• Informacje na temat:

  kasia glinka czy juz urodzila

Artykuły na temat: kasia glinka czy juz urodzila
 • "Barwy szczęścia": Doszliśmy do tego etapu dzięki widzom - rozmowa z Katarzyną Glinką

  .... W ostatnich miesiącach zrealizowaliśmy wiele ciekawych scen, które niedługo zobaczą widzowie. Wątek Kasi i Łukasza (Michał Rolnicki - przyp. aut.) wkroczy w świat zorganizowanej przestępczości. Na rodzinę mojej bohaterki spadnie śmiertelne niebezpieczeństwo. Dotykamy najważniejszych wartości - Kasia będzie martwić się o życie swojego dziecka, partnera i swoje. Sądzę, że miłośnicy "Barw szczęścia" będą...

 • Glinka zdradziła płeć dziecka

  Najpierw konsekwentnie zaprzeczała, że jest w ciąży, by w końcu obwieścić to wszem i wobec. Teraz Kasia Glinka zdradza płeć dziecka.

 • To nasz złoty serial

  I stało się! Serial, który śledzimy z ogromnym zainteresowaniem od pięciu już lat, sięgnął po "złoto". – Okazuje się, że mam sporo szczęścia. To trzecia Złota Telekamera, dla trzeciego serialu, który współtworzyłam – przyznała Ilona Łepkowska, obecna na uroczystości w Pałacu Sobańskich.

 • Polskie hity na jesień 2011

  ...miłość" U Mostowiaków szykują się duże zmiany. W Grabinie bowiem zamieszka Kasia (Agnieszka Sienkiewicz). Dziewczyna, która ucieka przed mafią, zdobędzie serce Lucjana (Witold Pyrkosz). Natomiast(...) jest w ciąży! Oliwy do ognia doleje Tymon (Hubert Jarczak), kiedy wyjawi Kaśce (Katarzyna Glinka) całą prawdę na temat postępków Ksawerego. Czy Górka zostawi niewiernego kochanka? Tymczasem Marta...

 • Katarzyna Glinka zmieniła priorytety

  W "Barwach szczęścia" Katarzyna Glinka zmaga się z trudami samotnego macierzyństwa, a w życiu prywatnym cieszy się, że może spędzać aktywnie czas z całą rodziną. Przyznaje, że będąc na planie, tęskni za swoim synkiem. A pracy ma naprawdę dużo!

 • Kto wygra dziś na lodzie?

  Dzisiaj finał programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Kto zdobędzie statuetkę "Diamentowej Pary" - Agnieszka Włodarczyk z Łukaszem Joźwiakiem czy Samuel Palmer z Agnieszką Dulej-Urbańską? Prócz zmagań uczestników, czeka nas też występ nie ukrywających wzajemnej niechęci - Dody i Justyny Steczkowskiej.

 • Trzyma aktorów na krótkiej smyczy

  - Mogłabym już nie pracować, bo mam prawa do swojej twórczości, na emeryturę wystarczy tantiem. Trochę w końcu było tych moich produkcji, więc z głodu nie umrę - mówi królowa polskich seriali, Ilona Łepkowska.