• Informacje na temat:

  kasia cichopek mazury

Artykuły na temat: kasia cichopek mazury
 • Kasia Cichopek odpoczywa na wakacjach i "spokojnie pije kawę", a dziećmi zajmuje się niania

  Kasia Cichopek (32 l.) wyjechała na urlop na Mazury. Mogła oddać się błogiemu lenistwu, bo w opiece nad dziećmi wyręczyła ją niania.

 • Dementi Kasi Cichopek!

  W prasie pojawiły się spekulacje, jakoby Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Filarska-Zduńska z "M jak miłość", przeprowadziła się na Mazury. "To nieprawda!" - dementuje plotki Aldona Wleklak, PR Manager aktorki.

 • Rodzinny relaks Kasi Cichopek

  Dla serialowej Kingi z "M jak miłość" najważniejsi są najbliżsi. Kasia Cichopek, tak jak jej bohaterka, uwielbia spędzać wolny czas z synkiem i mężem.

 • Katarzyna Cichopek (34 l.) jest zapracowaną żoną i mamą. Jednak w tym roku postanowiła zrobić sobie dłuższe wakacje i pochwaliła się przy okazji kuszącymi zdjęciami na jednym z portali społecznościowych.

 • Cichopki Boże Narodzenie spędzą w hotelu

  A wydawało się, że Kasia Cichopek (30 l.) i Marcin Hakiel (29 l.) są takim tradycjonalistami... Okazuje się jednak, że suto zastawiony stół, rodzinne grono i pielęgnowanie świątecznych zwyczajów(...) apartament w hotelu w Zalesiu na Mazurach. Kasia i Marcin lubią te okolice - byli tam parokrotnie, m.in. podczas weekendu majowego. Czy wybierają je, bo jako stali klienci mogą liczyć na jakąś zniżkę...

 • Czy Cichopkowie kłamią o swoim związku?

  Mówi się, że w ich małżeństwie już od dawna nie dzieje się najlepiej. Mimo to Kasia Cichopek (29 l.) i Marcin Hakiel (28 l.) wciąż bez zmrużenia okiem grają dobrą minę do złej gry.

 • ...w łowieniu ryb.  Zobacz inne zdjęcia -----> Swoją "basenową sesję" zaliczyła też niezastąpiona Aldona Orman. Kaja Paschalska i Katarzyna Cichopek na imprezie producenta kosmetyków do kręcenia koafiur - "Zakręcone gwiazdy". Kasia Cichopek ogrzewa się przy farelce w trakcie sesji zdjęciowej. Rok 2005. Kaja Paschalska wspina się na barierkę. Był styczeń 200 roku...

 • Nowy serial, nowe gwiazdy!

  Ilona Łepkowska ma świetną rękę do gwiazd. Dzięki udziałowi w jej serialach swoją popularność zawdzięczają m.in. Małgorzata Foremniak, czyli Zosia Stankiewicz-Burska z "Na dobre i na złe", Katarzyna Cichopek, czyli Kinga z "M jak miłość", i Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka z "Barw szczęścia". W poniedziałek królowa polskich seriali  zaprezentowała kolejne kandydatki i kolejnych kandydatów na...

 • Piękne i samotne

  Wiosna się kończy, a one ciągle się nie zakochały. Może nie szukają, a może nie trafiły na tego jedynego. Oto najgorętsze "singelki" polskiego show-biznesu.

Dyskusje na temat: kasia cichopek mazury
 • Re: Dementi Kasi Cichopek!

  SKOŃCZCIE JUŻ POKAZYWAĆ TE GĘBY!!!!!!!!!!!!!!!! KASIA I MARCINEK MOGĄ NAWET LECIEĆ NA KSIĘŻYC, A NAS TO GU..O OBCHODZI !!!!!!!!!!!!!!! ZOBACZCIE ILE POLSKICH DZIECI NIE MOŻE WYJECHAĆ ZA MIASTO, A CO DOPIERO MAZURY, MORZE, CZY GÓRY :((((((((((( PISZCIE O TYM, A NIE TYLKO O BEZNADZIEJNYCH AKTORACH !!!!!!! JAK ICH MOŻNA NAZYWAĆ AKTORAMI, PRZECIEŻ TE DZIECIUCHY NIE MAJĄ POJĘCIA O BYCIU DOBRYM