• Informacje na temat:

  kasia kępka i paulina sykut

Artykuły na temat: kasia kępka i paulina sykut
 • Które gwiazdy urodziły w 2016 roku?

  Co łączy Paulinę Sykut i Anne Hathaway? Obie gwiazdy urodziły swoje pierwsze dzieci w 2016 roku! Trzeba przyznać, że 2016 wręcz obfitował w gwiazdorskie ciąże, a słynne pary chętnie dzieliły się radością ze swoimi fanami. Zobacz, które celebrytki zostały mamami po raz pierwszy, a które powitały na świecie swoje kolejne pociechy.

 • Znów będzie gwiazdą Polsatu!

  ...jakiś czas temu, z niewiadomych przyczyn, zniknęła z programów stacji. Mówiło się, że popadła w niełaskę samej Niny Terentiew, a jej miejsce na antenie zajęła nowa ulubienica szefowej - Paulina Sykut(...) gospodyni tego typu widowisk i potrafi rozgrzać każdą publiczność. Szefowie stacji odkryli, że Kasia, która przecież doskonale sprawdziła się już jako prowadząca show "Jak oni śpiewają", wciąż cieszy...

 • Wiosna w Polsacie!

  Tej wiosny na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa ekscytujące talent show: absolutna premiera "Tylko taniec. Got to Dance" oraz trzecia edycja "Tylko muzyka. Must be the music".

 • Cichopek znowu gwiazdą Polsatu

  Wszystko wskazuje na to, że Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", wiosną znów będzie jedną z największych gwiazd telewizji Polsat. Aktorka jest najpoważniejszą kandydatką do roli nowej prowadzącej show "Got to dance. Tylko taniec"!