• Informacje na temat:

  kasia glinka synek

Artykuły na temat: kasia glinka synek
 • Kasia Glinka: Moim synkiem zajmuje się niania

  Kasia Glinka (38 l.) cieszy się, że jej syn Filip zaakceptował nową nianię i zaaklimatyzował się w przedszkolu. Dzięki temu aktorka może poświęcić się obowiązkom zawodowym.

 • Katarzyna Glinka: Cały jej świat legł w gruzach

  Kilka ostatnich miesięcy spowodowało, że Katarzyna Glinka znalazła się na rozstaju życiowych dróg. Czy zdoła sobie z tym poradzić?

 • Kasia Glinka znalazła idealnego faceta!

  Niedawno na warszawskich salonach słyszało się głosy, że Katarzyna Glinka (39) i jej partner Jarosław Bystry przeżywają pierwszy kryzys. Nawet jeśli było w tym ziarno prawdy i przechodzili(...) zakochani jadą ze specjalną misją: pan Jarosław chce nauczyć chłopczyka pływać w morskiej wodzie. Synek aktorki będzie w najlepszych rękach. Jarosław Bystry co prawda na życie zarabia jako menedżer...

 • Glinka wróciła do pracy

  Katarzyna Glinka, szczęśliwa mama Filipa, wróciła do pracy. Miesiąc po urodzeniu synka śliczna aktorka pojawiła się na planie "Barw szczęścia".

 • Kasia Glinka marzy o seksie w samolocie!

  Kasia Glinka (37 l.) opowiedziała o swoich erotycznych fantazjach...

 • Glinka świętuje 35. urodziny

  Katarzyna Glinka kończy w czwartek, 19 kwietnia, 35 lat. Dla aktorki będą to pierwsze urodziny, które spędzi ze swoim synkiem Filipem.

 • Kasia Glinka przedstawiła ukochanego mamie! Będzie ślub?

  Świętowanie w gronie najbliższych dla Katarzyny Glinki rozpoczęło się już 19 kwietnia. Tego dnia Katarzyna Glinka obchodziła 42. urodziny, towarzyszyła jej też druga jubilatka, mama. Aktorka nie(...) atencją biznesmen traktuje jej córkę. Nie umknęło jej uwadze, że doskonale dogaduje się z Filipem. Stworzyli rodzinę, o jakiej Kasia zawsze marzyła. Gwiazda żałowała jedynie, że Jarek nie poznał jej...

 • Katarzyna Glinka zmieniła priorytety

  W "Barwach szczęścia" Katarzyna Glinka zmaga się z trudami samotnego macierzyństwa, a w życiu prywatnym cieszy się, że może spędzać aktywnie czas z całą rodziną. Przyznaje, że będąc na planie, tęskni za swoim synkiem. A pracy ma naprawdę dużo!

 • Kasia Glinka załamana rozstaniem. "Ciągle płacze"

  ...dowiedzieć tygodnikowi "Na Żywo", gwiazda "Barw szczęścia" przeżywa wielki dramat. - Kasia została porzucona przez męża, biznesmena Przemysława Gołdona.  Jest załamana, ciągle płacze i mówi, że nie wyobraża sobie przyszłości. Najgorsze męki przeżywa, gdy jej 2-letni synek Filipek pyta, gdzie jest tata. Nie wie, jak wyjaśnić mu zachowanie ojca - opowiada pismu znajoma Glinki. Dlaczego...

 • Glinka rywalizuje z Muchą

  Jest delikatna, ale jak trzeba... potrafi tupnąć nogą i zawalczyć o swoje. Już wie, że nie da się inaczej.

Zdjęcia na temat: kasia glinka synek
Dyskusje na temat: kasia glinka synek
 • Re: Kasia Glinka na planie z synkiem

  Uwielbiam Panią, Pani Kasiu i szczerze podziwiam.Życzę, aby Pani synek był tak wspaniałym dzieckiem, jak Pani jest kobiet.a.Życzę wspaniałego i szczęśliwego macierzyństwa.