• Informacje na temat:

  kasia szpital

Artykuły na temat: kasia szpital
 • Szpital

  Dr Michał Morawski zajmuje się Wojciechem, który próbował popełnić samobójstwo. Pacjent zażył dużą dawkę leków nasennych i stracił przytomność. Piętnastoletnia Kasia przyprowadza do szpitala młodszego brata, który rozciął sobie czoło. Chłopiec bez opieki bawił się na podwórku i spadł z karuzeli na placu zabaw. Pięciolatkiem zajmuje się dr Dominika Gajda.

 • Grażyna Błęcka-Kolska i Dariusz Siatkowski: Role ich życia

  Zarówno dla Grażyny Błęckiej-Kolskiej, jak i dla Dariusza Siatkowskiego role Kasi i Pawła w komedii "Kogel-mogel" i jej drugiej części - "Galimatias" - były rolami życia.

 • Szpital

  ...szpitala 10-letni przyjaciel. Dzieci chcą zeswatać swoich rodziców. Podczas przygotowywania dla nich romantycznej kolacji, Kasia poparzyła się rozgrzanym olejem. Okazuje się jednak, że to nie jednak, że(...)Pogotowie przywozi na SOR 70-letnią kobietę, która przewróciła się na oblodzonym chodniku i złamała nogę. Robert Szewczyk ustala, że konieczna jest operacja. Do szpitala przyjeżdżają dorosłe wnuki...

 • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

  Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

 • "M jak miłość": Kasia umrze!

  W wyniku cesarskiego cięcia Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) urodzi synka. Sama kilka godzin później dostanie krwotoku i - ku wielkiej rozpaczy Marcina (Mikołaj Roznerski) - pożegna się z życiem.

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

 • Szpital

  Do szpitala trafia 25-letnia Dorota, potrącona przez samochód. Kobieta ma obrażenia głowy i ręki. Przyjmuje ją dr Eryk Wajman. Dorota jest zakupoholiczką...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • "Na Wspólnej": Michał opuszcza szpital

  ...zgadzają się, robiąc dobrą minę do złej gry. Czy bezczelna Sylwia doceni miłość córki? Kasia nie chce wybaczyć Dominikowi - czy ten znajdzie na to lek? Skacowana Kasia budzi się w mieszkaniu(...) opuszcza szpital Michał wychodzi ze szpitala. W domu czeka na niego wspaniałe przyjęcie. Brzozowski jest jednak zdenerwowany i niepewny siebie. Jego problemy z pamięcią się powiększają!

 • Kasia Kowalska pozdrawia ze szpitala

  "Pozdro ze szpitala" - napisała wokalistka na oficjalnym profilu w serwisie Facebook. Co dolega Kasi Kowalskiej?

Zdjęcia na temat: kasia szpital
 • Kasia Cichopek
Wideo na temat: kasia szpital
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1707.

  , Elżbieta i Kasia są tym wstrząśnięci. Tymczasem Walawska i jej córeczka są przetrzymywane przez kogoś innego Do Fitness Klubu przychodzi pierwszy zainteresowany kupnem klient. Basia i Róża pod wpływem informacji o tym, że Kasia chce sprzedać klub, biorą pod uwagę sprzedaż Feel Good. Od Darka ze szpitala docierają dobre wieści - kryzys minął i Władek wraca do zdrowia.

 • Obce ciało

  Angelo i Kasia poznali się we Włoszech w grupie modlitewnej Focolari, gdzie połączyła ich miłość i wiara w Boga. Ich związek przerywa powrót dziewczyny do Polski i decyzja o wstąpieniu do klasztoru. Angelo przyjeżdża do Warszawy, żeby nakłonić Kasię do zmiany zdania. Czekając na jej decyzję, podejmuje pracę w międzynarodowej korporacji. Firmą zarządza bezwzględna i cyniczna Kris przy pomocy swojej asystentki Miry. W korporacyjnej rzeczywistości, głęboko wierzący Angelo staje się ofiarą drwin...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1728.

  Władek zostaje wypisany ze szpitala i razem z Darkiem muszą zdecydować, gdzie zamieszkać: czy u Cieślaków, czy u Józka. Górkowie szykują się do wyprowadzki, ale Stefanowi trudno jest pogodzić się ze sprzedażą domu i przenosinami do bloku. Portal o fitnessie jest gotowy. Marek i Łukasz są przekonani, że będzie hitem Internetu. Z kolei Kasia ma tremę przed pierwszymi zajęciami online. Modest

 • Wyspa tajemnic

  Akcja filmu rozgrywa się o w 1954 roku na wyspie Zatoki Bostońskiej. W tak pięknym miejscu znajduje się szpital dla obłąkanych przestępców. Na wyspie będzie prowadzone śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia jednej z pacjentek. Sprawa jest prowadzona przez federalnych szeryfów Tedda i Chucka. Kobieta znika z pokoju, który jest zamknięty, a w oknach są kraty; w pokoju zostaje tylko zaszyfrowana wiadomość. Nad wyspę nadciąga huragan i łączność z resztą świata zostaje zerwana. Akcja filmu...

Dyskusje na temat: kasia szpital
 • Re: Szpital

  Jak Kasia sie nazywa??? 🏥

 • Re: Szpital

  Bardzo fajny program juz wiem dlaczego pietnastoletnia Kasia nie dala sobie pobrac krwi go byla w ciazy. I zostawila jescze swojego brata samego na podworku go chciala uprawiac seeks ze swoim kolega ze szkoly . Kasii zrobilo sie slabo w spitalu .

 • Re: "M jak miłość": Kasia Cichopek opuszcza serial?!

  Cieszę się ;-) Tak w ogóle to z seriali oglądam tylko stare, sprawdzone, komediowe hity. 13 posterunek, Daleko od noszy, ŚWK, Szpital na perypetiach, Ranczo, Mamuśki, Synowie, Rodzina zastępcza, Miodowe lata - to były hity :) Szkoda, że dzisiaj telewizje nie chcą tworzyć jakiegoś komediowego serialu.

 • Re: "M jak miłość": Kasia umrze!

  to w Gródku jest szpital ?

 • Re: "W rytmie serca": Julia Wieniawa-Narkiewicz chce być traktowana poważnie

  Śmiech na sali. Ona nagrala dwie piosenki ktore sa takie bezsensu i nudne ze niech sie nie dziwi ze jest nazywana beztalenciem. A aktorstwo tez jej nie wychodzi, ona sie nadaje do tych paradokumentalnych typu szkola szpital hah

 • Re: Elżbieta Sułowska (Elżbieta Wójcik)

  najbardziej lubię w tym serialu szpital jest Dominika Gajda

 • Re: "Lekarze" podbiją USA?

  Bo ludzie są niemądrzy, wiadome, że to jest tylko serial. Akurat ten szpital i opieka nie jest nawet podobna do opieki choćby w Wielkiej Brytanii czy Niemczech. Ja mieszkam w Uk i czekam na badanie słuchu dziecka 5 miesięcy. Czyli nie tylko w Polsce jest tak źle.

 • Re: Kasia Bujakiewicz nie chce być panną młodą!

  czy w serialu"lekarze", pielęgniarki w zarabiają więcej niż w "na dobre i złe", że Bujakiewicz zmieniała szpital?

 • Re: Oświadczyny

  no no to nie film lecz życie super wszyscy jesteśćie ok oby na pomorzu był taki szpital pozdrawiam

 • Re: Nowy romans Falkowicza?

  Przemek to straszny egocentryk, on cierpi to cały szpital powinien a szczególnie Wiki, ale jak Falkowicz gnębił Wiki to on miał ją gdzieś.