• Informacje na temat:

  kasia tusk ma chłopaka

Artykuły na temat: kasia tusk ma chłopaka
 • Magda Gessler urządzi przyjęcie weselne Kasi Tusk?

  Magda Gessler (61 l.) zdradziła, że gdyby Kasia Tusk (27 l.) poprosiła ją o zorganizowanie cateringu na swój ślub, podjęłaby się tego wyzwania!

 • Pomimo że Donald Tusk początkowo stanowczo sprzeciwiał się temu pomysłowi, jego córka Kasia najprawdopodobniej zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"! "Nadal jestem przeciwny występowi córki, ale wsiadły na mnie Kasia i żona!" - zwierzył się "Faktowi" znany polityk.

 • Kasia Tusk ma nowego chłopaka!

  ..."Fakt" śledził Kasię Tusk (21 l.) na jednym z gdyńskich osiedli, gdy jechała swoim samochodem na spotkanie z nową miłością. Gdy tylko zobaczyła chłopaka, natychmiast się zatrzymała, wyskoczyła z auta i rzuciła mu na szyję. Kandydat na zięcia premiera Donalda Tuska okazał się być tzw. dobrze zbudowanym, dość wysokim blondynem o misiowatym wyglądzie. Dziwi nas, że na randkę z ukochaną przybył...

 • Kasia Tusk odpadła z "Tańca"!

  Kasia Tusk i Stefano Terrazzino nie zawalczą już o kryształową kulę "Tańca z gwiazdami"! Decyzją jurorów i widzów para niespodziewanie odpadła w niedzielnym, włoskim półfinale.

 • Kinga Duda zostaje w Krakowie dla chłopaka?!

  Odkąd Andrzej Duda został prezydentem, media interesują się nie tylko nim, ale także jego rodziną. Głośno zrobiło się zwłaszcza o córce prezydenta, która notorycznie porównywana jest do Kasi Tusk czy Oli Kwaśniewskiej. Media dowiedziały się, że Kinga Duda prywatnie jest szczęśliwie zakochana, a jej wybrankiem jest przystojny student medycyny. "Fakt" donosi, że to właśnie z jego powodu...

 • Kasia Tusk się zaręczyła!

  Odkąd Kasia Tusk (25 l.) zamieściła na swoim blogu zdjęcie z pierścionkiem (zaręczynowym?), spekulacjom na temat jej ślubu nie ma końca.

 • Kasia Tusk: Kiedy ślub?

  Kasia Tusk wychodzi za mąż? Podobno z takiego obrotu sprawy bardzo ucieszyłby się jej tata. Co na to sama zainteresowana?

 • Już wiadomo, kim jest chłopak Kasi Tusk!

  ..."Super Express" ustalił, że wybrańcem Tuskówny, o którym pisaliśmy niedawno, jest 21-letni student architektury, niejaki Stanisław Cudny. Sprawdziliśmy go i nie jesteśmy pewni, czy to odpowiednia osoba na zięcia premiera RP...

 • Samotność Kasi Tusk

  Gwiazda "Tańca z gwiazdami" Kasia Tusk (20 l.) rozstała się ze swoim chłopakiem Kubą Sobolewskim. Wczoraj obchodziła swoje 20 urodziny, nie było jej jednak do śmiechu.

 • ...udziału w ekskluzywnych pokazach mody. Teraz przyszedł czas na odpoczynek. Mercedes zabrała chłopaka i przyjaciół na wypoczynek na Malediwach. To tam celebrytka spędziła sylwestra i uciekła z mroźnej Polski. Do tej pory Jess opublikowała dwie fotki. Koleżanki z branży już zdążyły pozazdrościć jej wakacji. Jedno ze zdjęć skomentowała Kasia Tusk. "Umieram z zazdrości" - napisała. Lada moment Jess...

Wideo na temat: kasia tusk ma chłopaka
 • Kasia Tusk wychodzi za mąż!

  Sopot. Kasia Tusk już od 6 lat spotyka się z producentem listew, Stanisławem Cudnym. Półtora roku temu szafiarka otrzymała od chłopaka pierścionek zaręczynowy, który ukrywa przed oczyma gapiów(...) o modzie Kasia zmieni jego tematykę i pomoże przyszłemu mężowi? (Agencja TVN/x-news)