• Informacje na temat:

  kasia grzesiek

Artykuły na temat: kasia grzesiek
 • Szkoła

  Maturzysta Grzesiek Chojnowski przez swoje złe stopnie może zostać niedopuszczony do matury. Kiedy dowiaduje się, że mama chce go zatrudnić w swojej firmie,...

 • "Rolnik szuka żony": Wyznania kandydatek

  Dziewczyny wniosły w puste ściany ciepło domowego ogniska. Uczestniczki podzieliły się z nami tym, co odkryły dla siebie w programie "Rolnik szuka żony". A to, jak zakończy się ich przygoda, zobaczymy już w niedzielę, 23 listopada, w telewizyjnej Jedynce!

 • "Barwy szczęścia": Zazdrość, tajemnica i… atak mafii

  ...matka każe mu chłopca przeprosić, zbuntuje się i ucieknie z domu! Z kolei Łukasza znów czeka rozczarowanie. Kasia nie dotrzyma słowa i nie wróci do Polski po Ksawcia, tylko w zastępstwie przyśle(...)... atak mafii! Grzesiek i Renata, nowi lokatorzy osiedla Pod sosnami, okażą się naprawdę niebezpieczni. Po kilku dniach na ich trop wpadną ludzie Kasiora - bandyty, którego młoda para okradła. A gdy jego...

 • Tabb & Sound'n'Grace "Dach": Piosenka o potędze miłości

  Pozostający do tej pory nieco w ukryciu producent i kompozytor Bartosz "Tabb" Zielony (m.in. Mezo i Grzegorz Hyży) wychodzi z cienia. Przebój "Dach" nagrany z chórem Sound'n'Grace zapowiada jego płytę.

 • Na Wspólnej

  ...i… wykradł adres swojego ojca! Darek i Kasia natychmiast jadą do mężczyzny _ babcia Jarogniewa ostrzega, że on nic nie wie o tym, że ma syna!!! Smolny ostro bierze się za Przemka _ odwozi go do szkoły, odbiera, rozmawia z nauczycielami. Żeby wyciągnąć syna z polskiego, zapisuje go do kółka teatralnego! Kuba i Grzesiek szydzą z brata na całego.

 • Kasia Grzesiek, finalistka "Must Be The Music" debiutuje (teledysk "List z nieba")

  Do sieci trafił debiutancki teledysk Kasi Grzesiek, finalistki czwartej edycji "Must Be The Music".

 • Jarek z Grześkiem wspólnie zastanawiają się, jak pomóc Mirkowi. Grzesiek obawia się, że Mirek nie zechce przyjąć od niego pomocy, bo nie wybaczył mu tego,...

 • "Must Be The Music": Słuchacze RMF FM przyznali dziką kartę!

  Głosami słuchaczy RMF FM do finału programu "Must Be The Music" przeszła również Kasia Grzesiek.

 • "Na dobre i na złe": Będzie ślub?

  Falkowicz poprosi o rękę Kasię Smudę! Chirurg zauważy, że Matylda martwi się, bo nie są "oficjalnie" rodziną. I to zmobilizuje go do oświadczyn - choć nie tak romantycznych, jak Kasia by pragnęła(...)... - Odczep się ode mnie! Mam oddawać ci mocz do badań, żebyś dała mi spokój?! Nie biorę! A Grzesiek nie jest dilerem, tylko mechanikiem samochodowym... Masz paranoję! Co wydarzy się dalej?

 • Półfinalista "Mam talent" z finalistką "Must Be The Music"

  9 lutego ukaże się płyta "Ratio" sygnowana nazwiskiem Kuby Nycza, półfinalisty "Mam talent" (wcześniej uczestnika "X Factor").

Dyskusje na temat: kasia grzesiek