• Informacje na temat:

  kasia z zespołu sofa

Artykuły na temat: kasia z zespołu sofa
 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  Lidii - współwięźniarka zamierza właśnie tam ją zaatakować. Dziewczyny z celi Domańskiej razem organizują akcję dywersyjną. odc. 2746 Na podwadlewskiej łące trwają prace nad teledyskiem zespołu Olka. Pod(...), który stracił najbliższych w wypadku drogowym. Zajmuje się nim niedawno przyjęta do zespołu medycznego doktor Wilczewska. Lekarka podejmuje decyzję o przeprowadzeniu ryzykownej operacji kręgosłupa. Gdy...

 • W Polsce nie jest łatwo

  - W Polsce młode zespoły próbują się przebić, ale natrafiają na mur - mówi portalowi INTERIA.PL wokalistka grupy Sofa, Katarzyna Kurzawska.

 • Smolik skomponował piosenkę

  Piosenkę tytułową "Tylko miłość" nagrała Kasia Kurzawska z zespołu Sofa. Artystka współpracowała już z Andrzejem Smolikiem - śpiewa na jego ostatniej płycie, która ukazała się na naszym rynku w listopadzie 2006 r., a dziś ma już status złotej płyty. Efekty pracy Andrzeja Smolika poznamy już w najbliższy czwartek, 13 września o godz. 20.00. Wtedy Telewizja Polsat rozpocznie emisję serialu "Tylko...

 • "Totalna dowolność"

  Działająca od 2003 roku polska grupa Sofa początkowo była instrumentalnym kwartetem. Od początku jej poszukiwania muzyczne kręciły się wokół szeroko pojętej...

 • Polska wokalistka prosi o pomoc

  Znana z zespołu Sofa piosenkarka Katarzyna Kurzawska w wyniku pożaru straciła dom. Wokalistka zwróciła się za pośrednictwem internetu o pomoc.

 • Dziś (31 maja) ostatni dzień oddawania głosów w plebiscycie Superjedynki 2007. Oceńcie kto jest najlepszym debiutantem roku w Polsce!

 • Kto zgarnął 100 tysięcy?

  W sobotę, 22 września, późnym wieczorem w Łodzi poznaliśmy laureata trzeciej edycji internetowego konkursu Vena Festival. Została nim mająca reggae'owe korzenie grupa Natanael, która otrzymała czek na 100 tysięcy zł.

 • Opole: Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego, jubileusz T.Love

  Koncert "Życia mała garść" poświęcony twórczości Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego będzie jedną z atrakcji trzeciego dnia tegorocznego 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a fani zespołu T.Love będą świętować jego 30-lecie. Festiwal odbędzie się od 1 do 3 czerwca.

 • "Życzyłbym sobie otwartości"

  Andrzej Smolik to jeden z najbardziej uznanych producentów muzycznych w Polsce, który oprócz produkcji utworów i albumów dla innych artystów (m.in. Kasia Nosowska, Ania Dąbrowska, Krzysztof Krawczyk), wydaje również własne, w pełni autorskie płyty. Poprzednie dwa albumy sygnowane nazwiskiem Smolika spotkały się z wyjątkowo przychylnym odbiorem, zarówno wśród publiczności, fanów, jak i wśród

 • Kayah zaśpiewała bez prądu

  We wtorek, 28 listopada, w Łodzi odbył się pierwszy w Poilsce i Europie Środkowo-Wschodniej koncert z cyklu "MTV Unplugged". Gwiazdą wieczoru była Kayah, która w towarzystwie kilku uznanych gości wykonała 16 utworów, w tym swoje największe przeboje.

Wideo na temat: kasia z zespołu sofa
 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.