• Informacje na temat:

  kasia dowbor

Artykuły na temat: kasia dowbor
 • Rewolucja w życiu Katarzyny Dowbor!

  Niebawem w domu Katarzyny Dowbor (58 l.) zajdą wielkie zmiany. Gwiazda już stara się do tego jak najlepiej przygotować...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Jak brzmi Włoch po rosyjsku?

  Piąty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" opanował wielkanocny klimat. Kasia Skrzynecka została nazwana wielkanocną pisanką, a Paweł Królikowski otrzymał nawet świąteczny prezent w postaci uroczego króliczka! Widzowie Polsatu obejrzeli ten odcinek w Wielką Sobotę, 4 kwietnia.

 • Katarzyna Dowbor zostanie pełnoetatową pisarką?

  Katarzyna Dowbor (59 l.) debiut pisarski ma już za sobą. Tak jej się spodobało, że od razu przystąpiła do dalszej pracy. A jak na to zareagowali jej najbliżsi?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w trzeciej edycji?

  Trzecia edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadebiutuje na antenie Polsatu już w najbliższą sobotę, 7 marca. Zobaczmy, w kogo w pierwszym odcinku wcieli się jedna z uczestniczek show - Katarzyna Cerekwicka.

 • Katarzyna Dowbor naciska na Koroniewską!

  Katarzyna Dowbor (57 l.) marzy o kolejnym wnuku. Czy Joanna i Maciej ulegną jej namowom?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino przeszedł do historii!

  Szok, niedowierzanie i wielka radość! Szósty odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przejdzie do historii. Po raz pierwszy bowiem zdarzyła się sytuacja, że jeden z uczestników programu wygrał dwa odcinki z rzędu. Oto, co działo się w sobotę, 11 kwietnia, w "TTBZ".

 • Katarzyna Dowbor: Czy będzie trudne pożegnanie?

  Katarzyna Dowbor (58 l.) planowała za rok przejść na emeryturę. Jednak dziś te plany wydają się mało realne. No, chyba że nie będzie miała innego wyjścia...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • Katarzyna Dowbor przeżyła trudne chwile. Jak się dziś czuje?

  Katarzyna Dowbor (59 l.) miała trudny czas. Długo walczyła z podstępną chorobą, aż w końcu w ubiegłym roku zdecydowała się na operację. Jak teraz czuje się prowadząca "Nasz nowy dom"? Opowiedziała o tym w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

Dyskusje na temat: kasia dowbor