• Informacje na temat:

  kasia glinka zadbała

Artykuły na temat: kasia glinka zadbała
 • Katarzyna Glinka kusi kształtami nad polskim morzem! Co za ciało!

  Katarzyna Glinka (41 l.) nie gości zbyt często na okładkach gazet, a już w szczególności tych, w których pokazuje się trochę więcej ciała. Dlatego jej fani nie mają zbyt wielu okazji do zobaczenia tego, co skrywa pod ubraniami. A jest na co popatrzeć!

 • Katarzyna Glinka wystąpi w popularnym show. Zarobi 8 tys. zł za odcinek!

  ...dowiedział się "Dobry Tydzień", Glince zaproponowano udział w nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". - Kasia dogadała się w tej sprawie z Polsatem i jesienią zobaczymy ją w show(...) więcej niż 4 tysiące złotych. Wprawdzie może liczyć na alimenty ze strony byłego męża, jednak poczucie, że sama potrafi zadbać o bezpieczeństwo swoje i synka jest bezcenne. Wcześniej Glinka planuje...

 • Kasia Glinka pokazała brzuszek!

  Podczas imprezy promującej film "Wyjazd integracyjny" Kasia Glinka dumnie prezentowała swój ciążowy brzuszek, a Tomasz Kot zademonstrował mediom nową fryzurę. Poznaj szczegóły!

 • Rozstanie, małżeńska udręka i zamiana partnerów w „Barwach szczęścia”

  Wkrótce Kaśka (Katarzyna Glinka) wystawi Łukaszowi (Michał Rolnicki) walizki za drzwi, Bożena (Marieta Żukowska) odda Świderskiemu (Sambor Czarnota) pierścionek zaręczynowy, a Bruno zerwie z Anetą (Zofia Zborowska) i wyzna miłość Wiśniewskiej!

 • "Taniec z gwiazdami": Nie było zaskoczenia

  W ostatnim, półfinałowym odcinku "Tańca z gwiazdami" widzowie wyeliminowali z programu Katarzynę Grocholę . W finale show zatańczą więc dwie faworytki, Julia Kamińska i Kasia Glinka .

 • "Barwy szczęścia": Zdemaskuje intrygantkę!

  ... Scenarzyści jak zwykle zadbali o sporą dawkę emocji. Nie zabraknie oczywiście kontynuacji wątku Kasi i Łukasza (Katarzyna Glinka, Michał Rolnicki), których związek przeżywa poważny kryzys z powodu intrygi Alicji (Monika Dryl). Choć ukochany zapewnił, że nigdy nie pozwolił sobie na chwilę zapomnienia, Górka nadal będzie miała wątpliwości, czy mówi prawdę. Wreszcie nadejdzie dzień konfrontacji...

 • Grochola odpadła. Kto wygra finał?

  Katarzyna Grochola odpadła w półfinałowym odcinku "Tańca z gwiazdami". O zwycięstwo w programie walczą już tylko dwie uczestniczki: Katarzyna Glinka i Julia Kamińska.

 • Już wiemy, kto z kim zatańczy!

  Już po raz 11 widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. W najbliższy weekend rusza 11. edycja programu "Taniec z Gwiazdami". Już 7 marca widzowie zobaczą pierwszy odcinek 11. edycji tego popularnego programu. Na parkiecie wirować będą m.in. Katarzyna Glinka, Artur Barciś, Piotr Szwedes, Katarzyna Grochola, Julia Kamińska.