• Informacje na temat:

  kasia wpadnie

Artykuły na temat: kasia wpadnie
 • "Barwy szczęścia": Powrót Kasi

  Emiratów. Czekać tam będzie na nią nowy szef. Kasia wpadnie mu w oko. Zacznie starać się za wszelką cenę ją zdobyć, choć ona wyraźnie da mu do zrozumienia, że nie ma u niej żadnych szans. Zdradzamy, że(...) działo! - napisała pod zdjęciem z planu. Kasia wróci z Dubaju w 1915. odcinku serialu. Łukasz (Michał Rolnicki) odbierze ją z lotniska, a w drodze do domu poinformuje, że Stefan (Krzysztof...

 • Uczuciowe zawirowania w "M jak miłość"

  Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi bohaterom serialu "M jak miłość" kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.

 • "Klan": Kasia zrujnuje sobie życie?

  Kasia (Julia Królikowska) oznajmi matce, że nie zamierza iść na studia. - Podjęłam decyzję! Nie chcę tracić najlepszych lat na studiowaniu - powie. Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) postanowi zrobić wszystko, by jej córka zmieniła zdanie...

 • "Sto najważniejszych scen filmu polskiego": Odwracanie kota ogonem

  Zdarza wam się kliknąć czasem w ciekawy tytuł na internetowej stronie, by po chwili ze złością zamknąć okienko, bowiem wyświetlony tekst nie ma nic wspólnego z obiecywaną treścią? Po przekartkowaniu książki Wiesława Kota "Sto najważniejszych scen filmu polskiego" możecie mieć podobne odczucia.

 • "Barwy szczęścia": Stańscy zaproponują Kasi pracę w swoim hotelu

  Wspomnienie traumatycznych przeżyć w Dubaju i odejście Łukasza (Michał Rolnicki) sprawią, że Kasia (Katarzyna Glinka) wpadnie w depresję. Górka wyzna Bożenie (Marieta Żukowska), że najchętniej przez cały dzień nie wychodziłaby z łóżka, bo jej życie straciło sens!

 • Joanna Krupa: Jeden chłopak wpadł mi w oko

  Joanna Krupa zapowiada, że kolejny sezon "Top Model. Zostań Modelką" będzie najlepszy z dotychczasowych, ponieważ po raz pierwszy w programie wystąpią mężczyźni. Modelka twierdzi, że jest pod wrażeniem zgłaszających się kandydatów.

 • "Klan": Grażynka poczuje się niepotrzebna i wpadnie w depresję?

  Grażynka zaproponuje Maćkowi, by po powrocie z Kanady on oraz Martynka zamieszkali z nią i Leopoldem (Grzegorz Wons). Chłopak zdecyduje się jednak wprowadzić do teściowej. Niespodziewanie także Kasia postanowi opuścić rodzinne gniazdo. - Muszę się do tego przyzwyczaić, że dzieci są już dorosłe i zaczynają własne życie - westchnie Grażynka, gdy Kasia poinformuje ją, że zrezygnowała ze studiów...

 • Nowy w "Barwach szczęścia"

  Kasia walczy o życie chorego na białaczkę synka. W nowych odcinkach uda się jej odnaleźć Łukasza Sadowskiego, czyli biologicznego ojca Ksawerego. Poprosi go o pomoc. Jaką odpowiedź usłyszy?

 • "Barwy szczęścia“: Kasia zostanie zgwałcona w Dubaju!

  Kasia przyleci do Polski na krótki urlop i od razu dowie się, że ma przyrodnią siostrę. Wykrzyczy Stefanowi (Krzysztof Kiersznowski) prosto w twarz, iż nie chce spotykać się ani z nim, ani z Cariną(...) poważny problem - usłyszy. - Jak nie przylecisz, to wyrzucą nas z roboty - ostrzeże ją koleżanka. Nowy menadżer zagnie na nią parol Mimo sprzeciwu Łukasza (Michał Rolnicki) Kasia wsiądzie razem...

 • Kasia Cerekwicka w "Majce"

  17 maja w serialu "Majka" zobaczymy wyjątkowego gościa. W produkcji telewizji TVN wystąpi znana piosenkarka i autorka tekstów muzycznych, Kasia Cerekwicka, która swoimi przebojami wielokrotnie powalała "Na kolana" i nieustannie udowadniała, że "Potrafi kochać".

Zdjęcia na temat: kasia wpadnie
Dyskusje na temat: kasia wpadnie