• Informacje na temat:

  kasia skrzynecka w ciąży

Artykuły na temat: kasia skrzynecka w ciąży
 • Katarzyna Skrzynecka spełniła swoje marzenie!

  Uśmiech nie znika jej z twarzy, oczy świecą jak dwie gwiazdy. Co jest tego powodem? Miłość! Katarzyna Skrzynecka (48 l.) i jej ukochany Marcin Łopucki obchodzili niedawno 10. rocznicę ślubu. Mama, tata, dom, pies. Uśmiech i opiekuńczość - tak Kasia, jako mała dziewczynka, wyobrażała sobie szczęście. Jej rodzicom udało się stworzyć ciepłą, kochającą się rodzinę. Nic dziwnego, że ona też o takiej...

 • Skrzynecka odchudza Polaków

  Zachęcona własnymi sukcesami - po urodzeniu córeczki w ciągu 10 tygodni schudła 17 kilo - prezenterka Kasia Skrzynecka razem z mistrzem Polski w fitness Marcinem Łopuckim postanowili odchudzić Polaków. Para została ambasadorami programu "Zyskaj formę w 10 tygodni".

 • Katarzyna Skrzynecka wyznaje: "Czterokrotnie byłam w ciąży i nie udało mi się urodzić dziecka"

  Katarzyna Skrzynecka (47 l.) udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o swojej rodzinie. Wychwala w nim męża, Marcina Łopuckiego, oraz córkę Alikę, która jest "dziewczynką radosną i pogodną, ale też bardzo poukładaną". Wyjawiła również, że z ukochanym długo starali się o dziecko."Czterokrotnie byłam w ciąży i nie udało mi się urodzić dziecka" - powiedziała.

 • Skrzynecka w Polsacie!

  Katarzyna Skrzynecka, która była gospodynią "Tańca z gwiazdami" w TVN, od jesieni poprowadzi własny program na antenie kanału Polsat Cafe.

 • Małgorzata Kożuchowska w ciąży. Skrzynecka gratuluje!

  ..."Super Expressu" Kasia Skrzynecka już gratuluje Małgorzacie, podkreślając, że z całego serca trzyma za nią kciuki. "Super, że dołączy do grona mam. Cieszę się, że będzie miała teraz tyle radości, ile ja(...)Na początku marca Kożuchowska przedstawiła dyrektorowi Teatru Narodowego Janowi Englertowi zwolnienie lekarskie. Od tego dnia cały teatr żyje tylko jednym - Małgosia jest w ciąży! O dziecku aktorka...

 • Skrzynecka: Krótki macierzyński

  Wie, że realizacja jej planu nie będzie łatwa. Jednak czuje, że wszystko musi się udać.

 • Katarzyna Skrzynecka poroniła pięć razy!

  Zanim Kasia Skrzynecka (44 l.) urodziła swoją ukochaną córkę, przeszła prawdziwą gehennę. Większość jej ciąży zakończyła się poronieniem, ale postanowiła, że się nie podda!

 • Dziecko ważniejsze od show

  Co prawda Katarzyna Skrzynecka nie poprowadzi 13. edycji "Tańca z gwiazdami", ale... szaleje z radości! Spełniło się największe z jej marzeń.

 • Skrzynecka obrażona na Muchę?

  ...z wywiadów. Jej wypowiedź nie przeszła bez echa. W obronie puszystych stanęła Kasia Skrzynecka (42 l.). Celebrytka stwierdziła, że nie chodzi wcale o obwód w pasie. Jej zdaniem jeżeli ktoś jest zadbany, zdrowo(...), niezależnie od tego, czy mają rozmiar S czy XXL" - powiedziała. Czyżby poczuła się urażona, bo sama - wbrew deklaracjom, że ćwiczy z mężem - ma problem z powrotem do dawnej sylwetki po ciąży?

 • Teraz cała dla rodziny

  Bardzo przeżyła utratę pracy, ale... zaczyna to doceniać. Katarzyna Skrzynecka ma więcej czasu dla męża i może skupić się na swoim zdrowiu. Ciąża jest teraz najważniejsza.

Zdjęcia na temat: kasia skrzynecka w ciąży