• Informacje na temat:

  kasia cichopek tango

Artykuły na temat: kasia cichopek tango
 • Kasia Cichopek: Im ciekawsze życie prowadzi matka, tym ciekawiej może wychować swoje dzieci

  Kasia Cichopek (36 l.) uważa, że jeśli matka prowadzi ciekawe życie, lepiej wychowa swoje dzieci. "Ciekawsze rzeczy może im pokazać, zaproponować" - uważa aktorka.

 • Dwie pary odpadły z "Tylko nas dwoje"

  ...scenie w charakterze wokalistów i tancerzy zarazem pojawili się bowiem Kasia Cichopek i Mariusz Kałamaga. Ich pikantne tango wzbudziło sensację! Aż dziw, że siedzący na widowni Marcin Hakiel nie(...) dziesiątki! Po tym szaleństwie nastał czas zmiany klimatu. Na scenie pojawili się rewelacyjna Kasia Cerekwicka i Radek Brzóska w hicie "Liebertango". O ile ich poprzednika można było nazwać showmenem...

 • Cichopek jak w "Moulin Rouge"

  Tango i disco będą królowały na scenie "Tylko nas dwoje" w sobotni wieczór w półfinale polsatowskiego show. Wydarzeniem wieczoru będzie wokalny duet Katarzyny Cichopek i Mariusza Kałamagi.

 • Dwie pary odpadły z "Tylko nas dwoje"!

  Artur Partyka i Paulla oraz Radek Brzóska i Kasia Cerekwicka pożegnali się w sobotni wieczór z programem "Tylko nas dwoje".

 • Marcin Hakiel: Nie będziemy się z Kasią pchać do telewizji

  Marcin Hakiel cieszy się z powrotu "Tańca z Gwiazdami" na antenę telewizji. Znany tancerz ma nadzieję, że program ponownie zachęci Polaków do tej formy aktywności. Hakiel przyznaje też, że choć definitywnie zakończył swoją przygodę z programem, nadal korzysta z popularności, jaką dzięki niemu zdobył.