• Informacje na temat:

  kasia szpital

Artykuły na temat: kasia szpital
 • Szpital

  Dr Michał Morawski zajmuje się Wojciechem, który próbował popełnić samobójstwo. Pacjent zażył dużą dawkę leków nasennych i stracił przytomność. Piętnastoletnia Kasia przyprowadza do szpitala młodszego brata, który rozciął sobie czoło. Chłopiec bez opieki bawił się na podwórku i spadł z karuzeli na placu zabaw. Pięciolatkiem zajmuje się dr Dominika Gajda.

 • Grażyna Błęcka-Kolska i Dariusz Siatkowski: Role ich życia

  Zarówno dla Grażyny Błęckiej-Kolskiej, jak i dla Dariusza Siatkowskiego role Kasi i Pawła w komedii "Kogel-mogel" i jej drugiej części - "Galimatias" - były rolami życia.

 • Szpital

  ...szpitala 10-letni przyjaciel. Dzieci chcą zeswatać swoich rodziców. Podczas przygotowywania dla nich romantycznej kolacji, Kasia poparzyła się rozgrzanym olejem. Okazuje się jednak, że to nie jednak, że(...)Pogotowie przywozi na SOR 70-letnią kobietę, która przewróciła się na oblodzonym chodniku i złamała nogę. Robert Szewczyk ustala, że konieczna jest operacja. Do szpitala przyjeżdżają dorosłe wnuki...

 • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

  Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

 • "M jak miłość": Kasia umrze!

  W wyniku cesarskiego cięcia Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) urodzi synka. Sama kilka godzin później dostanie krwotoku i - ku wielkiej rozpaczy Marcina (Mikołaj Roznerski) - pożegna się z życiem.

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

 • Szpital

  Do szpitala trafia 25-letnia Dorota, potrącona przez samochód. Kobieta ma obrażenia głowy i ręki. Przyjmuje ją dr Eryk Wajman. Dorota jest zakupoholiczką...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • "Na Wspólnej": Michał opuszcza szpital

  ...zgadzają się, robiąc dobrą minę do złej gry. Czy bezczelna Sylwia doceni miłość córki? Kasia nie chce wybaczyć Dominikowi - czy ten znajdzie na to lek? Skacowana Kasia budzi się w mieszkaniu(...) opuszcza szpital Michał wychodzi ze szpitala. W domu czeka na niego wspaniałe przyjęcie. Brzozowski jest jednak zdenerwowany i niepewny siebie. Jego problemy z pamięcią się powiększają!

 • Kasia Kowalska pozdrawia ze szpitala

  "Pozdro ze szpitala" - napisała wokalistka na oficjalnym profilu w serwisie Facebook. Co dolega Kasi Kowalskiej?

Zdjęcia na temat: kasia szpital
 • Kasia Cichopek
Wideo na temat: kasia szpital
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1707.

  , Elżbieta i Kasia są tym wstrząśnięci. Tymczasem Walawska i jej córeczka są przetrzymywane przez kogoś innego Do Fitness Klubu przychodzi pierwszy zainteresowany kupnem klient. Basia i Róża pod wpływem informacji o tym, że Kasia chce sprzedać klub, biorą pod uwagę sprzedaż Feel Good. Od Darka ze szpitala docierają dobre wieści - kryzys minął i Władek wraca do zdrowia.

 • Obce ciało

  Angelo i Kasia poznali się we Włoszech w grupie modlitewnej Focolari, gdzie połączyła ich miłość i wiara w Boga. Ich związek przerywa powrót dziewczyny do Polski i decyzja o wstąpieniu do klasztoru. Angelo przyjeżdża do Warszawy, żeby nakłonić Kasię do zmiany zdania. Czekając na jej decyzję, podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Firmą zarządza bezwzględna i cyniczna Kris przy pomocy swojej asystentki Miry. W korporacyjnej rzeczywistości, głęboko wierzący Angelo staje się ofiarą drwin...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1728.

  Władek zostaje wypisany ze szpitala i razem z Darkiem muszą zdecydować, gdzie zamieszkać: czy u Cieślaków, czy u Józka. Górkowie szykują się do wyprowadzki, ale Stefanowi trudno jest pogodzić się ze sprzedażą domu i przenosinami do bloku. Portal o fitnessie jest gotowy. Marek i Łukasz są przekonani, że będzie hitem Internetu. Z kolei Kasia ma tremę przed pierwszymi zajęciami online. Modest

 • Wyspa tajemnic

  Akcja filmu rozgrywa się o w 1954 roku na wyspie Zatoki Bostońskiej. W tak pięknym miejscu znajduje się szpital dla obłąkanych przestępców. Na wyspie będzie prowadzone śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia jednej z pacjentek. Sprawa jest prowadzona przez federalnych szeryfów Tedda i Chucka. Kobieta znika z pokoju, który jest zamknięty, a w oknach są kraty; w pokoju zostaje tylko zaszyfrowana wiadomość. Nad wyspę nadciąga huragan i łączność z resztą świata zostaje zerwana. Akcja filmu...

Dyskusje na temat: kasia szpital
 • Re: Szpital

  Jak Kasia sie nazywa??? 🏥

 • Re: Szpital

  Bardzo fajny program juz wiem dlaczego pietnastoletnia Kasia nie dala sobie pobrac krwi go byla w ciazy. I zostawila jescze swojego brata samego na podworku go chciala uprawiac seeks ze swoim kolega ze szkoly . Kasii zrobilo sie slabo w spitalu .

 • Re: "M jak miłość": Kasia umrze!

  to w Gródku jest szpital ?

 • Re: "W rytmie serca": Julia Wieniawa-Narkiewicz chce być traktowana poważnie

  Śmiech na sali. Ona nagrala dwie piosenki ktore sa takie bezsensu i nudne ze niech sie nie dziwi ze jest nazywana beztalenciem. A aktorstwo tez jej nie wychodzi, ona sie nadaje do tych paradokumentalnych typu szkola szpital hah

 • Re: Elżbieta Sułowska (Elżbieta Wójcik)

  najbardziej lubię w tym serialu szpital jest Dominika Gajda

 • Re: "Lekarze" podbiją USA?

  Bo ludzie są niemądrzy, wiadome, że to jest tylko serial. Akurat ten szpital i opieka nie jest nawet podobna do opieki choćby w Wielkiej Brytanii czy Niemczech. Ja mieszkam w Uk i czekam na badanie słuchu dziecka 5 miesięcy. Czyli nie tylko w Polsce jest tak źle.

 • Re: Kasia Bujakiewicz nie chce być panną młodą!

  czy w serialu"lekarze", pielęgniarki w zarabiają więcej niż w "na dobre i złe", że Bujakiewicz zmieniała szpital?

 • Re: Oświadczyny

  no no to nie film lecz życie super wszyscy jesteśćie ok oby na pomorzu był taki szpital pozdrawiam

 • Re: Nowy romans Falkowicza?

  Przemek to straszny egocentryk, on cierpi to cały szpital powinien a szczególnie Wiki, ale jak Falkowicz gnębił Wiki to on miał ją gdzieś.

 • Re: Nowy romans Falkowicza?

  Przemek to straszny egocentryk, on cierpi to cały szpital powinien a szczególnie Wiki, ale jak Falkowicz gnębił Wiki to on miał ją gdzieś. Kasia masz rację. Przemek nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa. Problemy jego siostry też raczej go nie interesują