• Informacje na temat:

  kasia nosowska 2012

Artykuły na temat: kasia nosowska 2012
 • Doda ma dzioba

  ..."), Kasia Nosowska ("Unisex blues") oraz Happysad ("Nieprzygoda"). Do miana "Przeboju Roku" nominowane zostały takie utwory jak: "Miasto budzi się" - Yugopolis/Paweł Kukiz, "Ślad" - Kombii, "Strach się bać" - Lady Pank, "Love story" - Wilki, "Świat się pomylił"- Patrycja Markowska. "Wykonawcą Roku" mogą zostać: Kasia Nosowska, Wilki, Maciej Maleńczuk, Doda i Kombii, a wśród "Medialnych Osobowości...

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Doda podziobana (na złoto)

  Euro 2012 w Polsce i Ukrainie Nagroda za całokształt twórczości - Jurek Owsiak...

 • Najlepsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Przed niektórymi płytami staraliśmy się ostrzegać, ale w 2014 roku ukazało się też sporo wydawnictw, które zostaną z nami na dłużej. Oto najlepiej oceniane płyty ostatnich 12 miesięcy przez recenzentów Interii.

 • Platynowy Hey: Ciekawy czas

  - Mam wrażenie, że 2013 rok też będzie szczególny. Czuję taki pęd i żar do tego, żeby doświadczać tych kolejnych przyszłych miesięcy. Myślę, że to będzie bardzo ciekawy czas - mówi nam Katarzyna Nosowska, wokalistka grupy Hey.

 • Fryderyki 2012: Wokalistki górą!

  Poznaliśmy nominowanych do tegorocznych Fryderyków - najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego. Uroczysta gala odbędzie się 26 kwietnia.

 • Odjazdy 2012 z polskimi gwiazdami

  Druga po reaktywacji edycja festiwalu Odjazdy odbędzie się 18 lutego 2012 roku w katowickim Spodku! Zagrają: Hey, Armia, Cool Kids Of Death, Koniec Świata oraz The Lunatics.

 • Paulina Przybysz: O co chodzi z tymi Fryderykami?

  Nominowana w dwóch kategoriach do tegorocznych Fryderyków Paulina Przybysz w swoim felietonie w "Twoim Stylu" zastanawia się nad nagrodami naszego przemysłu muzycznego.

 • Jubileuszowy koncert Kultu na zakończenie festiwalu w Jarocinie

  W nocy z niedzieli na poniedziałek tegoroczny Festiwal Jarocin 2012 w Jarocinie (Wielkopolska) dobiegł końca. Od piątku (20 lipca) wystąpiło ponad 30 zespołów z Polski i zagranicy.

 • Brodka: Przemyślane decyzje

  Koncertem sylwestrowym na Rynku w Krakowie urlop przerwała Monika Brodka. Wokalistka zdradziła, że zaczyna prace nad nowym albumem.

Wideo na temat: kasia nosowska 2012
 • 2012

  Pomysł na film 2012 przyszedł do głowy scenarzyście, producentowi i kompozytorowi Haraldowi Klosererowi, który od dawna pracował z Rolandem Emmerichem jako współautor scenariuszy. "Każda cywilizacja na Ziemi posiada swoje mity związane z wszechogarniającym kataklizmem", mówi Kloser. "Sprawy zaczynają nagle przybierać zły obrót, społeczeństwo coraz mniej wytwarza, a planeta zaczyna na nowo swój bieg. I tylko niektórzy z nas otrzymują drugą szansę na to, aby zapoczątkować nową kulturę, nowe...

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Obce ciało

  Angelo i Kasia poznali się we Włoszech w grupie modlitewnej Focolari, gdzie połączyła ich miłość i wiara w Boga. Ich związek przerywa powrót dziewczyny do Polski i decyzja o wstąpieniu do klasztoru. Angelo przyjeżdża do Warszawy, żeby nakłonić Kasię do zmiany zdania. Czekając na jej decyzję, podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Firmą zarządza bezwzględna i cyniczna Kris przy pomocy swojej asystentki Miry. W korporacyjnej rzeczywistości, głęboko wierzący Angelo staje się ofiarą drwin...