadzi ciekawe życie, lepiej wychowa swoje dzieci. "Ciekawsze rzeczy może im pokazać, zaproponować" - uważa aktorka.

 • Kasia Cichopek w... cyrku!

  Kasia Cichopek, czyli serialowa Kinga Filarska-Zduńska z sagi rodu Mostowiaków, zrobiła furorę w Cyrku Zalewski. Pocałował ją mors Boris z Niemiec! Poznaj szczegóły!

 • Kasia Cichopek w końcu opowiedziała o swoich zarobkach!

  Kasia Cichopek (35 l.) i Marcin Hakiel (34 l.) w końcu wychodzą na prostą? Wygląda na to, że wreszcie milionowy kredyt we frankach przestał spędzać im sen z powiek...

 • Jak Kasia Cichopek zmienia kobiety

  Do drugiej edycji programu "Sexi mama" zgłosił się tłum pań. Wybrano osiem mam, które na oczach telewidzów podejmą walkę o to, by znowu czuć się atrakcyjnie. - Szukaliśmy bardzo zdeterminowanych i konsekwentnych mam - wyjaśnia Kasia Cichopek, gospodyni programu.

 • "M jak miłość": Kasia Cichopek opuszcza serial?!

  Słowa aktorki wywołały lawinę komentarzy. Czy Katarzyna Cichopek opuści rodzinę Zduńskich w tak ważnym dla nich momencie?

 • Cichopek: Wkrótce ślub i dzieci!

  Najpopularniejsza roztańczona para w Polsce - Kasia Cichopek i Marcin Hakiel - chce mieć dzieci, cieszy się "Fakt". "Nie ukrywam, że marzymy o powiększeniu rodziny" - powiedziała gazecie Kasia. "Ale ponieważ jestem tradycjonalistką, najpierw będzie ślub", zapowiada.

 • Kasia Cichopek i Marcin Hakiel będą mieć trzecie dziecko?

  Tygodnik "Rewia" sugeruje, że Kasia Cichopek i Hakiel sprawią sobie niezwykły prezent na okrągłą rocznicę ich ślubu...

 • Cichopek: Jak być sexy mamą?

  Kasia Cichopek, popularna aktorka i młoda mama, zdecydowała się podzielić doświadczeniami z okresu ciąży i powrotu do formy. W ten sposób powstała książka "Sexy Mama", która 23 września trafi do księgarń. Aktorka opowiada, co można znaleźć na stronach publikacji.

Zdjęcia na temat: kasia cichopek ma dzieci
Wideo na temat: kasia cichopek ma dzieci
 • Kasia Cichopek: Wolę dzieci niż wyjście na imprezę

  Aktorka przedkłada spokojne życie rodzinne nad imprezy zawodowe. Twierdzi, że przyjmuje tylko zaproszenia od ważnych dla niej ludzi, wieczory woli bowiem spędzać z mężem i dziećmi. Nie robi też konkretnych planów zawodowych, unikając w ten sposób ewentualnego rozczarowania.

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Cichopek: Im ciekawsze życie prowadzi matka, tym ciekawiej może wychować swoje dzieci

  Kasia Cichopek (36 l.) uważa, że jeśli matka prowadzi ciekawe życie, lepiej wychowa swoje dzieci. "Ciekawsze rzeczy może im pokazać, zaproponować" - mówi aktorka.

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

Dyskusje na temat: kasia cichopek ma dzieci
 • Re: "M jak miłość": Kasia Cichopek opuszcza serial?!

  Oj, przy takim bufecie dzieci nie zgłodnieją:-)

 • Re: "M jak miłość": Kasia Cichopek ma zakaz od producentów serialu!

  Kontrakt nie pozwala jej pukać się, tylko skąd te dzieci ?

 • Re: "M jak miłość": Kasia Cichopek o odejściu z serialu

  Okaże się, że ma dzieci z Pawłem a Piotrek ma rogi.

 • Re: "M jak miłość": Kasia Cichopek aktywna na Instagramie

  Idąc Twoim Zbigniewie pojmowaniem sprawy możemy również pozwolić ludziom nie szczepić dzieci na Odrę, Krztusiec, Ospę. Możemy pozwolić na to aby ludzie przestali chodzić do szkoły, bo im tak podoba(...) a nie cofało. Równie dobrze możemy pozwolić dzieciom oglądać filmy dla dorosłych bo im też to może podobać się. W momencie kiedy osobom mniej inteligentnym wskażemy drogę ku temu aby rozwijali się

 • Re: "M jak miłość": Kasia Cichopek aktywna na Instagramie

  Idąc Twoim pojmowaniem sprawy możemy również pozwolić ludziom nie szczepić dzieci na Odrę, Krztusiec, Ospę. Możemy pozwolić na to aby ludzie przestali chodzić do szkoły, bo im tak podoba się, możemy(...) cofało. Równie dobrze możemy pozwolić dzieciom oglądać filmy dla dorosłych bo im też to może podobać się. W momencie kiedy osobom mniej inteligentnym wskażemy drogę ku temu aby rozwijali się, kształcili

 • Re: "M jak miłość": Katarzyna Cichopek chce mieć więcej czasu dla dzieci

  Kasia C. i Ania M. to dwie najładniejsze i najzdolniejsze polskie aktorki młodego pokolenia. Kiedyś liczyłam na to, że wyjdą za mąż za dwóch najprzystojniejszych młodych aktorów, Wielkich Braci Mroczek. Szkoda, że do tego nie doszło bo to byłaby czwórka młodych polskich artystów filmowych nie mających żadnej konkurencji w tym filmowym światku.

 • Re: "M jak miłość": Czarno to widzę…

  cos ci sie pomyliloWojtek z krocem szerokim i jest panienka to panienka A. ZAJAC natomiast pani Cichopek ma dzieci i meza wiec nie obrazaj Kasia jest suuuuper osobka.

 • Cichopek: Urlop musi zaczekać

  Miałem okazję zobaczyć amerykańską wersję tego programu. Nie jest to Big Brother dla dizeci tylko zupełnie inny program. Ale w sumie na tej samej zasadzie. Ciekaw jestem czy w Polsce powstanie taki program. Jeśli powstanie, to Kasia powinna poprowadzić. Jest przyjazna dla dzieci :)

 • Re: Dementi Kasi Cichopek!

  SKOŃCZCIE JUŻ POKAZYWAĆ TE GĘBY!!!!!!!!!!!!!!!! KASIA I MARCINEK MOGĄ NAWET LECIEĆ NA KSIĘŻYC, A NAS TO GU..O OBCHODZI !!!!!!!!!!!!!!! ZOBACZCIE ILE POLSKICH DZIECI NIE MOŻE WYJECHAĆ ZA MIASTO, A CO DOPIERO MAZURY, MORZE, CZY GÓRY :((((((((((( PISZCIE O TYM, A NIE TYLKO O BEZNADZIEJNYCH AKTORACH !!!!!!! JAK ICH MOŻNA NAZYWAĆ AKTORAMI, PRZECIEŻ TE DZIECIUCHY NIE MAJĄ POJĘCIA O BYCIU DOBRYM