• Informacje na temat:

  kaśka glinka barwy szczęścia

Artykuły na temat: kaśka glinka barwy szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Sadowski odnajdzie Kaśkę

  Łukasz (Michał Rolnicki) domyśli się, że Kaśka (Katarzyna Glinka) ukryła się z synem w rezydencji Chowańskiego (Marcin Rozenek) i niespodziewanie odwiedzi ukochaną. Zanim jednak się z nią spotka(...) uniemożliwić Łukaszowi wejście na teren posiadłości. - Zdążyłem tylko za klamkę chwycić i ledwo ręką ruszam - stwierdzi dziennikarz. - Lepiej powiedz, kiedy możemy wrócić do domu? - zapyta Kaśka...

 • "Barwy szczęścia": Ślubu nie będzie

  Trudne chwile w życiu bohaterów serial u "Barwy szczęścia". Kaśka czeka na z niecierpliwością na Sama. Jednak zamiast niego w drzwiach staje... Mary. Czyżby koniec marzeń o ślubie?

 • ​"Barwy szczęścia": Kaśka wyjedzie na rok do Dubaju?

  Niebawem życie Kaśki (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) bardzo się skomplikuje. Górka dostanie ofertę pracy w Dubaju, a Sadowski... wezwanie do zapłaty półmilionowego odszkodowania!

 • "Barwy szczęścia": Powrót Kasi

  Firma na skraju upadłości, nieproszeni goście w mieszkaniu i dowody zdrady Ksawerego. Wracającą z Anglii Kasię Górkę czeka wiele przykrych niespodzianek. Musi zmierzyć się z problemami!

 • Barwy szczęścia

  ...urywają się nad rzekę na romantyczną schadzkę. Bożena i Bruno niepokoją się, że informacje o wieczorze kawalerskim zepsują reputację hotelu. Kaśka obwinia się za tę sytuację. Górkę odwiedza Marek(...), Polska, 2019 Zdjęcia: Jarosław Szmidt, Janusz Gauer, Psc, Łukasz Łasica Aktorzy: Katarzyna Glinka, Marcin Perchuć, Marieta Żukowska, Lesław Żurek, Anna Gornostaj, Zbigniew Buczkowski, Natalia...

 • "Barwy szczęścia": Śmierć Górki

  Nic nie zapowiada tej tragedii. Kasia odwiedza rodziców, którzy opowiadają jej o swoich planach. Nagle Jadzia traci przytomność. Od tej chwili już nic w tym domu nie będzie takie, jak wcześniej.

 • "Barwy szczęścia": Przyczyna niechęci

  Bożena (Marieta Żukowska) zauważy, że Kaśka (Katarzyna Glinka) bardzo źle reaguje na Izę i w ogóle nie jest zainteresowana obrazami artystki ani jej opowieściami o trudach samotnego macierzyństwa.

 • Co nowego w "Barwach szczęścia"?

  Znajomi przestrzegali Kaśkę (Katarzyna Glinka) przed Ksawerym (Sebastian Cybulski). Jednak nie przewidzieli tego, że przystojny prawnik zmieni się pod wpływem uczucia. Co nowego czeka nas w "Barwach szczęścia"?

 • "Barwy szczęścia": Czas na drugie dziecko!

  Ksawery (Bastian Węglewski) zwierzy się mamie, że bardzo chciałby mieć brata. - Masz mnóstwo kolegów - powie mu Kaśka (Katarzyna Glinka). - To nie to samo - westchnie chłopiec. Łukasz (Michał Rolnicki) nieoczekiwanie weźmie stronę syna. - Może da się z tym coś zrobić. Porozmawiam z mamą - obieca dzieciakowi.

 • Ta kobieta lubi rządzić

  Jej serialowa bohaterka to wcielenie wszelkiego zła. Jest wścibska, wredna i samolubna. To się jednak zmieni! Wkrótce w "Barwach szczęścia" zobaczymy jej inne oblicze. Jakie? O tym opowiada Hanna Dunowska.

Dyskusje na temat: kaśka glinka barwy szczęścia