• Informacje na temat:

  kasia glinka styl

Artykuły na temat: kasia glinka styl
 • Kasia Zielińska wyszła za mąż!

  Rogalska, producent Rinke Rooijens, tancerka Anna Głogowska, piosenkarka Majka Jeżowska, kucharz Michel Moran oraz aktorki Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka z "Barw szczęścia", i Joanna Liszowska, czyli(...) o kilkaset metrów kościoła Nawiedzenia NMP. Kasia ubrana była w długą suknię z atłasu zaprojektowaną na tę okazję specjalnie dla niej przez znaną kreatorkę mody Gosię Baczyńską. Kreacja, co...

 • Dla kogo Kryształowa Kula?

  Julia Kamińska i Katarzyna Glinka walczyć będą o głosy widzów i zwycięstwo w 11. edycji "Tańca z gwiazdami". W wielkim finale zaprezentują się w dwóch wybranych tańcach oraz w specjalnym układzie freestyle.

 • BrzydUla czy Glinka?

  Finał "Tańca z gwiazdami" dopiero 13 czerwca, jednak Julia Kamińska (23 l.) i Katarzyna Glinka (33 l.) już wylewają siódme poty, by jak najpiękniej zatańczyć. - Zrobimy ze Stefano Terrazzino (31 l.) wszystko, co w naszej mocy! - zapowiada Glinka.

 • Wielka niespodzianka w "Tańcu z gwiazdami"!

  Kolejny odcinek programu okazał się niezwykle emocjonujący dla publiczności zgromadzonej w studio i przed telewizorami. Pary zaprezentowały w niedzielę, 3 maja, tańce w niezwykle różnorodnym stylu.

 • Gwiazdy odsłoniły kolana i zadawały szyku na pokazie mody

  Na pokaz nowej kolekcji duetu Paprocki & Brzozowski inspirowanej stylem hollywoodzkich aktorek z lat 40. ubiegłego wieku przyszło mnóstwo znanych z seriali gwiazd. Która wyglądała najefektowniej?

 • Ł jak... Łepkowska

  "Niewinność i panika", "Sztuka zamiatania pod dywan", "Padół łez", "Analfabeci", "Nocą, w ciemnym domu, gdzieś na świecie", "Kobieta znana, by nie rzec: publiczna" - to rozdziały, z jakich składa się książka "Ł jak Łepkowska".

 • Rozbierana gala

  Wieczór panieński Kasi (Katarzyna Glinka) przybiera nieoczekiwany obrót. Ma być spokojnie, raczej w stylu babskich pogawędek przy winie i smakołykach. A kończy się męskim striptizem!

 • Odpadli z "Tańca z gwiazdami"

  W kolejnym odcinku show oglądaliśmy popisy taneczne pięciu par. Każda z nich musiała zaprezentować aż dwa tańce, których tłem były najpiękniejsze melodie z musicali. Z rywalizacji odpali Piotr Szwedes i Anna Głogowska.

 • Tłum gwiazd na pokazie Bohoboco

  Celina Dłużewska z "Czasu honoru", Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka z "Barw szczęścia", Maja Bohosiewicz, czyli Aneta z "Aidy", Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", Grażyna Wolszczak, czyli Barbara Jabłońska z "Galerii", Anna Samusionek, czyli Kasia Kołacz z "Przepisu na życie", i Agnieszka Wagner, czyli Izabela Gordon z "Barw szczęścia". Czym Bohoboco zachwyca gwiazdy...

 • Detektyw już nie zatańczy

  Po dwutygodniowej przerwie nareszcie spotkaliśmy się z uczestnikami "Tańca z gwiazdami". Jurorzy chyba stęsknili się za tancerzami, bo ich oceny były wyjątkowo przychylne. Z rywalizacji odpadli jednak Maciej Friedek i Blanka Winiarska.

Zdjęcia na temat: kasia glinka styl