• Informacje na temat:

  kasia z plebanii

Artykuły na temat: kasia z plebanii
 • "Plebania": Babcia Józia z "Plebanii" zawiesiła emeryturę i wróciła do pracy!

  Katarzyna Łaniewska, czyli babcia Józia Lasek z "Plebanii", od dawna jest na emeryturze i bardzo rzadko przyjmuje nowe role. Ostatnio jednak 85-letnia aktorka postanowiła wrócić na wielkie ekrany. Na początku przyszłego roku zobaczymy ją jako Solską w komedii "Misz masz, czyli kogel-mogel 3".

 • Sylwester w "Plebanii"

  To już 11. sylwester, który bohaterowie "Plebanii" będą hucznie obchodzić. Nie zabraknie szampana, zimnych ogni, życzeń i wyznań.

 • Plebania

  Na plebanii Blumental bada Annę. Anna wygląda marnie. Osłabiona, rozgorączkowana, nieobecna. Niestety diagnoza jest niepokojąca. Obustronne zapalenie płuc....

 • "Plebania": To już 11. sylwester

  O tym, jak czas szybko leci, najlepiej wiedzą aktorzy grający w "Plebanii". To już 11. Sylwester w serialu, który hucznie obchodzili w restauracji Krystyny. Nie mogło zabraknąć życzeń, obietnic, wyznań, ale także szampana, zimnych ogni, confetti i głośnego odliczania minut do rozpoczęcia 2012 roku. A jak minął ostatni rok u bohaterów?

 • Plebania

  Na plebanii Anna zastanawia się, czy to Janusz zapłacił za jej leczenie czy też ktoś inny był anonimowym darczyńcą? Aleks przychodzi do browaru porozmawiać...

 • "Plebania" kontra "Barwy szczęścia"

  Już dziś kolejny, 5. odcinek II serii muzycznego show "jak Oni śpiewają", w którym zgodnie z regulaminem odpadnie kolejny uczestnik. W ubiegłym tygodniu nominowane zostały... dwie kobiety: Małgorzata Teodorska ("Plebania") i Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia"). Która spośród nich będzie musiała opuścić program, dowiemy się o godz. 20.00 na antenie telewizji Polsat.

 • Plebania

  Józefina przygotowuje ciasto na przyjęcie Anny, która dzisiaj wraca ze szpitala. Kasia pyta mamę przy śniadaniu kiedy pierwszy raz pocałowała się z chłopakiem....

 • Kasia Cichopek z Ibiszem

  Niedawno zatrudniono ją do reklamowania biustonoszy, teraz otrzymała interesującą propozycję z Polsatu, którą przyjęła bez wahania. Niebawem, wspólnie z Krzysztofem Ibiszem, Katarzyna Cichopek poprowadzi polską wersję programu "Soapstar Superstar".

 • Plebania

  ...szpitala zniknęła mu z pola widzenia. Na plebanii Anna nie chce czuć się niepotrzebna. Ofiaruję swoją pomoc przy kuchni. Zamierza też wybrać się na grób Konstancji. Krystyna wybiera się na groby do Lublina. Kasia zostaje w domu, szykuję się na imprezę. Na cmentarzu w Tulczynie trwają ostatnie przedświąteczne porządki. Anna odnajduje grób Konstancji, który jest zaniedbany. W domu gry zbierają się...

 • Kasia Figura wraca na plan

  Kasia Figura , która na początku listopada ubiegłego roku urodziła córeczkę Koko, wraca do pracy filmowy. Już pod koniec lutego rozpocznie się realizacja telewizyjnego filmu "Żurek", którego scenariusz powstał w oparciu o opowiadanie popularnej pisarki Olgi Tokarczuk.

Zdjęcia na temat: kasia z plebanii
Dyskusje na temat: kasia z plebanii
 • Re: "Pierwsza miłość": Proboszcz z "Plebanii" zawita w Wadlewie!

  Lecą również na tvp regionalna o 9.15 i o 13.25 (po 2 odcinki)

 • Re: "Pierwsza miłość": Etatowy ksiądz

  Jak Ci nie wstyd.Tyle co się wyżarłeś dobrych rzeczy które upichciła Ci Katarzyna Łaniewska w Plebanii. A tobie się KODU zachciało ? Babcia Kasia powinna ugotować czarną polewkę i na palnie filmowym wylać ową zupę na głowę proboszcza .

 • Re: “M jak miłość": Rozstanie zamiast ślubu?

  ze swoimi nieśmiertelnymi łańcuchowymi piłami.Po nich pogodę ducha Marcina rozchwieją jeszcze świadkowie Jehowi,akwizytorzy wszelakich dóbr,doktor Edyta i Miron z "Klanu",Janusz Tracz z "Plebanii",Ilona ze Wspólnej,Karolina z "Niani" i wielu,wielu innych a nawet Siergiej Karpin z "Fali Zbrodni".Kasia pilnie obserwując działania mistrzów intrygi nabędzie niezbędnych umiejętności psychicznego

 • Re: "Złotopolscy": Wielki powrót!

  na polonii pokazuja zlotopolskich juz od dlizszego czasu ,szkoda ze plebanii juz nie ma

 • Re: Nowi bohaterowie w "Czasie honoru"

  Ta Julia Rosnowska to żadna warszawianka, jak mówi. Matka, co grała w 'Plebanii" pochodzi ze wsi. Warszawianką trzeba być chociaż ze trzy pokolenia w tył. Poza tym, ubrała się jak na biegi. Nieładnie, p. Julio. Kasia ubrała się do tematu.