• Informacje na temat:

  kasia kopac

Artykuły na temat: kasia kopac
 • Kasia Cerekwicka padła ofiarą bandytów!

  Kasia Cerekwicka przeżyła ostatnio naprawdę ciężkie chwile...

 • Lidia Kopania w INTERIA.PL

  We wtorek, 10 lutego, o godzinie 14. gościem naszego portalu będzie piosenkarka Lidia Kopania, uczestniczka krajowych preselekcji do Konkursu Piosenki Eurowizja 2009.

 • Barwy szczęścia

  Marta żąda od męża wyjaśnień w związku z zamiarem jego wyjazdu w Himalaje. Artur jest zdeterminowany, by wrócić w góry i odnaleźć ciała kolegów. Dla Walawskiej...

 • Maja Hyży "marną kopią Natalii Kukulskiej"? (klip "Bluza")

  Znana z trzeciej edycji telewizyjnego konkursu talentów "X Factor" wokalistka Maja Hyży opublikowała w sieci teledysk do piosenki "Bluza". Opinie internautów na temat utworu i klipu są krytyczne.

 • "M jak miłość": Nowa bohaterka odbierze Marcinowi syna?

  W 1133. odcinku "M jak miłość", w którym pojawi się nowa bohaterka: kurator Iza Lewińska (Adriana Kalska). Czy Marcin udowodni jej, że będzie dla Szymka dobrym ojcem? A jeśli nie... czy sąd odbierze mu prawo do opieki nad synem?

 • Pokazem filmu "Kopia mistrza", zakończył się w czwartek, 26 kwietnia, we Wrocławiu Tydzień z Filmami Agnieszki Holland.

 • "Kilka razy widziałam Figurę z siniakiem pod okiem"

  ...wierzy, również w środowisku aktorskim" - mówi tygodnikowi "Wprost" pracownica teatru, w którym Figura była zatrudniona. Znana reżyserka dodaje, że jej zdaniem Kasia przeszła przez prawdziwy koszmar. Jak(...), bo jest - jeśli dobrze pamiętam jej słowa - głupią słowiańską kur... Nie wierzyłam, że ktoś tak może o sobie myśleć. I nadal nie wierzę. Musiała przejść niezłe pranie mózgu. Tego dnia Kasia pracowała...

 • Janosik ma na imię Jurek

  "Janosik. Prawdziwa historia" , reż. Kasia Adamik, Agnieszka Holland, Polska / Słowacja / Czechy / Węgry 2009, Syrena Films, premiera 4 września 2009 roku.

 • Helena Norowicz: Życie zaczyna się po osiemdziesiątce!

  Wystąpiła w kampaniach marek odzieżowych Bohoboco i Nenukko, pokazując, że moda nie zamyka się w żadnej granicy wieku. - Wszystko zaczęło się od zdjęć. Reżyserka i aktorka Aleksandra Popławska zrobiła mi sesję i kilka moich fotografii zamieściła na swojej stronie internetowej. Zdjęcia obejrzała młoda fotografka Kasia Ładczuk i zaproponowała mi sesję. Oferta nowej pracy zaskoczyła mnie - opowiada...

 • Dziś (31 maja) ostatni dzień oddawania głosów w plebiscycie Superjedynki 2007. Oceńcie kto jest najlepszym debiutantem roku w Polsce!

Wideo na temat: kasia kopac
 • "Barwy szczęścia": Zwiastun odc. 1675.

  Marta żąda od męża wyjaśnień w związku z zamiarem jego wyjazdu w Himalaje. Artur jest zdeterminowany, by wrócić w góry i odnaleźć ciała kolegów. Dla Walawskiej oznacza to jedno: koniec ich małżeństwa. Doktor Dylska chce rozwiązać umowę z Amelią, widząc, że Bruno wcale nie jest nią zainteresowany. Seniorka bierze sprawy w swoje ręce. W efekcie Stański oświadcza się Anecie, choć czuje, że jego serce należy do Bożeny. Alicja pod nieobecność Łukasza odwiedza Kasię i przedstawia jej swoją wersję...