• Informacje na temat:

  kasia z m jak miłość

Artykuły na temat: kasia z m jak miłość
 • "M jak miłość": Kasia Cichopek staje w obronie serialu

  Po ataku Olgi Frycz na producentów "M jak miłość" kolejna aktorka staje w obronie serialu. Zobaczcie szczegóły.

 • "M jak miłość": Jak zareaguje na wieść o ciąży?

  Zawirowań sercowych w "M jak miłość" nigdy dosyć. Kasia, która marzy o życiu u boku ukochanego mężczyzny, jest zachwycona wiadomością o ciąży. Ale co myśli o tym Marcin, jeszcze niedawno notoryczny uwodziciel, unikający zobowiązań?

 • "M jak miłość": Kasia wśród ratowników!

  Serial opowiada o pracy ratowników medycznych i w ostatnich latach zdobył aż trzy Telekamery. A Kasia zagrała w nim gościnnie... Nie, wcale nie gwiazdę! Tym razem aktorka zamieniła się w zwykłą statystkę. Bo w kolejnym odcinku akcja "Na sygnale" przeniesie się ze szpitala na plan filmowy - gdzie ratownicy zobaczą, jak powstaje nowa produkcja: "Doktor Hans - ostatnia defibrylacja"!  Jak...

 • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

  Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

 • "M jak miłość": Kasia Cichopek nie wpuszczona na plan?!

  ...wrócić na plan "M jak miłość". "Moje mizianie przestało przerwane nagłym telefonem kierownika planu, że jest przyspieszenie i jestem potrzebna pół godziny wcześniej. Miałam do wyboru nałożyć maseczkę(...) i nie chciał mnie wpuścić - Cichopek zwierzyła się fanom na swoim Instastories. Jak przyznała charakteryzatorka serialu, czegoś takiego jeszcze nie widziała! Zobaczcie sami!

 • Uczuciowe zawirowania w "M jak miłość"

  Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi bohaterom serialu "M jak miłość" kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.

 • "M jak miłość": Prośba Kasi

  W kolejnym odcinku - numer 1094 - Kasia znów pojawi się w Grabinie. O co tym razem poprosi Barbarę?

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

 • "M jak miłość": Kasia umrze!

  W wyniku cesarskiego cięcia Kasia (Agnieszka Sienkiewicz) urodzi synka. Sama kilka godzin później dostanie krwotoku i - ku wielkiej rozpaczy Marcina (Mikołaj Roznerski) - pożegna się z życiem.

 • Adriana Kalska w "M jak miłość"

  Sympatyczna aktorka ujmuje wszystkich promiennym uśmiechem. Adrianę Kalską warto zapamiętać, bo być może jej bohaterka Iza już niedługo zajmie miejsce w sercu Marcina Chodakowskiego i stanie się mamą dla Szymka...

Zdjęcia na temat: kasia z m jak miłość
 • Agnieszka Sienkiewicz, czyli Kasia Mularczyk z "M jak miłość"
Wideo na temat: kasia z m jak miłość
 • „M jak miłość”: Jeszcze jedna babcia?

  W czasie wizyty w Grabinie Marcin pokazuje Barbarze zdjęcia swojego synka. Wie, jak blisko Kasia była związana z Mostowiakami - których traktowała jak własnych dziadków. - Wiesz, ona ma oczy swojej mamy… - mówi w pewnym momencie Barbara. Marcin wzrusza się głęboko, a Mostowiakowa proponuje mu pomoc w wychowaniu Szymka. - Jeszcze jedna babcia by nie zaszkodziła – mówi. Co na to Marcin? Czy

 • Zwiastun 1180. odcinka "M jak miłość"

  Magda wciąż jest w szpitalu, z objawami odrzucenia przeszczepu - wspierana przez rodzinę i przyjaciół. Lekarze walczą o życie dziewczyny, ale jej stan się nie poprawia. A Olek jest bliski załamania... Tymczasem Marcin postanawia pojechać do miejscowości, w której mieszkała przed laty Kasia i odwiedzić grób jej rodziców oraz wujka. Tomek zabiera z kolei Asię nad Zalew Zegrzyński. A Tarnowska

 • Zwiastun 1882. odcinka "M jak miłość"

  dorastała Kasia. A w podróży poznaje sympatyczną dziewczynę, której pomaga uratować uwięzionego w rozgrzanym samochodzie psa.

Dyskusje na temat: kasia z m jak miłość