• Informacje na temat:

  kasia i tomek

Artykuły na temat: kasia i tomek
 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak wrócą na plan serialu "Kasia i Tomek"?

  Zaskakujące wieści! Podobno stacja TVN szykuje się do wznowienia serialu „Kasia i Tomek”. W rolach głównych mieliby oczywiście wystąpić Joanna Brodzik (44 l.) i Paweł Wilczak (51 l.).

 • Joanna Brodzik: Jeśli nie aktorstwo, to co?

  Joanna Brodzik ("Kasia i Tomek", "Magda M.", "Cisza nad rozlewiskiem") nie martwi się tym, że może zabraknąć dla niej ról. Aktorka - jak ostatnio wyznała - ma plan B na wypadek, gdyby przestała dostawać propozycje.

 • Kasia Niezgoda znalazła już następcę Kammela?

  Kasia Niezgoda (46 l.) i Tomek Kammel (44 l.) rozstali się w październiku zeszłego roku. Minęło więc już nieco czasu, więc nie powinno dziwić, że byli kochankowie postanowili szukać nowych partnerów(...). Paparazzi spotkali ją bowiem kilka dni temu w centrum Warszawy. Największą uwagę zwracała jednak nie metamorfoza niedoszłej pani Kammelowej, a tajemniczy mężczyzna u jej boku. Czyżby Kasia znalazła...

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • "Na Wspólnej": Tomek porażony - wie, co Cząber zrobił Anastazji!

  Tomek porażony - już wie, co Cząber zrobił Anastazji! Beata opowiada Tomkowi całą prawdę o Cząbrze. Nowak jest wstrząśnięty - teraz rozumie, dlaczego Anastazja chce uciec od strasznej przeszłości. Tomek musi zdecydować, czy dalej zajmować się tematem, czy dla spokoju ukochanej zostawić sprawę Cząbra. Wielka wpadka Izy! Szef Roberta spotyka się z Izabelą - informuje ją, że policja zamierza...

 • Joanna Brodzik: Jestem typem prymusa

  Joanna Brodzik opowiada o pracy na planie "Nie rób scen", o tym, czy myśli o trzecim dziecku, co planuje z Pawłem Wilczakiem i jak zareagowałaby na propozycję kontynuacji "Kasi i Tomka".

 • Tomasz Raczek pyta na Facebooku, "kto to jest Kasia Sokołowska"? Podpowiecie?

  Tomasz Raczek (61 l.) zastanawia się na swoim profilu na Facebooku, kim jest niejaka Kasia Sokołowska (42 l.)?

 • "M jak miłość": Jak zareaguje na wieść o ciąży?

  Zawirowań sercowych w "M jak miłość" nigdy dosyć. Kasia, która marzy o życiu u boku ukochanego mężczyzny, jest zachwycona wiadomością o ciąży. Ale co myśli o tym Marcin, jeszcze niedawno notoryczny uwodziciel, unikający zobowiązań?

 • Kasia Warnke jest o to zazdrosna! Postanowiła walczyć o uwagę Piotra!

  Kasia Warnke (40 l.) i Piotr Stramowski (30 l.) to bez dwóch zdań gorąca para polskiego show-biznesu. Jednak ostatnio Kasia zaczęła być zazdrosna o ukochanego!

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak: Znów razem?

  To zapowiadało się na największą sensację nadchodzącej wiosny! Para w życiu miała stanąć razem przed kamerą i zagrać w nowym serialu komediowym TVN-u. Czy rzeczywiście tak się stanie?

Zdjęcia na temat: kasia i tomek
 • Kasia i Tomek z serialu "Kasia i Tomek"
Wideo na temat: kasia i tomek
 • Karolak chwali się współpracą z "Nososką"

  Tomek Karolak pochwalił się ostatnio w wywiadzie, że Kasia Nosowska zagra w sztuce wystawianej w jego teatrze. Sama zainteresowana twierdzi jednak, że to kłamstwo... (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Zwiastun 1180. odcinka "M jak miłość"

  Magda wciąż jest w szpitalu, z objawami odrzucenia przeszczepu - wspierana przez rodzinę i przyjaciół. Lekarze walczą o życie dziewczyny, ale jej stan się nie poprawia. A Olek jest bliski załamania... Tymczasem Marcin postanawia pojechać do miejscowości, w której mieszkała przed laty Kasia i odwiedzić grób jej rodziców oraz wujka. Tomek zabiera z kolei Asię nad Zalew Zegrzyński. A Tarnowska

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1796.

  , opiekując się Radkiem. Trenerka nadal też prowadzi zajęcia z fitnessu. W końcu przemęczenie odbija się na jej zdrowiu. Widać, że Sabinie coraz bardziej podoba się Tomek, który bez ogródek uwodzi szefową

Dyskusje na temat: kasia i tomek