• Informacje na temat:

  kasia tusk celebrytka

Artykuły na temat: kasia tusk celebrytka
 • Kasia Tusk pokazała płaski brzuch po ciąży! Fani oniemieli!

  Kasia Tusk (32 l.) na początku 2019 roku została pierwszy raz mamą. Od porodu minęło ledwie kilka miesięcy, a córka polityka zaprezentowała światu nienagannie płaski brzuch.

 • Kasia Tusk jest w ciąży?! Mocno się zaokrągliła!

  Na początku września 2018 roku media obiegła informacja, że córka Donalda Tuska (61 l.), Kasia Tusk (31 l.) wyszła za mąż! Teraz wygląda na to, że małżonkowie pospieszyli się z powiększeniem rodziny i córka polityka jest w ciąży!

 • Kasia Tusk już jest gotowa do porodu! Zdradziła płeć dziecka?!

  Na początku października 2018 roku w mediach pojawiły się zdjęcia Kasi Tusk (32 l.) z mocno zaokrąglonym brzuszkiem. Wówczas okazało się, że córka Donalda Tuska (61 l.) jest już w dość zaawansowanej ciąży. Teraz przyszła mama już jest gotowa to porodu, czym pochwaliła się , publikując zdjęcie wyprawki dla dziecka.

 • Ciężarna Kasia Tusk jest już gotowa na święta! Pokazała urocze zdjęcia!

  Kasia Tusk (31 l.) niedługo zostanie pierwszy raz mamą. Jednak zanim to się stanie, przed nią jeszcze wyjątkowe święta w gronie najbliższych. Celebrytka już nie może się doczekać Bożego Narodzenia i jest już całkowicie na nie gotowa!

 • Kasia Tusk bierze ślub!

  W rodzinie Donalda Tuska szykuje się wielka impreza. Córka Kasia Tusk (27 l.) wychodzi za mąż za Staszka Cudnego (27 l.), właściciela firmy produkującej listwy podłogowe.

 • Kasia Tusk pochwaliła się fotkami w bikini! Ale ona ma ciało!

  Kasia Tusk (29 l.) poszła śladem Oli Kwaśniewskiej oraz innych celebrytek i pochwaliła się wakacyjnymi fotkami w bikini. Córka byłego premiera odpoczywała w Chorwacji i na Sardynii, gdzie zresztą towarzyszyli jej rodzice. Pokusiła się nawet o wspólne zdjęcie z nimi. Widać, że razem bawili się znakomicie!

 • ...! "W maju br. córka prezydenta elekta Andrzeja Dudy pojawiła się na 42 okładkach prasowych. Córka byłego premiera Donalda Tuska, był w tym czasie tylko na ośmiu czołówkach. Porównanie publikacji przeprowadzone przez Press-Service Monitoring Mediów wskazuje na blisko trzykrotnie większe zainteresowanie medialne Kingą Dudą niż Katarzyną Tusk – 2596 do 900 publikacji" - informuje press.pl Nowa...

 • Kasia Tusk została wykładowcą akademickim!

  Prywatna warszawska uczelnia Viamoda Industrial Szkoła Wyższa poinformowała, że ich nowym wykładowcą została córka premiera Kasia Tusk...

 • Musiał pozuje z Maffashion. Pasują do siebie?

  Maciek Musiał (18 l.) wziął udział w sesji zdjęciowej dla jednego z magazynów. Zanim jednak stawił się na niej, pozował fotoreporterom na spacerze z szafiarką Julią Kuczyńską (25 l.), znaną jako Maffashion. Jak podoba wam się nowa celebrytka?

 • Cichopek rozkręca nowy biznes!

  Kasia Cichopek już nie raz udowodniła, że ma głowę do interesów. Nawet w wakacje i w zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa i wszędzie szuka możliwości dorobienia paru groszy...