• Informacje na temat:

  kaskaderzy

Artykuły na temat: kaskaderzy
 • Realizacja z wielkim rozmachem

  Około 200 aktorów wystąpi w serialu TVP "1920. Biało-czerwone", przedstawiającym jeden z najważniejszych momentów w dziejach Polski - walkę o niepodległość w 1920 roku. Na planie telewizyjnej produkcji pracują także kaskaderzy, pirotechnicy i grupy rekonstrukcyjne.

 • Jaki jest nowy "Mad Max"? Już wiemy!

  Na festiwalu w Cannes odbył się pokaz jednej z najbardziej oczekiwanych tegorocznych superprodukcji - film "Mad Max: Na drodze gniewu" z Tomem Hardym i Charlize Theron w rolach głównych. Reżyser twierdzi, że zbuntował się przeciwko zalewowi komputerowych efektów specjalnych w hollywoodzkich filmach - chciał, by postapokaliptyczny świat wydawał się widzom jak najbardziej realistyczny. Rezultat widział już francuski korespondent RMF FM - Marek Gładysz.

 • "M jak miłość": Pożar w Grabinie wzbudził emocje wśród ekipy!

  ...moment, gdy zdecydowałem się nagrać jedną scenę sam, bez kaskadera. - Wiedziałem, że lepiej będzie to wyglądało w kamerze, więc sam biegałem przez ten ogień - dodaje gwiazdor. - Kaskaderzy wykonali...

 • "Spectre": Daniel Craig w karetce

  Nawet James Bond i jego ekipa są bezradni wobec dziur i pułapek, czyhających na rzymskich jezdniach. Podczas zdjęć do filmu "Spectre" odtwórca roli agenta 007 - Daniel Craig odniósł niegroźne obrażenia głowy w samochodzie, którym się ścigał.

 • Wielkie świętowanie Dnia Dziecka w Energylandii – początek czerwca pełen niespodzianek

  ...zjeżdżalniami dla każdej grupy wiekowej. Strefa pokazów Wielkie emocje wśród gości wywołują zawsze spektakularne pokazy, jakich nie zabraknie podczas obchodów święta dzieci. Kaskaderzy, sportowe...

 • Marcin Dorociński w niemieckim serialu kryminalnym

  Widowiskowe sceny z udziałem samochodów i kaskaderów, a także znany aktor Marcin Dorociński w roli polskiego policjanta - wszystko to będzie można zobaczyć już sobotę w nadmorskim Świnoujściu, gdzie niemiecka ekipa kręci odcinek serialu kryminalnego.

 • ​"Czas honoru": Maciej Musiał przeszedł szkolenie... wojskowe!

  ..., które prowadzili zawodowi żołnierze i kaskaderzy - opowiada. Przygotowując się do zagrania jednego z młodych powstańców, Maciej Musiał często sięgał  do książek historycznych, czytał wspomnienia...

 • "John Wick" : Bezlitosny madafaka

  "John Wick" Chada Stahelskiego i Davida Leitcha jest dla Keanu Reevesa tym samym, czym seria "Niezniszczalni" dla Sylvestra Stallone'a i jego świty: okazją do zabawy i wygłupów, jak za starych dobrych czasów.

 • Michał Malinowski powraca do show-biznesu!

  .... Michał zamiłowanie do przygód ma w genach. Jego rodzice pracowali jako kaskaderzy. Organizowali pokazy w Polsce i w Szwecji. "Sportem zająłem się w wieku 13 lat. Najpierw trochę skakałem konno przez...

 • Uhonorowani kaskaderzy

  Za najlepszą filmową walkę 2003 roku uhonorowano kaskaderów (Tonyego Angelotti i Marka Wagnera), którzy skrzyżowali szpady w przeboju "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" , walcząc w zakładzie kowalskim. Tegoroczne World Stunt Awards wręczono 16 maja w Paramount Studios w Hollywood. Była to czwarta edycja wyróżnień.

Zdjęcia na temat: kaskaderzy