• Informacje na temat:

  kasia w prosto w serce

Artykuły na temat: kasia w prosto w serce
 • Kasia Zielińska pokazała, że ma poczucie humoru!

  ...pierwszego tej jesieni odcinka show Dwójki. Wystąpił w nim również Grzegorz Małecki, czyli niezapomniany Cezary Wójcik z "Prosto w serce".  Aktor zaprezentował się tym razem jako obdarzony(...) z Kabaretu Moralnego Niepokoju, nie mogłam po prostu odmówić - mówiła Kasia tuż po swoim występie w show "Dzięki Bogu już weekend". Katarzyna Zielińska, która niedawno wróciła z podróży poślubnej...

 • Uczuciowe zawirowania w "M jak miłość"

  Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi bohaterom serialu "M jak miłość" kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.

 • "Na dobre i na złe": Zagrozi… własnej córce!

  Kasia odzyskuje zdrowie i jest gotowa, by przejąć opiekę nad Matyldą... Co na to Falkowicz? Zapraszamy na 634. odcinek "Na dobre i na złe", a w nim…

 • Bryan Adams: Prosto z serca

  Po ponad 10-letniej przerwie do Polski powrócił Bryan Adams, który z pomocą publiczności "budził sąsiadów" na stadionie w Rybniku. Kanadyjski wokalista i gitarzysta obiecał, że na następną jego wizytę nie będziemy musieli czekać tak długo.

 • Z Polsatu do TVN. Czas na wielkie zmiany u Kasi Cichopek

  ...na firmamencie polskich gwiazd i szykuje się do wielkiego powrotu! Podobno Kasia prowadzi ostatnio rozmowy z TVN i najprawdopodobniej to właśnie na antenie TVN ma wielkie szanse rozbłysnąć na nowo(...) się, co tak naprawdę wyniknie z jej rozmów z władzami TVN. Chcesz być przez wakacje na bieżąco? Nic prostszego! Zarejestruj się a wyślemy ci prosto na skrzynkę najciekawsze newsy!

 • "Muzyka bliski memu sercu"

  "Kasia Rodowicz" - taki tytuł nosi trzecia płyta (premiera 5 marca 2007 roku) wokalistki, która dała się poznać z występów na Festiwalu w Opolu: w 1995 roku w koncercie "Debiuty" oraz w 2000 r. w "Premierach", gdzie wykonała bardzo ciepło przyjęty utwór "Busola". Choć od wydania poprzedniej płyty "Jazz Bistro" (2003) minęły cztery lata, Kasia Rodowicz przekonuje w rozmowie z Emilią Chmielińską

 • "M jak miłość": Agnieszce Sienkiewicz stuknęła trzydziestka!

  Agnieszka Sienkiewicz, czyli Kasia Mularczyk z "M jak miłość", mówi często, że jest... zwierzęciem stadnym, osobą całkowicie uzależnioną od przyjaciół i bliskich jej ludzi. Właśnie w ich gronie świętować będzie w sobotę - 26 lipca - swe 30. urodziny.

 • Co dalej z Kasią z "Barw szczęścia"?

  Kasia Górka (Katarzyna Glinka), bohaterka "Barw szczęścia" ucieka przed miłością. Boi się zaangażować w nowy związek czy wciąż kocha Sama (Samuel Palmer)?

 • "Barwy szczęścia": Chce mieć drugie dziecko!

  Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka-Rybińska z "Barw szczęścia", przyznaje, że nie chce, aby jej synek Filip długo był jedynakiem. - Zawsze marzyłam, aby mieć przynajmniej dwójkę dzieci - mówi.

 • "Tak zwyczajnie, od serca... "

  Zbigniew Hołdys to już legenda polskiej muzyki rockowej. Przez wiele lat był szefem zespołu Perfect, ale nie chciał zgodzić się na jego reaktywowanie i dlatego nie występuje z nim obecnie. Od 1991 roku praktycznie nie udzielał się na scenie muzycznej. Otworzył w Warszawie własny sklep z instrumentami, później zaczął wydawać własne pismo „Ultra Szmata”. Na powrót do muzyki zdecydował się dopiero w ub. roku. W grudniu dał koncert w warszawskiej Sali Kongresowej, a niedawno nagrał swą pierwszą...

Zdjęcia na temat: kasia w prosto w serce
Dyskusje na temat: kasia w prosto w serce