• Informacje na temat:

  kasia cichopek odchodzi z m jak miłość

Artykuły na temat: kasia cichopek odchodzi z m jak miłość
 • "M jak miłość": Kasia Cichopek opuszcza serial?!

  Słowa aktorki wywołały lawinę komentarzy. Czy Katarzyna Cichopek opuści rodzinę Zduńskich w tak ważnym dla nich momencie?

 • 15 lat "M jak miłość": Alfabet serialu

  ...werandzie, wtedy jedziemy 15 km - zdradziła odtwórczyni roli Barbary. J jak Joanny W 2012 roku Joanna Koroniewska ogłosiła, że odchodzi z serialu. Długo spekulowano, czy w roli Małgosi zastąpi ją(...) z Norwegii i odebrała poród, jak na wykwalifikowaną pielęgniarkę przystało. P jak piosenka "M jak miłość, krew i wino, nagły blask, gdy kochasz pierwszy raz..." śpiewa Beata Kozidrak, wokalistka zespołu...

 • Cichopek odchodzi z "M jak miłość"?

  ..."To prawda, że chodzę na castingi do seriali. Mam kilka nowych propozycji i zastanawiam się nad nimi" - przyznaje Kasia Cichopek .

 • Łepkowska odchodzi na emeryturę

  ...ostatniej produkcji "Wszystko przed nami". Wyniki oglądalności tego serialu plasują się poniżej oczekiwań i wahają w granicach 1,5 miliona, co w porównaniu do "M jak miłość" - jej największego hitu(...) rynku, żeby tak nerwowo reagować". Strach ogarnął też zapewne niektóre polskie gwiazdy serialowe. Ilona Łepkowska jest przecież matką chrzestną sukcesu m.in. Kasi Cichopek, braci Mroczek czy...

 • Dlaczego Mucha już nie lubi Cichopek?

  Ania Mucha i Kasia Cichopek poznały się na planie "M jak miłość" i polubiły od pierwszego wejrzenia. Ostatnio jednak wyraźnie się unikają...

 • Mariusz Zaniewski: Z czarnego charakteru w amanta

  Mariusz Zaniewski do tej pory specjalizował się w rolach drani. Choć nie zawsze był mordercą czy złodziejem, jego serialowe postaci zazwyczaj miały mniejsze lub większe grzeszki na sumieniu. Kłamały, szantażowały, zdradzały, porzucały... Teraz możemy zobaczyc jego nowe oblicze. W "Na Wspólnej" i "M jak miłość" wciela się bowiem w amantów!

 • Kasia Cichopek zostaje!

  ..."Dziękuję, ale nie skorzystam" - odpowiedziała Kasia Cichopek telewizyjnej stacji, która proponowała aktorce udział w nowym serialu. Serialowa Kinga Zduńska nie ma zamiaru rozstać się z "M jak miłość".

 • Kasia Cichopek zostaje!

  "Dziękuję, ale nie skorzystam" - odpowiedziała Kasia Cichopek telewizyjnej stacji, która proponowała aktorce udział w nowym serialu. Serialowa Kinga Zduńska nie ma zamiaru rozstać się z "M jak miłość".

 • Ranking serialowych aktorów

  Katarzyna Cichopek, bracia Mroczek i Agnieszka Dygant są uwielbiani przez miliony Polaków. Popularność i fanów zyskali głównie dzięki swym serial owym kreacjom. Wiemy jak oceniają ich widzowie, a co myślą o nich specjaliści? Miesięcznik FILM przygotował swój ranking serialowych aktorów.

 • Zdobył Brylantowy Mikrofon!

  Czwartą edycję "jak Oni śpiewają" wygrał Artur Chamski, który w finale pokonał Karolinę Nowakowską. "Kocham was!" - krzyczał do widowni, która za każdym razem mocno dopingowała aktora.

Dyskusje na temat: kasia cichopek odchodzi z m jak miłość