• Informacje na temat:

  kasia zielińska rodzice

Artykuły na temat: kasia zielińska rodzice
 • "O mnie się nie martw": Katarzyna Zielińska chce mieć drugie dziecko!

  Katarzyna Zielińska, czyli mecenas Laura Curyło z "O mnie się nie martw", zawsze marzyła, by mieć co najmniej dwoje dzieci. Mama 7-miesięcznego Henia nie kryje, że nie chciałaby, aby jej synek zbyt długo był jedynakiem!

 • Kacper Kuszewski: Więzień jednej postaci

  Swego rodzaju ironią losu jest, że Kacper Kuszewski, artysta grający w teatrze eksperymentalnym, śpiewający w spektaklach muzycznych czy znakomicie tańczący, znany jest głównie z roli w telenoweli. Jednak aktor bardzo lubi swego bohatera.

 • "O mnie się nie martw": Katarzyna Zielińska jest w ciąży?

  Według doniesień kolorowych magazynów i portali plotkarskich Katarzyna Zielińska, którą po wakacjach będziemy oglądać jako Laura Curyło w nowym serialu Dwójki "O mnie się nie martw", na początku przyszłego roku zostanie mamą.

 • Kasia Zielińska: Osioł, diabeł i anioł

  Kasia Zielińska, gwiazda serial u "Barwy szczęścia" i jedna z bohaterek programu "Kocham Cię Polsko", przyznaje, że "dom pełen rodziny i pięknych świątecznych zapachów oraz uśmiechów" to dla niej najpiękniejsze wspomnienie związane z Bożym Narodzeniem.

 • Zielińska nie chce ślubu

  Rodzice Kasi Zielińskiej pragną, by założyła rodzinę. Ale ona ma inne plany. Mimo że znalazła wymarzonego towarzysza życia.

 • Kasia Zielińska: Jej ideał mężczyzny

  Ostatni rok był dla niej pasmem sukcesów, ale okupionych swoją ceną. Bo sukces - jak mówi Katarzyna Zielińska - to rezygnacja z jednej rzeczy dla drugiej.

 • Zielińska: Zaręczyny w święta?

  Przygotowania do Bożego Narodzenia ruszyły w domu rodzinnym Katarzyny Zielińskiej (31 l.) pełną parą. Rodzice aktorki nie mogli się doczekać odwiedzin córki. Spodziewali się, że tym razem nie(...) Domański (31 l.), z którym pani Kasia od kilku miesięcy się spotyka, właśnie w te święta oficjalnie poprosi ich o rękę córki. Może to właśnie teraz aktorka dostała pierścionek zaręczynowy... Wiedzą...

 • Katarzyna Zielińska: Małe serduszko czeka

  Wzrusza ją los chorych dzieci. Zrobi wszystko, by pomóc, gdy one tego potrzebują.

 • Znamy szczegóły ślubu Kasi Zielińskiej!

  Kasia Zielińska (34 l.) od kilku tygodni żyje w nieustannym stresie. Wszystko za sprawą gorączkowych przygotowań do uroczystości. Postanowiła, że szczegóły swojego ślubu będzie do końca trzymać(...) jedną z najstarszych świątyń w Warszawie. Dokładnie Kościół Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny na Nowym Mieście. Kasia już dawno wymarzyła sobie, że to tutaj wypowie sakramentalne: "tak". Decyzja...

 • Z robakiem... i z wiertarką!

  Obie pochodzą z gór. Obie szukają miłości. Przed kamerami grają rywalki: Martę i Ewelinę. I walczą o jednego mężczyznę - Piotra. A prywatnie? Kasia Zielińska i Teresa Dzielska - co łączy gwiazdy "Barw szczęścia"?

Zdjęcia na temat: kasia zielińska rodzice