• Informacje na temat:

  kasia i marek tylko taniec

Artykuły na temat: kasia i marek tylko taniec
 • "M jak miłość": Kasia umrze przy porodzie?

  ...sugerują, że scenarzyści chyba wybrali tę najtragiczniejszą... Kasia umrze? Choć twórcy serialu na razie nie zdradzają wiele, Kacper Kuszewski, czyli serialowy Marek  Mostowiak, postanowił zaintrygować(...)Do widzenia, Kasiu Ta wiadomość wstrząsnęła fanami "Emki"! Zwyciężczyni "Tańca z gwiazdami" i ulubienica widzów, serialowa Kasia Mularczyk, postanowiła pożegnać się z serialem. - Agnieszka...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kawalec wygrywa, ale nie wchodzi do finału

  Za nami 8. odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazdą wieczoru okazał się Jacek Kawalec, który brawurowo wcielił się w Joe Cockera i został zwycięzcą przedostatniej odsłony programu. Nie zobaczymy go jednak za tydzień w finale...

 • Półfinał bez... Kasi Zielińskiej!

  Kasia Zielińska i Rafał Maserak do ostatniej chwili wierzyli, że zostaną w programie. Choć w rankingu jurorów zajęli w niedzielę ostatnie miejsce, to przecież widzowie mogli ich uratować. Niestety. 20,63% wszystkich smsów nie wystarczyło, by znaleźli się w półfinale show. W 11. odcinku programu wystąpiły już tylko cztery pary. Każda z nich wykonała po dwa tańce. Cha-cha i tango okazały się...

 • Katarzyna Skrzynecka: Widz nie jest idiotą

  Po premierze w Teatrze Capitol "Kiedy kota nie ma..." Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swoich upodobaniach do błyskotliwych sztuk. - Widz nie jest idiotą i odróżnia spektakle napisane przez największych, światowych mistrzów farsy, od tych napisanych na siłę - podkreśla aktorka.

 • Kasia i Kacper idą łeb w łeb!

  Na parkiecie "Tańca z gwiazdami" zostały już tylko trzy serialowe gwiazdy. Bukmacherzy przewidują, że dwie z nich - Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", i Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość" - za 5 tygodni stoczą między sobą finałowy pojedynek.

 • Kacper Kuszewski: Więzień jednej postaci

  Swego rodzaju ironią losu jest, że Kacper Kuszewski, artysta grający w teatrze eksperymentalnym, śpiewający w spektaklach muzycznych czy znakomicie tańczący, znany jest głównie z roli w telenoweli. Jednak aktor bardzo lubi swego bohatera.

 • Kto w X edycji "Tańca z gwiazdami"?

  Telewizja TVN ujawniła pierwszych uczestników X edycji "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się aktorka Grażyna Wolszczak i muzyk Marek Kościkiewicz .

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Młody aktor Bartosz Obuchowicz i jego partnerka Kinga Jurecka najbardziej przypadli do gustu zarówno jury, jak i widzom piątej edycji "Tańca z gwiazdami".

 • Jest już pełna lista uczestników "Tańca z gwiazdami"!

  Tym razem TVN-owi udało się namówić na udział w programie tylko jedną naprawdę znaną osobę. Reszta to albo gwiazdy jednego serial u, albo ludzie znikąd - trochę jak Isis Gee z poprzedniej edycji.

 • Taniec na wulkanie (wywiad z Sorry Boys)

  W swojej twórczości afirmują ulotność ludzkiego życia, bo potrafią "tańczyć na wulkanie". Nie skończyli promować nowej płyty, a już korci ich by nagrać kolejną, tym razem po polsku. Skąd Sorry Boys mają tyle energii?

Dyskusje na temat: kasia i marek tylko taniec
 • Re: Ostatni taniec na wagę złota

  Julia na pewno czuje się niekomfortowo. Też uważam, że Kasia byla lepsza, tak zresztą uważa wiekszość internautow. Skąd więc taki wynik?? A no z ustawki. Kasiu wygrałaś i tak. Byłaś wspaniała. Julia nie dorasta ci nawet do pięt i nie chodzi tu tylko o urodę, bo jest to sprawa względna, o całokształt.Zazdroszczę Przemkowi.