• Informacje na temat:

  kasia kowalska w mini

Artykuły na temat: kasia kowalska w mini
 • ..., a międzynarodowa i krajowa kariera poszła w odstawkę. Kasia Kowalska - Opole '96 Ogrodniczki, kreszowana kurtka i adidasy - wbrew pozorom to nie próba, a występ Kowalskiej w koncercie przebojów(...). Często jednak miały się nijak do wykonywanych piosenek. Aż strach pomyśleć, co Maryla zaprezentuje w tym roku. Kasia Skrzynecka - Opole 2009 Nie pozna nikt twarzy twej, więc plotkuj, oszkaluj...

 • Polskie płyty wciąż górą

  Coraz wyraźniej widać, że polscy słuchacze chętnie sięgają po płyty rodzimych wykonawców, być może dlatego, że są po prostu tańsze. W tym tygodniu w pierwszej piątce nie ma żadnego albumu nagranego przez zagranicznego wykonawcę. Prowadzenie na liście OLiS utrzymał Kazik z najnowszym albumem "Czterdziestym pierwszym".

 • Teraz polska muzyka!

  Choć ciągle padają głosy o kryzysie polskiego rynku muzycznego, słuchacze uznali inaczej. W pierwszej piątce zestawienia OLiS znalazły się aż cztery albumy z polską muzyką. W sumie na 50 najlepiej sprzedających się płyt, ponad 20 powstało nad Wisłą.

 • Kombii, Doda, Czesław... Kto zawładnie Opolem?

  Czesław Mozil kontra Agnieszka Chylińska, recitale Kombii i Dody, koncert z piosenkami Kabaretu Starszych Panów - to główne atrakcje festiwalu Opole 2010, nazywanego "świętem polskiej piosenki".

 • Kazik (czterdziesty) pierwszy

  Potwierdza się teza, że Polacy znów przekonują się do rodzimych wykonawców. W tym tygodniu w czołowej dziesiątce najlepiej sprzedających się płyt, znalazło się aż siedem albumów polskich muzyków. Znakomicie zadebiutował Kazik, którego najnowsza solowa płyta "Czterdziesty pierwszy" trafiła na sam szczyt zestawienia OLiS.

 • Blue Café jedzie na Eurowizję!

  Zespół Blue Café będzie reprezentantem Polski podczas najbliższego Konkursu Piosenki Eurowizji w Stambule. Łódzka grupa zwyciężyła w polskich eliminacjach festiwalu, które odbyły się w sobotę, 24 stycznia, w Warszawie. Głosowało na nią dokładnie 57 125 telewidzów. Kolejne miejsca zajęły Łzy (54 652 głosów) i Marcin Rozynek (51 736 głosów).

 • Rozdano Fryderyki!

  W poniedziałek, 20 kwietnia, rozdano Nagrody Akademii Fonograficznej Fryderyk 2009! Po trzy nagrody zdobyli Maria Peszek, Czesław Śpiewa i grupa Coma. Największą przegraną wieczoru została Ania Dąbrowska, która mimo ośmiu nominacji nie otrzymała żadnej statuetki.

 • Niekwestionowanym zwycięzcą niedzielnej, 18 marca, ceremonii przyznania Fryderyków, nagród polskiego przemysłu muzycznego, została grupa Arka Noego. Zespół otrzymał cztery statuetki, a dodatkową nagrodzono producenta Marcina Pospieszalskiego, członka i bliskiego współpracownika zespołu. Nagrody polskiego przemysłu muzycznego wręczono w Warszawie, w Sali Kongresowej.

 • IRA na zawsze. Tylko u nas!

  Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć najnowszy klip rockowej grupy IRA nakręcony do utworu "To, co na zawsze" . Zdjęcia powstały podczas nocnego kursu autobusu po Warszawie.

 • Dlaczego nie obchodzą nas Fryderyki?

  Na marginesie koncertu dedykowanego ofiarom smoleńskiej katastrofy, Akademia Fonograficzna przyznała Fryderyki. Laureatów wyczytano szybko, jakby wstydliwie. Minuta dekoncentracji - i można było rozdania najważniejszych ponoć nagród fonograficznych w kraju nie zauważyć.