• Informacje na temat:

  kasia i marek z m jak miłość

Artykuły na temat: kasia i marek z m jak miłość
 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski zdradził sekret Kasi Zielińskiej!

  ...! - Uchylę rąbka tajemnicy, że z Kasią planujemy kolejny spektakl muzyczny, ale na razie nie mogę nic więcej powiedzieć.- mówi serialowy Marek Mostowiak. Jak więc widać, Kasia szybko po porodzie wróci(...)Choć gwiazda urodziła dopiero dwa tygodnie temu, już dawno poinformowała swoich przyjaciół i współpracowników, że nie będzie długo odpoczywać na macierzyńskim! - Kasia to kobieta tytan. Ma plan, że...

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

 • Drapieżna Kasia Cichopek zaskoczyła nowym wizerunkiem

  We wtorek odbył się pokaz jednej z amerykańskich marek, na którym nie zabrakło celebrytów. Najlepiej na ściance zaprezentowała się gwiazda serialu "M jak miłość" Kasia Cichopek. 35-latka pojawiła się odmieniona, w drapieżnej małej czarnej i w rudawym odcieniu włosów, które spięła w kok. Do tego aktorka dobrała modne wysokie kozaki. Fotoreporterzy nie mogli oderwać od niej oczu!

 • Kacper Kuszewski: Z Markiem nigdy nie jest nudno

  Znamy go przede wszystkim z serialu "M jak miłość". Ale to nie jedyne zajęcie Kacpra Kuszewskiego - z Teatrem Pieśń Kozła podbija Europę, szykuje autorski recital, a także komentuje rzeczywistość w "Świat się kręci".

 • "M jak miłość": Kasia umrze przy porodzie?

  Sienkiewicz odchodzi z "M jak miłość" - potwierdziła niedawno Aldona Wleklak, PR Manager aktorki. Pozostaje jeszcze kwestia odejścia aktorki z serialu. Możliwości jest kilka, jednak sami aktorzy sugerują, że scenarzyści chyba wybrali tę najtragiczniejszą... Kasia umrze? Choć twórcy serialu na razie nie zdradzają wiele, Kacper Kuszewski, czyli serialowy Marek  Mostowiak, postanowił zaintrygować...

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • M jak miłość

  ...i jest molestowana przez jednego z instruktorów. W obronie dziewczyny od razu staje leśnik Franek, dochodzi do bójki. Marcin wybiera się z małym Szymkiem do miasteczka, w którym dorastała Kasia(...) (Marzenka), Tamara Arciuch (Ania), Dominika Kluźniak (Ewa), Kacper Kuszewski (Marek), Sławomir Holland (Staszek), Piotr Nerlewski (Franek Zarzycki)

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Wielki powrót Kai Paschalskiej?

  "Super Express" publikuje kolejny przeciek z planu trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jedną z głównych gwiazd ma być Kaja Paschalska, długoletnia odtwórczyni Oli Lubicz z serialu "Klan".

 • "Rolnik szuka żony": Adam Kraśko pokazał nową dziewczynę Marka?!

  Marek Walczak (45 l.) z „Rolnik szuka żony 3” wreszcie znalazł miłość? W sieci pojawiło się jego zdjęcie z tajemniczą „koleżanką”. Czyżby była nią Ola, o której niegdyś wspominał? Wygląda na to, że ich znajomość jest na dość zaawansowanym etapie.

 • Kacper Kuszewski: Więzień jednej postaci

  Swego rodzaju ironią losu jest, że Kacper Kuszewski, artysta grający w teatrze eksperymentalnym, śpiewający w spektaklach muzycznych czy znakomicie tańczący, znany jest głównie z roli w telenoweli. Jednak aktor bardzo lubi swego bohatera.

Zdjęcia na temat: kasia i marek z m jak miłość
Dyskusje na temat: kasia i marek z m jak miłość