• Informacje na temat:

  kaskader

Artykuły na temat: kaskader
 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski chce zostać... zawodowym kaskaderem!

  Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z „M jak miłość”, bardzo chce zdobyć uprawnienia kaskadera. Wkrótce przystąpi do egzaminów, po zdaniu których będzie mógł samodzielnie wykonywać przed kamerą nawet najbardziej karkołomne i niebezpieczne zadania.

 • "Ziarno prawdy": Jak się kręci kryminał?

  Mistrzowska obsada, starannie dobrane plenery i wnętrza, ekipa najlepszych kaskaderów, specjalnie wytresowane zwierzęta - to tajemnice dobrego kryminału. Dystrybutor "Ziarno prawdy" zaprezentował materiał, w którym możemy zobaczyć, jak wyglądała praca nad ekranizacją powieści Zygmunta Miłoszewskiego.

 • "Aż po sufit": Nie potrzebuję pomocy kaskaderów!

  .... Byłem ostatnim człowiekiem, który na nim stał! Powiało grozą! Nie do końca, zostałem zabezpieczony specjalnymi linami, a wcześniej pytano mnie, czy nie chcę kaskadera. Odmówiłem - nigdy dotąd nie...

 • Marcin Dorociński w niemieckim serialu kryminalnym

  Widowiskowe sceny z udziałem samochodów i kaskaderów, a także znany aktor Marcin Dorociński w roli polskiego policjanta - wszystko to będzie można zobaczyć już sobotę w nadmorskim Świnoujściu, gdzie niemiecka ekipa kręci odcinek serialu kryminalnego.

 • "Dr Quinn": Wciąż się przyjaźnią

  Zanim został aktorem, zarabiał na życie jako kelner, sprzedawca pizzy i kaskader.

 • Ekipa nowego Bonda pomogła... bezdomnym koło Watykanu

  Ekipa kręcąca najnowszy film o Jamesie Bondzie koło placu Świętego Piotra rozdała koczującym w tym rejonie bezdomnym koce i ciepłe posiłki. Niektórzy z nich skorzystali także z zaproszenia i spędzili część nocy pod dachem w miejscach produkcji filmu.

 • Serialowe "naj" (cz. 3) - Kto zabiera pracę kaskaderom?

  Paweł Małaszyński. Lubi sam występować nawet w najniebezpieczniejszych scenach. Kaskaderzy żartują, że odbiera im pracę. Swego czasu miał wypadek na planie "Twarzą w twarz". Kierowane przez niego auto...

 • Rita Ora i Charli XCX o krok od śmierci

  O sporym szczęściu mogą mówić dwie młode gwiazdy muzyki pop, które cało wyszły z wypadku samochodowego.

 • "M jak miłość": "Nie jestem amantem"

  W najpopularniejszym polskim serialu gra Marcina, który - oskarżony o zabójstwo - walczy o swoje dobre imię. Prywatnie Mikołaj Roznerski jest tatą 6-letniego Antka i... uczniem szkoły dla kaskaderów.

 • "Uptown Funk" w wersji seniorskiej

  Przebój Marka Ronsona doczekał się osobliwej wersji stworzonej przez ludzi w podeszłym wieku.

Zdjęcia na temat: kaskader
Wideo na temat: kaskader
 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska zdradza co u Marty i Olafa

  "Sama nie mogę się doczekać, kiedy nasz wątek pojawi się w telewizji" - mówi rozemocjonowana Joanna Jabłczyńska. A będzie się działo, sceny z kaskaderami i Marta przy szpitalnym łóżku! Sprawdźcie, co zdradziła nam aktorka!

 • Drugie oblicze

  Motocyklowy kaskader Luke (Ryan Gosling) to lubiący ryzyko i nowe wyzwania mężczyzna. Razem ze swoją dziewczyną Rominą (Eva Mendes) spodziewają się dziecka. Po jego narodzinach pojawiają się probelmy, również finansowe, w wyniku których Luke musi podjąć dodatkową pracę. W celu zapewnienia rodzinie właściwego utrzymania, zaczyna napadać na banki. Złapaniem złodzieja zajmuje się ambitny policjant Avery Cross (Bradley Cooper), który współpracuje z wydziałem rządzonym przez skorumpowanego...

 • Drive

  Zapnijcie pasy, bo czeka was niezła jazda. / Guardian Są mężczyźni, którzy wolność mają wpisaną w DNA. To oni jednym spojrzeniem potrafią złamać kobiece serce i sprawiają, że nie można o nich zapomnieć. Przyciągają jak magnes tajemniczym uśmiechem i obietnicą niebezpiecznej przygody. Takim mężczyzną jest Driver, chłopak, który za dnia pracuje jako kaskader, a nocami wynajmuje się jako kierowca gangsterów. Żyje, balansując na cienkiej granicy między rozsądkiem a brawurą. Do dnia, gdy pozna...

Dyskusje na temat: kaskader