• Informacje na temat:

  kasia kowalska szpital

Artykuły na temat: kasia kowalska szpital
 • Córka Kasi Kowalskiej trafiła do szpitala w Anglii! Lekarze poprosili o zgodę na intubację!

  Kasia Kowalska (46 l.) zamieściła w sieci poruszające nagranie. Jej 22-letnia córka Ola w ciężkim stanie trafiła do szpitala...

 • Kasia Kowalska pozdrawia ze szpitala

  "Pozdro ze szpitala" - napisała wokalistka na oficjalnym profilu w serwisie Facebook. Co dolega Kasi Kowalskiej?

 • Kasia Kowalska wypowiedziała się na temat stanu zdrowia swojej córki!

  Kasia Kowalska (46 l.) zamieściła wpis na Instagramie, w którym poinformowała, jak obecnie czuje się jej córka, Ola. Dzień wcześniej nagrała poruszające wideo, w którym wyjawiła, że jej córka przebywa w ciężkim stanie w szpitalu w Anglii.

 • Charytatywny koncert Kasi Kowalskiej

  W czwartek, 4 kwietnia, w Hali Mistrzów we Włocławku odbędzie się charytatywny koncert Kasi Kowalskiej. Dochód z imprezy zostanie przekazany Sebastianowi Drabkowi, 24- letniemu studentowi choremu na stwardnienie rozsiane. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Włocławka Stanisław Wawrzonkoski.

 • Kasia Kowalska: Znajomy przerwał milczenie na temat sytuacji zdrowotnej córki!

  W miniony weekend media obiegło wstrząsające nagranie Kasi Kowalskiej (47 l.), w którym piosenkarka zdradziła, że je córka Ola Yoriadis (23 l.) znajduje się w ciężkim stanie w szpitalu w Anglii. Teraz więcej informacji postanowiła zdradzić bliska osoba z otoczenia gwiazdy. Jej słowa potwierdzają to, o czym wszyscy plotkowali.

 • Tomasz Kowalski opuścił szpital

  Mamy najnowsze wieści z obozu Tomasza Kowalskiego, sparaliżowanego po wypadku na motocyklu laureata czwartej edycji "Must Be The Music".

 • Kasia Kowalska w szpitalu! Co się stało?!

  Kasia Kowalska (46 l.) trafiła w piątek do szpitala. Niestety nie wiadomo dokładnie, co dolega wokalistce. O swoim kiepskim stanie zdrowia gwiazda powiadomiła fanów osobiście za pośrednictwem portalu społecznościowego.

 • Tomasz Kowalski sparaliżowany. Przyjaciele z "Must Be The Music" pomagają ("Nie tracę wiary")

  Do sieci trafił teledysk "Nie tracę wiary", którym muzycy znani z różnych edycji "Must Be The Music" pomagają sparaliżowanemu w wypadku na motocyklu Tomaszowi Kowalskiemu, laureatowi czwartej edycji muzycznego show Polsatu.

 • Znane osoby wsparły Kasię Kowalską!

  Po tym, jak Kasia Kowalska (46 l.) zamieściła w sieci wideo, w którym poinformowała, że jej córka leży w ciężkim stanie w szpitalu, gwiazdy nie pozostały obojętne i wsparły wokalistkę.

 • Grzegorz Ciechowski nie żyje

  W sobotę, 22 grudnia, w szpitalu w Warszawie, w wieku 44 lat zmarł na serce Grzegorz Ciechowski, muzyk, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny, twórca muzyki filmowej i poeta. Lider i twórca większości repertuaru zespołu Republika karierę solową prowadził ukrywając się pod pseudonimem Obywatel G. C.