• Informacje na temat:

  kasprzyk na dobre i na złe

Artykuły na temat: kasprzyk na dobre i na złe
 • Ewa Kasprzyk: Czy może być już spokojna o córkę?

  Córka Ewy Kasprzyk (60 l.), Małgorzata (29 l.), przez lata zmagała się z depresją. Dziś może zapomnieć o demonach przeszłości i cieszyć się pasją do muzyki.

 • Ewa Kasprzyk nie traci wigoru

  Znakomita aktorka i odważna, młoda duchem, wolna od kompleksów kobieta. Ewa Kasprzyk ma dobrą passę! Oby trwała jak najdłużej...

 • Ewa Kasprzyk: Czy aktorka nie będzie tego żałować?

  Ewa Kasprzyk (62 l.) niedawno zdecydowała się na dość radykalny krok...

 • Leśna Góra świętuje 15. urodziny!

  "Na dobre i na złe" obchodzi jubileusz! 15 lat temu, 7 listopada 1999 r., TVP2 wyemitowała pierwszy odcinek serialu, który pokochały miliony widzów. Z tej okazji Dwójka zaplanowała specjalne, urodzinowe atrakcje dla miłośników tej wyjątkowej produkcji.

 • "Na dobre i na złe": Tretter jest jak skała

  W listopadzie „Na dobre i na złe” obchodzi jubileusz piętnastolecia. To także święto Piotra Garlickiego, który dołączył do obsady w drugim sezonie i ma najdłuższy staż w Leśnej Górze spośród wszystkich aktorów występujących obecnie w serialu. Wciąż widzi w nim ogromny potencjał i liczy na kolejne piętnaście lat na antenie TVP2!

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

 • 7 listopada "Na dobre i na złe" obchodzi jubileusz

  O szpitalu w Leśnej Górze słyszał niemal każdy Polak. Przygody Leny, Latoszka, Wiktorii czy Falkowicza co tydzień śledzi ponad 5,5 mln widzów. "Na dobre i na złe" jest najchętniej oglądanym serialem(...). Bohaterowie "Na dobre i na złe" odwiedzili m.in. Izrael i Holandię, a w Polsce - malowniczy Toruń oraz Nałęczów. Gdzie pojadą następnym razem? Odpowiedź w premierowych odcinkach "Na dobre i na złe...

 • "Taniec z Gwiazdami": Odpadł Brzozowski, Okupnik najlepsza [1. odcinek]

  Surfer Wojciech Brzozowski, któremu partnerowała debiutująca w programie Paulina Janicka, odpadli w pierwszym odcinku 3. sezonu "Tańca z Gwiazdami". Najwięcej punktów od jurorów uzyskał duet Tatiana Okupnik-Tomasz Barański.

 • Zwolnili Kasprzyk!

  Fani "Na dobre i na złe" być może zastanawiają się, dlaczego Ewa Kasprzyk (55 l.) zniknęła z popularnego serialu. Okazuje się, że aktorka została zwolniona!

 • Ewa Kasprzyk dubbinguje i boksuje

  W filmowej wersji przygód Pszczółki Mai usłyszymy m.in. głos Ewy Kasprzyk. Dla aktorki nagrywanie dubbingu było wyzwaniem. "Podkładając głos, musiałam się bardzo skupiać" - przyznaje gwiazda. Przed premierą animacji artystka zadba o dobrą formę, zgłębiając tajniki tajskiego boksu.

Wideo na temat: kasprzyk na dobre i na złe
 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

 • Zbaw mnie ode złego

  Wes Craven, twórca kultowych horrorów (Wzgórza mają oczy I i II, Koszmar z ulicy Wiązów, Krzyk I i II) przedstawia swój nowy film, w którym strach nabiera nowego wymiaru... 3D. Gdy układam się do snu Duszę mą powierzam Panu, Jeśli śmierć zastanie mnie śpiącego Zbaw mnie Panie ode złego. XVIII-wieczna dziecięca modlitwa Mieszkańcy sennego miasteczka Riverton w stanie Massachusetts nigdy nie zapomnieli tragicznych morderstw sprzed lat dokonanych przez psychopatę nazwanego później...

 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...

Dyskusje na temat: kasprzyk na dobre i na złe
 • Re: "Na dobre i na złe": Katarzyna Dąbrowska mogła zginąć w trzęsieniu ziemi!

  Białaczka po raz 3. Pomóż! Kamil Kasprzyk siepomaga

 • Re: "Na dobre i na złe": Gdzie oni są?

  brakuje Tretera , Opani Ojca,Fraszyńskiej - to były ciekawe postacie w tym serialu, no i Pani Dyrektor Kasprzyk

 • Re: "Na dobre i na złe": Kasia Smuda przeżyje wypadek?

  Nie jest seksbombą, ale ma w sobie ogromnie dużo uroku, a z kobietami bardzo często jest tak, że te tzw. szare myszki w czasach licealnych i studenckich wraz z wiekiem wyglądają coraz lepiej. To jest właśnie ten przypadek, inne przykłady z tego środowiska - p. Ewa Ziętek, p. Bożena Dykiel, p. Ewa Kasprzyk. Te aktorki są oczywiście dużo starsze, ale myślę, że dobrze ilustrują moją tezę.

 • Re: Katarzyna Paskuda: Pierwsza polska seksbomba

  nie mogę sobie przypomnieć jej roli w Karierze Nikosia Dyzmy bo mimo wszystko postać Anny Przybylskiej i Ewy Kasprzyk przysłaniały pozostałe role żeńskie co nie twierdzę czy jest dobre czy złe, ale jakoś te dwie postacie najbardziej utkwiły mi w pamięci z tego filmu. Co do pokazywania cycków w rolach filmowych jeśli ma się czym pochwalić to niech nie chowa ich przed całym światem tylko pokazuje