• Informacje na temat:

  kasia poprowadziła

Artykuły na temat: kasia poprowadziła
 • Sensacyjne plany Kasi Cichopek! I to po takiej wpadce?

  ..., poprowadziła program "Sexy Mama" i napisała poradniki dla młodych mam.  Wkrótce postanowiła prowadzić także szkolenia kobiet w ciąży. "Teraz chce wrócić do tematu, ale nie koncentrować się tylko na(...) zaplecze" - czytamy w "Rewii". "Kasia widzi, że jej mąż Marcin Hakiel z powodzeniem prowadzi szkoły tańca, ma coś stałego. Coś, co daje mu poczucie bezpieczeństwa. Sama też zapragnęła takiej...

 • Kasia Smutniak u Tavianich i Morettiego

  Widzowie we Włoszech zobaczą wkrótce Kasię Smutniak w dwóch filmach znakomitych reżyserów: braci Paolo i Vittorio Tavianich oraz Nanniego Morettiego. Prasa włoska z wielkim uznaniem pisze o aktorce, która jest porównywana nawet do Marleny Dietrich.

 • Kasia Burzyńska też była molestowana!

  .... Teraz swoją szokującą historią postanowiła podzielić się prezenterka TVP, Kasia Burzyńska! W programie "Aleja sław" opowiedziała o pewnej propozycji jednego z producentów telewizyjnych, zapalonego(...). Programu nie poprowadziłam, poprowadziła go pewna stylistka modowa"– wyznała. Macie pomysł, o którą stylistkę modową może chodzić?

 • "Mali giganci": Znamy nazwiska jurorów! A gdzie Czesław Mozil?

  Wiosną na antenie TVN zobaczymy nowy show "Mali giganci", który zastąpił "X Factor".

 • ..., która poranny magazyn poprowadziła wraz z Marcinem Mellerem. Choć dziennikarka radziła sobie całkiem nieźle, widzowie wytknęli Drzyzdze, że była sztuczna, myliła się, siliła na dowcip i nie do...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w trzeciej edycji?

  Trzecia edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadebiutuje na antenie Polsatu już w najbliższą sobotę, 7 marca. Zobaczmy, w kogo w pierwszym odcinku wcieli się jedna z uczestniczek show - Katarzyna Cerekwicka.

 • "M jak miłość": Kasia Grabowska wychodzi za mąż!

  Andrzej Grabowski lada moment poprowadzi do ołtarza swą młodszą córkę. Aktor potwierdził właśnie radosną wiadomość o ślubie Katarzyny Grabowskiej: - Kasia wychodzi za mąż w wakacje - wyznał(...) się w czasie studiów w łódzkiej szkole filmowej. Niespełna rok temu - w sierpniu 2017 roku - Damian i Kasia wybrali się w podróż do USA, z której wrócili jako narzeczeni.  Zaręczyli się, stojąc na...

 • Grzegorz Ciechowski: Pamiątkowe monety oraz specjalny koncert

  W czwartek, 11 grudnia 2014 r., Narodowy Bank Polski wprowadzi do obiegu dwie srebrne dziesięciozłotówki - okrągłą i kwadratową - poświęcone Grzegorzowi Ciechowskiemu, najwybitniejszemu poecie polskiego rocka.

 • Kasia Skrzynecka chce wrócić do "Tańca z gwiazdami"!

  Kasia Skrzynecka (42 l.) z programem "Taniec z gwiazdami" rozstała się w aurze skandalu. Dziś jednak deklaruje chęć powrotu do tvn-owskiego formatu.

 • MTV EMA 2014: Dawid Kwiatkowski najlepszym polskim artystą

  Znamy już wyniki głosowania MTV EMA 2014 w kategorii najlepszy polski artysta. Zwycięzcą został idol nastolatek Dawid Kwiatkowski!

Zdjęcia na temat: kasia poprowadziła