• Informacje na temat:

  kaszmir

Artykuły na temat: kaszmir
 • Kasia Figura ma powody do świętowania

  Od sześciu lat toczy w sądzie batalię z mężem. Katarzyna Figura (55) jest już zmęczona przeciągającymi się rozprawami. Przez jakiś czas obawiała się nawet, że mąż odbierze jej prawa do opieki nad córkami Koko (15) i Kaszmir (12), które od lat z nią mieszkają. Ostatnio jednak aktorka ma powody do radości.

 • Bollywoodzka aktorka skazana na 26 lat więzienia

  Bollywoodzka aktorka Veena Malik została skazana na 26 lat pozbawienia wolności za wystąpienie w "bluźnierczej" scenie ślubu w pakistańskim programie telewizyjnym.

 • Bogdan wypytuje Monikę o efekty spotkania z żoną Witolda. Agnieszka otrzymuje list od matki poszukiwanej aktorki Jody Kaszmir. Decyduje się pojechać do...

 • Zmarł Sergiusz Fabian Sawicki, syn Kasi Sobczyk

  W wieku 38 lat po krótkiej chorobie zmarł Sergiusz Fabian Sawicki, gitarzysta grup Kaszmir i Marrakesh - podało Radio Koszalin.

 • Agnieszka wybiera się na spotkanie z odtwórczynią głównej roli w filmie "Dziewczyna z małego miasteczka". Joda Kaszmir nie chce z nią rozmawiać. Agnieszka...

 • Bollywood na Podhalu

  W Kościelisku koło Zakopanego rozpoczęły się w poniedziałek, 6 lutego, zdjęcia do indyjskiej superprodukcji filmowej zatytułowanej "Fanaa". To romans połączony z kinem akcji. Tatry "grają" w tym filmie góry Kaszmiru, niedostępne dla indyjskich filmowców z powodu toczącego się tam konfliktu.

 • Katarzyna Figura podjęła trudną decyzję

  Wakacje to duże wyzwanie dla każdego rodzica. Musiała się z nim zmierzyć także Katarzyna Figura (57 l.), która samotnie wychowuje córki - Koko (16 l.) i dwa lata młodszą Kaszmir. Artystka długo(...) inna... Koko i Kaszmir czeka bardzo ważne spotkanie. Ich mama po raz pierwszy zgodziła się, by w domu babci zobaczyły się z ojcem. To piękny, ale też ryzykowny krok, bo Katarzyna i Kai wciąż nie mają...

 • Używa pieniędzy, by pomagać

  Na początku grudnia Canal+ rozpocznie emisję nowego, premierowego w Polsce, serial u "Filantrop", o milionerze, który wykorzystuje swoje bogactwo i władzę, by pomagać biednym.

 • Katarzyna Figura szuka schronienia u syna! Dalej ucieka przed Kaiem!

  Kai zapewniał, że jest w stanie lepiej zająć się córkami, niż dotychczas robiła to Kasia. Oznajmił, że u niego Kaszmir i Koko będą miały lepsze warunki. Ta deklaracja wzbudziła szczery niepokój(...) zaproponował jej, by wraz z dziewczynkami zamieszkała w jego warszawskim apartamencie. Obecnie Kaszmir i Koko są uczennicami szkoły w Trójmieście, więc przeprowadzka byłaby możliwa dopiero po zakończeniu...

 • Gwiazdor "Rzymu" filantropem

  Neve Campbell, znana z horroru "Krzyk", pojawi się już wkrótce w serialu telewizyjnym - "The Philantropist". Obok niej zagra James Purefoy, czyli Marek Antoniusz z serialu "Rzym".

Zdjęcia na temat: kaszmir
Dyskusje na temat: kaszmir