• Informacje na temat:

  kasia cichopek sukienka zienia

Artykuły na temat: kasia cichopek sukienka zienia
 • Cichopek: Niesmak pozostał

  Założenie podróbki swojej sukienki Maciej Zień nazwał zwykłą kradzieżą. Czy Kasia Cichopek już nigdy nie zaprezentuje się w jego kreacji?

 • Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji Zienia

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", od dawna jest wielką fanką Macieja Zienia. Nie mogło jej więc zabraknąć na pokazie najnowszej kolekcji projektanta, który odbył się w środę w warszawskim hotelu Hilton. Razem z nią pokaz obejrzało mnóstwo znanych z seriali gwiazd.

 • Serialowcy na pokazie nowej kolekcji Zienia

  ..."Look at Me" ("Spójrz na mnie") - tak nazywa się najnowsza kolekcja Macieja Zienia. Propozycje projektanta na wiosnę i lato 2012 roku obejrzało w poniedziałek mnóstwo znanych z seriali gwiazd i gwiazdek. Sprawdźcie, kto przyszedł na pokaz Zienia!

 • .... Rafał Brzozowski, Marek Włodarczyk, Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Z Marleną Mroczek spotyka się od pięciu lat. Dziewczyna jest modelką, pochodzi z Czerska i ma za sobą epizod w serialu "Szpilki(...) projektu Macieja Zienia wartej 8 tys. zł. W czasie mszy odczytano specjalne błogosławieństwo dla nowożeńców od papieża Franciszka. Przyjęcie weselne, na którym bawiło się 300 gości, odbyło się w domu...

 • Pieńkowska jednak wyszła za mąż

  Od medialnego zamieszania Pieńkowską i Czarneckiego uchronił ślub Kasi Cichopek oraz Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie udali się wszyscy fotoreporterzy. Wesele prezenterki TVN odbyło się(...). Jolanta Pieńkowska miała na sobie sukienkę zaprojektowaną przez Macieja Zienia: "Ta kreacja została uszyta z cieniutkiego, bielusieńkiego muślinu i miała olbrzymi kwiat na dekolcie" - dodaje...

 • Koniec dobrej passy Cichopek?

  Miliony widzów ją pokochały, a telewizyjni szefowie dostrzegli w niej ogromny potencjał. Ostatnio jednak wydaje się, że gwiazda Katarzyny Cichopek gaśnie.