• Informacje na temat:

  kasia kowalska dzieci

Artykuły na temat: kasia kowalska dzieci
 • Córka Kasi Kowalskiej chwali się zgrabnym ciałem! Sporo odsłoniła!

  Ola Kowalska, czyli córka Kasi Kowalskiej (46 l.) od dłuższego czasu zaskakuje swoją otwartością w mediach społecznościowych. Ostatnio zaskoczyła swoich fanów kolejnym zdjęciem w skąpym bikini.

 • WOŚP 2015: Orkiestra gra nie tylko w Polsce

  11 stycznia nie tylko w całej Polsce (sztaby działają także w 15 innych krajach od USA, przez Islandię po Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbywa się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcji tradycyjnie towarzyszą koncerty nie tylko największych gwiazd.

 • Kasia Kowalska nareszcie znów jest szczęśliwa!

  Pesymizm, depresja i strach towarzyszyły jej przez lata. To już przeszłość. Dziś gwiazda tryska energią i dobrym humorem. A wszystko dzięki dzieciom.

 • Opole: Urodziny Kasi Kowalskiej

  Kasia Kowalska zaśpiewa w Opolu w dniu swoich 36. urodzin. Wokalistka nominowana jest do Superjedynki w kategorii "artysta roku".

 • Kasia Kowalska martwi się o córkę! Przechodzi trudny okres!

  Kasia Kowalska (45 l.) jest mamą dwójki dzieci, z czego córka artystki (21 l.) nie zawsze zachowuje się tak, jakby jej słynna mama sobie tego życzyła.

 • Pod koniec czerwca na świat przyszedł syn Kasi Kowalskiej (35 l.). Wokalistka podkreśla, że razem z ojcem dziecka, Marcinem Ułanowskim (32 l.), byłym perkusistą Sistars, nie będą "rockandrollowymi rodzicami".

 • Kasia Kowalska: Nie chcę, żeby dzieci widziały mamę pijaną!

  ...nienarodzonego Ignasia. Niebawem związek Kasi i Marcina się rozpadł. Kowalska usunęła się w cień. Musiała się zmierzyć z depresją i problemami z alkoholem. To właśnie dla dzieci zdecydowała się podjąć(...) nigdy nie pojawił się w moim życiu - Ola Kowalska, a nie Yoriadis" - napisała pod zdjęciem.

 • Na początku lipca popularna wokalistka Kasia Kowalska (35 l.) po raz drugi zostanie mamą.

 • Kasia Kowalska stanie po stronie córki?! Zażądała od ojca zaległych alimentów!

  Choć sprawia wrażenie kruchej i nadwrażliwej kobiety, nieraz pokazała prawdziwą siłę w walce z przeciwnościami losu. Kasia Kowalska nie planowała samotnego macierzyństwa, ale wkrótce po tym, jak na(...) należnych jej środków.  "Problem w tym, że pieniędzy nie można ściągnąć... Tata wciąż udowadnia, że nie ma za co żyć" - opowiada Kowalska. Muzyk już w ubiegłym roku przedstawił w wywiadzie swoją wersję...

 • Kowalska znowu ma faceta

  Ojciec dziecka Kasi Kowalskiej wrócił do piosenkarki.

Wideo na temat: kasia kowalska dzieci
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1766.

  Magda wpada do agencji i nie szczędzi Natalii gorzkich słów w związku z jej układem z Sebastianem. Małgorzata jest zszokowana, że córka chciała oddać swoje dziecko mężowi siostry. Tymczasem Kowalski po wyprowadzce z domu zatrzymuje się u Angeli. Kasia zamierza na poważnie rozprawić się z Gawronem i doprowadzić do jego eksmisji. Kamila ostatecznie rezygnuje z kariery w show - biznesie, a Hubert

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1510.

  Magda jest zła na Sebastiana, że nic jej nie powiedział o swojej przeszłości i o tym, że jest ojcem zbuntowanej nastolatki. Tymczasem Kowalski stara się nawiązać kontakt z córką, ale dziewczyna mówi mu wprost, że jest dla niej obcym człowiekiem i chce jak najszybciej wracać do swojego życia w Kanadzie. Czarek naciska na Marlenę, żeby jak najszybciej zostali rodzicami. Dziewczyna zwierza się Kasi, że boi się zostać matką, bo sama wychowywała się w domu dziecka i nic nie wie o rodzicielstwie....