• Informacje na temat:

  kasia kowalska dom

Artykuły na temat: kasia kowalska dom
 • Kasia Kowalska musi zaciskać pasa!? "Ograniczyła luksusy i wygody"!

  W latach 90. Kasia Kowalska była jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. Na początku nowego milenium też wiodło się jej całkiem nieźle. Niestety, od kilku lat bez wątpienia Kasia musi(...) zainwestowała mnóstwo pieniędzy, a nadal jest w nim co robić" - zdradza osoba z jej otoczenia. Czy Kowalska będzie zmuszona sprzedać ukochany dom?

 • Kuba Płucisz i goście: "Mój dom" na nowo

  Do sieci trafiła nowa wersja przeboju grupy Ira - "Mój dom". Za całością stoi kompozytor tego utworu - Kuba Płucisz, założyciel Iry i jej gitarzysta (do 1996 roku).

 • Kasia Kowalska opowiedziała o dramacie przy porodzie. Jej córka była reanimowana

  Kasia Kowalska (45 l.) i jej córka Ola (21 l.) udzieliły pierwszego wspólnego wywiadu. W rozmowie wokalistka wspominała zmarłego niedawno ojca. Podzieliła się także dramatycznymi przeżyciami z porodu. Z kolei Aleksandra opowiedziała m.in. o swoim chłopaku.

 • Kuba Płucisz i goście: Jurek Owsiak w nietypowej roli (teledysk "Mój dom")

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Mój dom" zrealizowany pod szyldem Kuba Płucisz i goście. To nowa wersja przeboju grupy Ira, który skomponował właśnie Kuba Płucisz.

 • Kasia Kowalska: Jak zniesie rozłąkę z córką?

  W życiu wokalistki szykują się spore zmiany. Już wkrótce Ola, córka Katarzyny Kowalskiej, wyfrunie z rodzinnego gniazda. "Zdała przed chwilą maturę i wybiera się na studia do prestiżowej szkoły projektantów mody do Londynu" - zdradziła dumna mama. Jej córka od dawna jest samodzielna i nie pierwszy raz zamieszka poza domem. Przez dwa lata uczyła się za granicą w gimnazjum. Kasia wie, że i tym...

 • Kowalska znowu ma faceta

  Ojciec dziecka Kasi Kowalskiej wrócił do piosenkarki.

 • Kasia Kowalska ma powody do zmartwień! Jej córka znów pokazała za dużo!

  Ola Kowalska (21 l.) nie jest już małą dziewczynką, ale wciąż jej roznegliżowane zdjęcia, które publikuje w mediach społecznościowych zaskakują. Tym razem również pokazała całkiem sporo.

 • Zwyczajna Kasia Kowalska

  Kasia Kowalska wyznała, że nigdy nie miała zamiaru udawać kogoś innego i z tego powodu nie myślała o tym, by nagrywać pod pseudonimem. "Tak się nazywam naprawdę. Miałam sobie wymyślić pseudonim, na przykład Joanna Dark? Moje nazwisko jest przeciętne i za taką osobę się uważam. Mam takie problemy, jak większość ludzi" - wyznała piosenkarka.

 • Kasia Kowalska w programie "Demakijaż": Nigdy nie usłyszałam, że coś robię dobrze, że jestem ładna

  Kasia Kowalska (45 l.) była gościem Krzysztofa Ibisza w programie "Demakijaż". Piosenkarka opowiedziała m.in. o stracie ukochanego ojca, samotności, którą pamięta już z dzieciństwa, i... szklance do połowy pełnej.

 • Kasia Kowalska powróci jesienią

  "Cały czas nagrywam płytę i liczy się każdy dzień, bo nie chcemy się spóźnić z premierą' - powiedziała nam Kasia Kowalska. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, 23 października usłyszymy nowy materiał autorki "Gemini". Kasia zapowiada poważną rewolucję stylistyczną. Na płycie pojawią się nawet elementy charakterystyczne dla trip-hopu.

Wideo na temat: kasia kowalska dom
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1767.

  Łukasz mówi Kasi o pozwie Umińskiej. Pod kancelarią prawniczą Sadowski zauważa Alicję i postanawia ją śledzić. Angela dowiaduje się od Magdy, dlaczego ojciec wyprowadził się z domu. Pod wpływem rozmowy z córką Kowalski próbuje pogodzić się z żoną, zaczyna docierać do niego, jak wielką wyrządził jej krzywdę. Dąbrowski organizuje spotkanie z Chowańskim, by uzyskać od niego zgodę na realizację filmu o Marcie. Artur oskarża biznesmena, że chce żerować na tragedii. Obrywa się także Zosi, której...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1766.

  Magda wpada do agencji i nie szczędzi Natalii gorzkich słów w związku z jej układem z Sebastianem. Małgorzata jest zszokowana, że córka chciała oddać swoje dziecko mężowi siostry. Tymczasem Kowalski po wyprowadzce z domu zatrzymuje się u Angeli. Kasia zamierza na poważnie rozprawić się z Gawronem i doprowadzić do jego eksmisji. Kamila ostatecznie rezygnuje z kariery w show - biznesie, a Hubert

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1510.

  Magda jest zła na Sebastiana, że nic jej nie powiedział o swojej przeszłości i o tym, że jest ojcem zbuntowanej nastolatki. Tymczasem Kowalski stara się nawiązać kontakt z córką, ale dziewczyna mówi mu wprost, że jest dla niej obcym człowiekiem i chce jak najszybciej wracać do swojego życia w Kanadzie. Czarek naciska na Marlenę, żeby jak najszybciej zostali rodzicami. Dziewczyna zwierza się Kasi, że boi się zostać matką, bo sama wychowywała się w domu dziecka i nic nie wie o rodzicielstwie....