• Informacje na temat:

  kasia i agata pietras

Artykuły na temat: kasia i agata pietras
 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras omówili sprawę podziału majątku. Co zdecydowali?

  Mimo rozstania, Beata Kozidrak (56 l.) i Andrzej Pietras (63 l.) nadal utrzymują kontakty zawodowe. Zgodnie dysponują też wspólnym majątkiem. Nie sprzedadzą swojego domu pod Lublinem.

 • Sylwester: Gdzie się bawić?

  Tradycyjnie już w ostatnim czasie o miano największej imprezy sylwestrowej rywalizują plenerowe koncerty organizowane w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie.

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras szczęśliwi. Wielki dzień tuż-tuż!

  Choć Beata Kozidrak (57 l.) i Andrzej Pietras (63 l.) są rozwiedzeni, łączy ich troska o córki. Wspierają obie, ale o młodszej – Agacie (24 l.) – myślą teraz bezustannie. Chcą zorganizować jej wyjątkowe wesele. To kolejny ślub w rodzinie. Wcześniej za mąż wyszła starsza z córek.

 • Beata Kozidrak dumna. Córki stanęły po jej stronie

  Kasia i Agata Pietras nie mogą uwierzyć w to, co się dzieje. Ich rodzice, Beata Kozidrak (56 l.) i Andrzej Pietras (62 l.), po 38 latach wspólnego życia postanowili się rozstać.

 • Beata Kozidrak pozbywa się dawnego życia!

  Beata Kozidrak (56 l.) chce jak najszybciej zamknąć rozdział życia pt. Andrzej Pietras. Stąd decyzja o sprzedaży domu, w którym para spędziła najszczęśliwsze lata swojego życia.

 • Beata Kozidrak: Czy spędzi Wielkanoc z mężem?

  Beata Kozidrak (55 l.) od ponad roku nie mieszka już ze swoim mężem, Andrzejem Pietrasem (61 l.). Czy jest więc szansa na to, że wspólnie spędzą święta?

 • Beata Kozidrak nie chce, by córki powtórzyły jej błędy. Co im radzi?

  Beata Kozidrak (56 l.) zorganizowała w swoim życiu prawdziwą rewolucję. Niedawno rozwiodła się z mężem Andrzejem Pietrasem (64 l.) i mówi się, że to nie koniec zmian. Rozstanie wyszło jej na dobre, ale przed podobnym losem chciałaby ustrzec córki. Martwi się, bo widzi, że kroczą jej ścieżką.

 • Córka Kozidrak w "You can dance"

  Gdy starsza córka Beaty Kozidrak (51 l.), Kasia Pietras (30 l.), oznajmiła, że pójdzie w ślady mamy, ta dopingowała ją i mobilizowała. Teraz gwiazda trzyma kciuki za karierę swojej młodszej córki, 18-letniej Agaty.

 • Beata Kozidrak pęka z dumy! Chodzi o młodszą córkę!

  Jak donosi tygodnik "Rewia", Agata Pietras (20 l.) planuje niebawem otworzyć swój sklep w Chicago w jednym z tamtejszych centrów handlowych!  Jej znana matka ponoć nie może się nachwalić jej przedsiębiorczości. "Beata nie chce mówić o tym głośno, bo przecież ma dwie córki. Starsza Kasia jest spokojna i bardzo skryta, a Agata to prawdziwa petarda. Szalona młoda kobieta, która w wieku 20 lat...

 • Beata Kozidrak: Ile zapłaciła za wolność?

  ...z rozwodem opadną, byli małżonkowie zapewne zaczną znów spotykać się na gruncie rodzinnym. Choć każde układa sobie życie z nowym partnerem, zawsze będą łączyć ich córki: Kasia i Agata oraz dwoje wnucząt(...)Świeżo rozwiedziona wokalistka Bajmu nie wygląda na zasmuconą rozstaniem z Andrzejem Pietrasem (62). Dopisuje jej humor, tańczy i śpiewa swoje nowe piosenki.  Następny utwór, który zamierza nagrać...