• Informacje na temat:

  kasia moreno

Artykuły na temat: kasia moreno
 • Glinka i Gonera poprowadzą "Ford Boyard"

  Robert Gonera i Kasia Glinka będą gospodarzami polskiej wersji znanego na całym świecie teleturnieju przygodowego "Fort Boyard". Start polskiej wersji - 6 września na antenie telewizyjnej Dwójki.

 • Pełna lista uczestników "Gwiazdy tańczą..."!

  ..." najwyraźniej nauczył rozumu. A to pozostali uczestnicy: Karolina Malinowska (żona Oliviera Janiaka) Gosia Andrzejewicz (dla udziału w show zniszczyła dobre relacje z tatusiem) Beata Ścibakówna Kasia Zielińska Kasia Burzyńska Michał Milowicz Conrado Moreno Rafał Cieszyński Paweł "Conjo" Konnak Samuel Palmer.

 • Kolejny wypadek w "Gwiazdy tańczą..."!

  ...rozpoczął treningi do piątkowego odcinka już w tę niedzielę, 26 października. Niestety, skończyło się podobnie, jak w przypadku Conrado Moreno - kondycja fizyczna mężczyzny nie wytrzymała w konfrontacji(...). Z włożeniem łyżew będzie jednak musiał jeszcze długo poczekać. Producenci muszą więc ściągnąć do programu kogoś, kto go zastąpi. Czy będzie to Kasia Burzyńska, która odpadła z show już dwa razy?

 • Weekend w serialach

  ....8 Vivian Bowers umiera na skutek przedawkowania. Agent FBI Will Moreno jest jednak przekonany, że została zamordowana. Wkrótce głównym podejrzanym staje się Robert. Haverstock mówi Mii, że jest jedyną...

 • Rywalizację czas zacząć!

  ...przebój "Baila Morena" z repertuaru Zucchero. Aleksandra Woźniak ze "Złotopolskich" zaśpiewała "Windą do nieba", a po niej na scenie zjawiła się Kasia Sowińska, z nowego serialu "Tylko miłość...

 • Żółwie, egzotyka i animacja!

  "That's All Right" to singel zapowiadający debiutancki album formacji Galapagos Manufacture, tworzonej przez dwóch producentów, współpracujących z m.in. Kasią Stankiewicz, Sideny'em Polakiem, Liroy'em, Kayah, a nawet amerykańskim raperem Ice-T. Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć animowany teledysk, wykonany w technice flash.

 • Zaskoczenie na lodzie

  Do tej pory informację o roztańczonych na lodzie gwiazdkach producenci programu postanowili dawkować w odpowiedniej ilości. W końcu pojawiła się pełna lista uczestników show. Niektóre nazwiska zaskakują.

 • Nie Saleta, tylko Gonera

  Nie Przemysław Saleta, ani Tomasz Kammel, tylko Robert Gonera zostanie gospodarzem przygotowywanego przez TVP 2 turnieju przygodowego "Fort Boyard".

 • Czy Milowicz wróci na lód?

  Czy to koniec jego udziału w show "Gwiazdy tańczą na lodzie"? Mimo poważnego wypadku Michał Milowicz (38 l.) pali się do powrotu na lodowisko. Ale lekarze stanowczo odradzili aktorowi kontynuowanie treningów.

 • Wrażenia po "jak Oni śpiewają"

  Pełną parą ruszyła rywalizacja o brylantowy mikrofon. W konkury stanęło trzynastu aktorów. Widzowie rozstrzygną, którzy z nich dotrą do finału, a kto odejdzie z kwitkiem po kilku odcinkach. Kilkoro uczestników marzy o karierze, część z nich chce się po prostu dobrze bawić.