• Informacje na temat:

  kasia glinka romans

Artykuły na temat: kasia glinka romans
 • Kasia Glinka już nie ukrywa swojego związku!

  Katarzyna Glinka (38 l.) jest zakochana! Jej wybrankiem okazał się Jarosław, z którym oficjalnie wystąpiła na jednej z imprez.

 • Anna Dereszowska: Trudno jest mi zwolnić

  O miłości do pracy, skomplikowanej roli Agnieszki w "Barwach szczęścia" oraz najbliższych planach zawodowych opowiada Anna Dereszowska. Aktorka zdradza też, dlaczego rzadko bywa na imprezach i co myśli o słowie celebrytka.

 • "Barwy szczęścia": Śledztwo Walerii. Czy Irenka jest oszustką matrymonialną?

  Waleria (Ewa Ziętek) będzie oburzona, gdy wyjdzie na jaw, że podczas pobytu w sanatorium Stefan (Krzysztof Kiersznowski) nie upilnował Ludwika (Marek Lewandowski) i pozwolił mu wdać się w romans z jurną emerytką. Postanowi dokładnie sprawdzić, kim jest Irenka (Krystyna Tkacz).

 • Romans w serialu i w życiu

  Czyżby szykował się jeden z większych skandali roku? Scenariusz serial u "Barwy szczęścia" zmienił prywatne życie aktorów: Katarzyny Glinki i Samuela Palmera. Ich serialowy romans przerodził się w prawdziwe uczucie. Nie byłoby w tym sensacji, gdyby nie to, że Glinka jest mężatką.

 • Sekret pana młodego

  Na pozór Kasia (Katarzyna Glinka) i Ksawery (Sebastian Cybulski) są szczęśliwymi narzeczonymi. Przed nimi najpierw cywilny ślub w Zakrzewiu, a potem wymarzona uroczystość w Rzymie.

 • Sercowe rozterki

  7 czerwca zobaczymy ostatni w tym sezonie odcinek "Barw szczęścia". Jak potoczą się dalsze losy Kasi (Katarzyna Glinka) i innych bohaterów serialu?

 • Zemsta porzuconej kochanki

  Kasia Górka (Katarzyna Glinka) czekała na ten dzień z niecierpliwością. Zanim w Rzymie powiedzą sobie z Ksawerym (Sebastian Cybulski) sakramentalne "tak", sformalizują swój związek w zakrzewskim urzędzie. Czy Kindze (Agnieszka Kawiorska) uda się zmącić spokój tej wyczekiwanej przez Kasię, podniosłej chwili?

 • Kinga straci dziecko!

  Romans Ksawerego (Sebastian Cybulski) z Kingą (Agnieszka Kawiorska) wyjdzie w końcu na jaw! Rybiński sam wyzna Kaśce (Katarzyna Glinka) całą prawdę o swojej zdradzie i jej skutkach.

 • "Barwy szczęścia": Albo góry, albo ja

  Sadowskiego (Michał Rolnicki) w towarzystwie Alicji (Monika Dryl). Łukasz w opałach Szefowa dziennikarza wykorzysta fakt, że Kasia (Katarzyna Glinka) wciąż przebywa w szpitalu. Późnym wieczorem(...) razem Marta i dojdzie do wniosku, że mąż Kasi ma romans! MP...

 • "Barwy szczęścia" świętują 10. sezon!

  ...tylko takie nazwiska, jak: Katarzyna Glinka, Ewa Ziętek, Krzysztof Kiersznowski, Katarzyna Zielińska, Sławomira Łozińska, Stanisława Celińska, Marieta Żukowska, Dorota Kolak, Bronisław Wrocławski(...) największym wyzwaniem? - Szczególnie w pamięć zapadł mi wątek, w którym moja bohaterka miała romans ze swoim nauczycielem. Gdy ją odrzucił, podjęła próbę samobójczą. Teraz myślę o tych scenach...