• Informacje na temat:

  kasia nago

Artykuły na temat: kasia nago
 • Kasia Warnke (41 l.) pojawiła się na rozkładówce najnowszego "Playboya" i udzieliła "intymnego" wywiadu na temat nagości.

 • Doda "Riotka": Doda przejmuje 2015?

  "#DodaPrzejmuje2015" - takim hasztagiem oznaczono nowy teledysk Dody. Klip "Riotka", w którym rozebrana niemal do naga wokalistka pojawia się na sztucznym koniu, możecie zobaczyć poniżej.

 • Kasia Warnke (40 l.) i Piotr Stramowski (30 l.) wiedzą, jak zwrócić na siebie uwagę. Uwielbiają szokować. Co na ten temat ma do powiedzenia seksuolog?

 • Doda "Not Over You": "Riotka" po angielsku

  Doda zdradza, że do tego, by nagrać anglojęzyczną wersję utworu, zachęciła ją popularność singla "Riotka" w zagranicznych stacjach radiowych. Piosenka zatytułowana "Not Over You" będzie miała swoją premierę w najbliższy weekend. Przygotowywano również teledysk.

 • Kasia Popowska nago na rozkładówce "Playboya"? Jest komentarz!

  Znana z przeboju "Przyjdzie taki dzień" Kasia Popowska (26 l.) pytana, czy zobaczymy ją na rozkładówce pisma dla panów, tajemniczo się uśmiecha...

 • "Sto najważniejszych scen filmu polskiego": Odwracanie kota ogonem

  Zdarza wam się kliknąć czasem w ciekawy tytuł na internetowej stronie, by po chwili ze złością zamknąć okienko, bowiem wyświetlony tekst nie ma nic wspólnego z obiecywaną treścią? Po przekartkowaniu książki Wiesława Kota "Sto najważniejszych scen filmu polskiego" możecie mieć podobne odczucia.

 • Kasia Moś, tegoroczna reprezentantka Polski na konkursie Eurowizji, odmówiła pozowania dla "CKM-u", zgodziła się jednak na sesję w "Playboyu" z psami ze schroniska na Paluchu. Od dawna walczy bowiem o to, aby stosunek ludzi do zwierząt uległ poprawie. - Pomyślałam sobie, że jeżeli taka sesja mogłaby powiedzieć o czymś dla mnie ważnym, to zrobię to - tłumaczy.

 • Śpiewał nago na środku ulicy

  Paweł Wilczak zyskał popularność, wcielając się w rolę wiecznego chłopca w serial u "Kasia i Tomek". Jednak już wcześniej publiczność pokochała go za rolę zabawnego, niezbyt rozgarniętego, ale za to jakże uroczego Mareczka ("Na dobre i na złe").

 • Córka Kasi Kowalskiej pokazała nagie zdjęcie

  ...dalej i zaprezentowała się nago. Co ciekawe, zablokowała dodawanie komentarzy pod zdjęciem, nie można więc dowiedzieć się, jak na jej wdzięki zareagowali followersi. *** Zobacz więcej...

 • Futbol. Gra o wszystko

  "Do przerwy 0:1", "Piłkarski poker", "Boisko bezdomnych" - to tylko kilka przykładów dowodzących, że piłka nożna w Polsce jest tematem, który świetnie sprawdza się także w kinie. W piątek, 23 maja, na ekrany wchodzi kolejny film "kopany" - dokument Michała Bielawskiego "Mundial. Gra o wszystko".

Wideo na temat: kasia nago
 • Kasia Moś pozuje nago z psami. Tak tłumaczy się z tych zdjęć

  Kasia Moś odmówiła pozowania nago dla "CKM-u", ale zgodziła się na sesję w "Playboyu". Zdecydowała się wystąpić na zdjęciach z psami ze schroniska na Paluchu. Od dawna walczy o to, aby stosunek ludzi do zwierząt uległ poprawie. Bardziej od zwierząt obawia się ludzi, ponieważ uważa, że nasz gatunek jest najbardziej agresywny ze wszystkich na świecie. Sprzeciwia się też polowaniom i zabijaniu

 • Obce ciało

  Angelo i Kasia poznali się we Włoszech w grupie modlitewnej Focolari, gdzie połączyła ich miłość i wiara w Boga. Ich związek przerywa powrót dziewczyny do Polski i decyzja o wstąpieniu do klasztoru. Angelo przyjeżdża do Warszawy, żeby nakłonić Kasię do zmiany zdania. Czekając na jej decyzję, podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Firmą zarządza bezwzględna i cyniczna Kris przy pomocy swojej asystentki Miry. W korporacyjnej rzeczywistości, głęboko wierzący Angelo staje się ofiarą drwin...

 • Pozdrowienia z Paryża

  Kiedy Charlie Wax (John Travolta) pojawi się w Paryżu, nic nie będzie jak dawniej. Łysy i napakowany agent CIA nie uznaje kompromisów i nie wie, co to litość. Kocha swoją robotę, a podczas misji z twarzy nie schodzi mu uśmiech. James (Jonathan Rhys Meyers) to kompletne przeciwieństwo Charliego. Zostają przydzieleni jako partnerzy do tego samego zadania. W ciągu najbliższych czterdziestu ośmiu godzin James będzie musiał bardzo szybko polubić pracę ze swoim nowym partnerem. Albo się dogadają,...

Dyskusje na temat: kasia nago